Dieta zodiakalna. Co powinien jeść Rak?

Dieta zodiakalna - co powinni jeść ludzie spod znaku Raka? Urodzeni między 22 czerwca – 22 lipca powinni mieć dietę zmysłową i na poprawę trawienia. Jaka dieta jest odpowiednia dla zodiakalnych Raków?

Jaki jest Rak?

W jakich warunkach lubi jeść Rak? Świeżo wykrochmalony obrus, stara porcelana, srebrne sztućce. Jedzenie musi zaspokajać wszystkie zmysły Raka, zwłaszcza uczuciowej i sentymentalnej Pani Rak. Ważne jest zarówno stylowe nakrycie stołu, jak i wygląd czy aromat potraw.

Rankiem Raka wprowadza w dobry nastrój już sam widok talerza pełnego dojrzałych owoców. Ponieważ jednak lubi podtrzymywać uczucie zadowolenia, chętnie sięga po czekoladki i inne smakołyki. Bywa, że popada w swoiste uzależnienie, które fatalnie odbija się na kondycji układu pokarmowego. Nie mówiąc już o figurze, bo Raki mają skłonność do zwolnionej przemiany materii, zatrzymywania wody w organizmie, zaparć.

>>> HOROSKOP - ZNAKI ZODIAKU. Jakie cechy charakterystyczne ma RAK? KLIKNIJ!
 

Co powinny jeść osoby spod znaku Raka?

U osób spod znaku Raka, na problemy z trawieniem i nie tylko, wpłynie korzystnie „wodna terapia”, czyli popijanie małymi łykami przez cały dzień wody mineralnej niegazowanej – w sumie powinno jej być ok. 1,5 lira. Do wody można dodać odrobinę świeżego (suszonego) imbiru lub nieco miodu i soku z cytryny.

Uwaga: czarna herbata, kawa i alkohol jako napoje się nie liczą.

Na półce z przyprawami zodiakalnego Raka powinny znaleźć się kurkuma (dodaje energii i poprawia humor). Polecamy też desery z dodatkiem goździków. Pożądany jest również koper włoski pobudzający trawienie.

Redakcja 01/08/2013

Zobacz też

Jak odpalić auto na mrozie! Awaryjne odpalanie auta. Jak kupić dobre KABLE ROZRUCHOWE? Jak odpalić auto na mrozie! Awaryjne odpalanie auta. Jak kupić dobre KABLE ROZRUCHOWE? Zobacz jak odpalić auto na mrozie! Odpalanie na pożyczkę prądu to często jedyny sposób ratowania rozładowanego akumulatora bez ingerencji mechanika. Nie każde kable rozruchowe pozwolą jednak przeprowadzić taką operację z powodzeniem. Kupując przewody rozruchowe, trzeba brać pod uwagę ich długość, przekrój, a nawet wielkość klamr. Które kable wybrać?  Czy można rozwiązać umowę dożywocia? Czy można rozwiązać umowę dożywocia? Umowa dożywocia, jako dokument dobrowolny, nie może być zawierana bez wiedzy jednej ze stron. Jednak co zrobić w przypadku, gdy stosunki pomiędzy nabywcą i zbywcą ulegną pogorszeniu? Czy można rozwiązać umowę dożywocia? Umowa dożywocia, czyli jak zapewnić sobie dożywotnie utrzymanie? Umowa dożywocia, czyli jak zapewnić sobie dożywotnie utrzymanie? Umowa dożywocia ma służyć jako zabezpieczenie dla osób starszych, które chcą ofiarować komuś swoją nieruchomość. Umowa gwarantuje im prawo dożywotniego zasiedlenia nieruchomości i opieki. Zobacz, jak podpisać umowę o dożywotnie utrzymanie. PORADY DLA INŻYNIERA: UPRAWNIENIA BUDOWLANE. Czy wiesz, w jaki sposób inżynier zdobywa uprawnienia do samodzielnej pracy na budowie? PORADY DLA INŻYNIERA: UPRAWNIENIA BUDOWLANE. Czy wiesz, w jaki sposób inżynier zdobywa uprawnienia do samodzielnej pracy na budowie? Uprawnienia są potrzebne do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, krócej nazywane uprawnieniami budowlanymi od 2003 roku nadaje Polska Izba Inżynierów Budownictwa (PIIB). Żeby je zdobyć trzeba zdać przed komisją dwustopniowy egzamin i wykazać się minimum dwuletnią praktyką zawodową.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!