Dom eko – dwie rodziny stają do walki o przyszłość Ziemi! Energia, samochód i śmieci pod ścisłą kontrolą!

Dwie rodziny i jedno wyzwanie! Sprawić, żeby ich domy były jak najbardziej przyjazne dla planety, na której żyjemy! W kolejnych odcinkach programu dwie rodziny będą rywalizować ze sobą tworząc „eko domy". Pod koniec programu jedna z nich okaże się lepsza, ale tak na prawdę wszyscy będą tu wygrani. Stawką w tej grze jest bowiem przyszłość Ziemi!


Będą musieli zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. Używać mniej gazu! Znacznie mniej jeździć samochodem! Będą musieli wymyślić sposób na to, jak ograniczyć ilość odpadów, które wytwarzają ich gospodarstwa domowe. A odpadki, które wyprodukują będą musieli wykorzystywać po raz kolejny zgodnie z zasadami recyklingu! Krótko mówiąc – będą musieli całkowicie zmienić styl życia! Stworzenie eko domu to nie lada wyzwanie!

W każdym z kolejnych odcinków do rywalizacji staną dwie rodziny. Zadanie? Stworzyć eko dom - gospodarstwo domowe przyjazne dla środowiska naturalnego! Wygrywa ta drużyna, której uda się osiągnąć lepszy wynik, a rodzina, która nie zdoła zrealizować zadań, może w trakcie programu zostać ukarana wstrzymaniem dopływu energii elektrycznej lub wody, czy unieruchomieniem samochodu. Jesteście gotowi na ekologiczne wyzwanie? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, zaciekawia, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program „Dom eko"!

Redakcja 24/02/2015

Zobacz też

Najlepsze pożyczki i kredyty gotówkowe - RANKING banków Najlepsze pożyczki i kredyty gotówkowe - RANKING banków Ranking najkorzystniejszych kredytów i pożyczek gotówkowych dostępnych na krajowym rynku zaskakuje. Udało nam się wyszukać najtańszą ofertę szybkiej bankowej pożyczki oraz znamy najatrakcyjniejsze promocje. Prześledź wyniki analizy i wybierz najlepszą opcję.   ANDRZEJ SZTORC, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Tarnowa. Zobacz SYLWETKĘ posła ANDRZEJ SZTORC, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Tarnowa. Zobacz SYLWETKĘ posła Andrzej Sztorc, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 15 (OKW Tarnów). Działacz regionalnych i krajowych struktur partii, właściciel gospodarstwa rolnego i technik budowlany. W obecnej kadencji Sejmu zasiada w Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, jest też członkiem Komisji do Spraw Unii Europejskiej. JÓZEF RACKI, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Kalisza. Zobacz SYLWETKĘ posła JÓZEF RACKI, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Kalisza. Zobacz SYLWETKĘ posła Józef Racki, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 36 (OKW Kalisz). Główny Geodeta Kraju, samorządowiec i działacz lokalnych struktur partii. W obecnej kadencji Sejmu RP bierze udział w pracach Komisji Infrastruktury i Komisji Skarbu Państwa. KRYSTYNA OZGA, posłanka PSL - KIM JEST posłanka PSL z Białegostoku. Zobacz SYLWETKĘ posła KRYSTYNA OZGA, posłanka PSL - KIM JEST posłanka PSL z Białegostoku. Zobacz SYLWETKĘ posła Krystyna Ozga, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 10 (OKW Piotrków Trybunalskich). Wicewojewoda łódzki, samorządowiec i urzędnik państwowy.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!