Dlaczego kobiety jęczą podczas seksu? Czy to rozkosz czy coś innego?

Jęki i krzyki kobiety podczas namiętnego seksu uważane są przez większość mężczyzn za sygnał pozytywny. Według nich oznacza to, ze dostarczyli swojej partnerce niesamowitych przeżyć, które nie sposób pominąc milczeniem. Mówimy, czy jest tak naprawdę. Czy odgłosy wydawane przez panie podczas stosunku zawsze oznaczają satysfakcję?

Czy jęki pań podczas seksu to wyraz ich satysfakcji?

Większości mężczyzn uznaje, że dźwięki wydawane przez panie podczas stosunku to komplement dla męskich umiejętności i aprobata dla panów jako kochanków. Jednak wyniki badań "Archives of Sexual Behavior", sprawdzające dlaczego część kobiet jęczy czy krzyczy podczas seksu, zadają kłam tym przekonaniom.

W najnowszym raporcie "Archives of Sexual Behavior" dotyczącym zachowań seksualnych ludzi, opublikowano dane, które mogą być dla panów szokujące.

  • Według nich aż 87% kobiet wydaje podczas seksu dźwięki po to, by dodać swojemu kochankowi pewności siebie! Nie ma to nic wspólnego z odczuwaną przez kobiety satysfakcją, lecz świadczy o altruistycznym podejściu pań do ich partnerów orazich seksualnych umiejętności.

  • Aż 66% pań jęczy podczas stosunku, żeby przyśpieszyć orgazm partnera. To bardzo niepochlebna dla panów liczba - oznacza po prostu to, że partnerki są znudzone podczas stosunku z nimi i pragną go zakończyć - jak najszybciej. Co więcej - jęki ze strony pań to działanie niepedagogiczne - zamiast uświadamiać partnerowi, że robi coś niespecjalnie dobrze, utwierdzają go w przekonaniu, że wszystko robi świetnie! 

  • Spora liczba pań pojękuje z nudów bądź też bólu, będącego efektem długiego, ale zupełnie niepodniecającego stosunku. Te dane są przerażające, bo świadczą o tym, że partnerzy w ogóle nie komunikują się ze sobą podczas seksu, a także o tym, że pan zbyt mało uwagi zwraca na odczucia partnerki... Dlatego podczas seksu warto zastanowić się, czy kobiecie jest wygodnie w co bardziej wymyślnych pozycjach oraz zwrócić uwagę na jej dostateczne (obfite) nawilżenie. 

Panowie - zanim ucieszycie się więc, że partnerka jęczy z zachwytu - sprawdźcie, w jakich okolicznościach ma to miejsce... 

Tagi: fokus tv,

Redakcja 22/03/2012

Zobacz też

Który przepis ruchu drogowego jest łamany najczęściej? Który przepis ruchu drogowego jest łamany najczęściej? Polacy jeżdżą za szybko. To właśnie przepis dotyczący dozwolonej prędkości łamany jest przez nas najczęściej. Kierowcy wymuszają pierwszeństwo, nie pozwalają włączyć się do ruchu i parkują nieprzepisowo. Według ekspertów mentalność Polaków mogą zmienić tylko oni sami. Na co powinniśmy zwracać uwagę, jako kierowcy? Kim jest MARIANO RAJOY - następca Zapatero na stanowisku premiera Hiszpanii? Kim jest MARIANO RAJOY - następca Zapatero na stanowisku premiera Hiszpanii? Przed Mariano Rajoyem, przyszłym premierem Hiszpanii, którego Partia Ludowa wygrała wybory parlamentarne w Hiszpanii, trudne zadanie. Musi wyciągnąć kraj z głębokiego kryzysu gospodarczego. Czy Rajoy, który według ekspertów i europejskich liderów jest zbyt mało charyzmatyczny, sobie poradzi? Jakie doświadczenie ma ten hiszpański polityk, następca José Luisa Zapatero? Czy Bronisław Komorowski ma jakieś zwierzęta? Jak się nazywa pies prezydenta? Czy Bronisław Komorowski ma jakieś zwierzęta? Jak się nazywa pies prezydenta? Prezydent Bronisław Komorowski jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Ulubienicą Komorowskiego, który przed wyborami porzucił myśliwskie hobby, jest suczka Draka. Pies pary prezydenckiej zamieszkał w Belwederze i jest oczkiem w głowie pierwszej damy. Kim jest Małgorzata Tusk? Ciekawostki o Małgorzacie Tusk, żonie Donalda Tuska Kim jest Małgorzata Tusk? Ciekawostki o Małgorzacie Tusk, żonie Donalda Tuska Premier Donald Tusk obecny jest na scenie politycznej od lat, a o jego żonie Małgorzacie Tusk wciąż wiemy niewiele więcej niż kilka lat temu, gdy PO po raz pierwszy wygrała wybory. Jakie tajemnice skrywa żona premiera?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!