Dom eko – dwie rodziny stają do walki o przyszłość Ziemi! Energia, samochód i śmieci pod ścisłą kontrolą!

Dwie rodziny i jedno wyzwanie! Sprawić, żeby ich domy były jak najbardziej przyjazne dla planety, na której żyjemy! W kolejnych odcinkach programu dwie rodziny będą rywalizować ze sobą tworząc „eko domy". Pod koniec programu jedna z nich okaże się lepsza, ale tak na prawdę wszyscy będą tu wygrani. Stawką w tej grze jest bowiem przyszłość Ziemi!


Będą musieli zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. Używać mniej gazu! Znacznie mniej jeździć samochodem! Będą musieli wymyślić sposób na to, jak ograniczyć ilość odpadów, które wytwarzają ich gospodarstwa domowe. A odpadki, które wyprodukują będą musieli wykorzystywać po raz kolejny zgodnie z zasadami recyklingu! Krótko mówiąc – będą musieli całkowicie zmienić styl życia! Stworzenie eko domu to nie lada wyzwanie!

W każdym z kolejnych odcinków do rywalizacji staną dwie rodziny. Zadanie? Stworzyć eko dom - gospodarstwo domowe przyjazne dla środowiska naturalnego! Wygrywa ta drużyna, której uda się osiągnąć lepszy wynik, a rodzina, która nie zdoła zrealizować zadań, może w trakcie programu zostać ukarana wstrzymaniem dopływu energii elektrycznej lub wody, czy unieruchomieniem samochodu. Jesteście gotowi na ekologiczne wyzwanie? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, zaciekawia, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program „Dom eko"!

Redakcja 24/02/2015

Zobacz też

Jak uniknąć bałaganu z kablami na biurku? Jak uniknąć bałaganu z kablami na biurku? Plątanina kabli przy biurku to problem znany każdemu. Kable do komputera, głośników, ładowarek i lamp biurkowych żyją własnym życiem. Nie dość, że wyglądają nieestetycznie, to jeszcze rozplątywanie ich i ustalanie, do którego urządzenia pasują zabiera dużo czasu. Ten problem można jednak rozwiązać. Kalendarium egzaminów. Kiedy odbędą się egzaminy gimnazjalne i maturalne? Kalendarium egzaminów. Kiedy odbędą się egzaminy gimnazjalne i maturalne? Zobacz, kiedy w roku szkolnym odbędą się najważniejsze egzaminy dla uczniów. Kiedy jest test szóstoklasisty, kiedy odbędzie się egzamin gimnazjalny, kiedy maturzyści napiszą egzamin dojrzałości? Pora się przekonać. Jaki SPORT uprawiać ZIMĄ, żeby nie stracić kondycji i nie przytyć? Jaki SPORT uprawiać ZIMĄ, żeby nie stracić kondycji i nie przytyć? Za oknem śnieg i mróz, a ty kompletnie straciłeś ochotę na sport? Nie tylko latem należy dbać o sylwetkę. Co robić zimą, by nie zaniedbać kondycji? Jakie sporty mogą uprawiać w zimę panie, a jakie panowie? Mówimy, jak ćwiczyć zimą. Pokazujemy taniec na lodzie, czyli jazda na łyżwach (WIDEO) podstawowe figury i pierwsze kroki na lodowisku. Maciej Stuhr kim jest aktor, grający jedną z głownych ról w filmie Pokłosie, co osiągnął? Maciej Stuhr kim jest aktor, grający jedną z głownych ról w filmie Pokłosie, co osiągnął? Maciej Stuhr - gwiazda komedii Chłopaki nie płaczą, Fuks i Testosteron, zagrał w 2012 roku w najlepszych polskich filmach. Kreacje w Obławie i Pokłosiu należą do zdecydowanie najwybitniejszych w karierze aktora. Rola w tym ostatnim - filmie Pokłosie Władysława Pasikowskiego - wywołała wielkie emocje.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!