Diagnoza? Wrodzona łamliwość kości. FOKUS TV zaprasza na program Rzadkie choroby

Postępujące kostniejące zapalenie mięśni i wrodzona łamliwość kości - to rzadko spotykane choroby, na które cierpią Jake i Holly. Poznajcie ich historie! FOKUS TV zaprasza na program „Rzadkie choroby"!


Życie z wrodzoną łamliwością kości - rzadko występującą chorobą, na którą cierpi mały Jake - nie jest łatwe. Kości osób, które dotknięte są tym genetycznym schorzeniem są tak kruche, że ulec one mogą pęknięciu nawet podczas snu. Drugi bohater programu - Holly cierpi równie rzadko spotykane schorzenie - postępujące kostniejące zapalenie mięśni. Jak radzą sobie w życiu i czy lekarze są w stanie znaleźć remedium na ich dolegliwości lub przynajmniej uwolnić od objawów ich chorób?
 

Redakcja 03/05/2015

Zobacz też

Jaka jest historia myszki do komputera? Jaka jest historia myszki do komputera? W XXI wieku, w erze telefonii komórkowej, internetu i komputerów, nie wyobrażamy sobie egzystencji bez takiej drobnostki jak myszka. Co prawda są touchpady, które ją skutecznie zastępują, ale tylko w laptopach. Jednak komputery stacjonarne wciąż odgrywają znaczącą rolę. Kto więc wymyślił myszkę komputerową? Jak działa to małe-wielkie urządzenie? Czy warto mieć WKŁAD WŁASNY, starając się o kredyt mieszkaniowy? Czy warto mieć WKŁAD WŁASNY, starając się o kredyt mieszkaniowy? Warto wiedzieć, że przepisy dotyczące udzielania przez banki kredytów hipotecznych ulegają ciągłym zmianom. Np. od 18 grudnia 2011 roku obowiązują nowe zasady udzielania. Kto starał się o kredyt, wie jak ważne jest posiadanie wkładu własnego. Wówczas niekiedy bywa w lepszej sytuacji negocjacyjnej z bankiem. Mówimy czy decydując się na kredyt hipoteczny, lepiej mieć wkład własny? Jakie są zalety i wady wkładu własnego? Czy rozmiar biustu ma wpływ na życie erotyczne? Czy wielkość ma wpływ na jakość i ilość? Czy rozmiar biustu ma wpływ na życie erotyczne? Czy wielkość ma wpływ na jakość i ilość? Tak. Wielkość piersi ma ogromy wpływ na życie erotyczne kobiet. W końcu to ich rozmiar decyduje o kobiecości, kobiecość o atrakcyjności erotycznej, ona zaś o występowaniu lub niewystępowaniu życia erotycznego i w przypadku występowania o tym, czy jest udane, czy nie. Jak się nie dać omamić takim uproszczonym sądom? Jak się dać zwieść popularnym a nie zawsze mądrym przekonaniom? Jak  rozmiar biustu wpływa na życie erotyczne? Jak flirtować? 10 sposobów na flirtowanie Jak flirtować? 10 sposobów na flirtowanie Flirtowanie to sztuka, jednak sztuka nietrudna. Warto więc poznać jej tajniki, które z pewnością ułatwią ci zbliżenie się do interesującego cię mężczyzny. Jak flirtować aby stać się mistrzynią kokieterii? Poznaj 10 sposobów, które sprawią, że żaden mężczyzna ci się nie oprze.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!