Diagnoza? Wrodzona łamliwość kości. FOKUS TV zaprasza na program Rzadkie choroby

Postępujące kostniejące zapalenie mięśni i wrodzona łamliwość kości - to rzadko spotykane choroby, na które cierpią Jake i Holly. Poznajcie ich historie! FOKUS TV zaprasza na program „Rzadkie choroby"!


Życie z wrodzoną łamliwością kości - rzadko występującą chorobą, na którą cierpi mały Jake - nie jest łatwe. Kości osób, które dotknięte są tym genetycznym schorzeniem są tak kruche, że ulec one mogą pęknięciu nawet podczas snu. Drugi bohater programu - Holly cierpi równie rzadko spotykane schorzenie - postępujące kostniejące zapalenie mięśni. Jak radzą sobie w życiu i czy lekarze są w stanie znaleźć remedium na ich dolegliwości lub przynajmniej uwolnić od objawów ich chorób?
 

Redakcja 29/04/2015

Zobacz też

Film „Katastrofa górnicza w Chile – Uratowani”. Jak uwolniono górników z San Jose? WIDEO Film „Katastrofa górnicza w Chile – Uratowani”. Jak uwolniono górników z San Jose? WIDEO Film dokumentalny „Katastrofa górnicza w Chile – Uratowani” opowiada o tym, jak w sierpniu 2010 roku zapadła się chilijska kopalnia miedzi, położona niedaleko miasta Copiapó. 17 dni później udało się zlokalizować grupę 33 górników, stłoczonych w małym schronie, prawie 700 metrów pod powierzchnią ziemi. Wszyscy przeżyli, a ich ocalenie okrzyknięto cudem. Cały świat żył tą niezwykłą historią. O jakich tajemnicach opinia publiczna nigdy się nie dowiedziała? Porażka drapieżnika, odc. 1. Co w programie? Porażka drapieżnika, odc. 1. Co w programie? Drapieżniki, jak lwy czy pantery uważane są za niezawodnych łowców – tak naprawdę jednak muszą się sporo napracować, aby upolować gazelę. I bardzo często ich poszukiwania zwierzyny kończą się niepowodzeniem. Jak radzą sobie najsłynniejsi myśliwi w świecie zwierząt? Jakie będą wyniki obserwacji ich życia? Era przetrwania, odc. 1. Co w programie? Era przetrwania, odc. 1. Co w programie? W pierwszym odcinku programu Era przetrwania widzimy, jak grupa dwadzieściorga współczesnych Brytyjczyków przenosi się do 10 000 roku przed naszą erą. Porośnięte gęstym lasem pustkowie gdzieś w Bułgarii znakomicie bowiem imituje prehistoryczny krajobraz dzisiejszej Wielkiej Brytanii. To tu śmiałkowie spędzą najbliższe dwa miesiące. Wielkie zbrodnie i procesy, odcinek 17: Peter Falconio, Joanne Lees i morderca z pustkowi. WIDEO Wielkie zbrodnie i procesy, odcinek 17: Peter Falconio, Joanne Lees i morderca z pustkowi. WIDEO Wymarzona podróż dwojga Brytyjczyków po Australii zamieniła się w koszmar. On zaginął, najprawdopodobniej zamordowany. A ją media oskarżyły o dokonanie tej zbrodni.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!