Detektyw kulinarny – zdrowa żywność i guru w sprawach zdrowego odżywiania Niki Muller

Niki Muller wie wszystko o tym, co jemy. W dziedzinie żywności i żywienia jest niekwestionowanym guru. W programie Detektyw kulinarny Niki podzieli się ze wszystkimi swoją wiedzą. Przeczyta dla nas etykiety na produktach, przeprowadzi testy smaku, opowie o tym, jak wytwarzane są najczęściej spożywane produkty. Zdrowa żywność już nigdy nie będzie mieć przed wami żadnych tajemnic!Chcielibyście zgłębić tajemnice produktów, które stanowią bazę waszego codziennego menu? Zastanawialiście się kiedyś, jak produkowana jest żywność, którą regularnie kupujecie w sklepie? Ciekawiło was, co producenci dodają do potraw, które najczęściej goszczą na naszych stołach?

Niki Muller, specjalistka w zakresie zdrowego odżywiania, w kolejnych odcinkach programu Detektyw kulinarny bierze na tapetę produkty spożywcze, który każdy z nas ma w swojej kuchni. Tematami kolejnych programów będą m.in.: kurczak, soki owocowe, czekolada, orzechy, kawa, jajka i ryż. Nasza przewodniczka po świecie żywności odkryje przed nami tajemnice poszczególnych produktów, a podróż do świata żywności okaże się bardziej fascynująca, niż moglibyście się spodziewać.

Niki specjalnie dla was przeprowadzi ciekawe eksperymenty kulinarne i testy smaku. Przeczyta etykiety, na których studiowanie przeważnie nie macie czasu. Porozmawia z ekspertami, którzy odpowiedzą na najczęściej pojawiające się pytania, oddzielą też prawdę mitów o zdrowych produktach. Zapraszamy na fascynującą wyprawę do świata żywności z Niki Muller!
 

Redakcja 23/12/2014

Zobacz też

Czy można pobierać emeryturę zagranicą? Czy można pobierać emeryturę zagranicą? Jeśli masz prawo do emerytury z ZUS, możesz ją pobierać w dowolnym państwie Unii Europejskiej. Świadczenie przysługuje też, gdy mieszkasz w Szwajcarii, państwie Europejskiego Obszaru Gospodarczego nienależącym do UE oraz w kraju, z którym Polska podpisała umowę o zabezpieczeniu społecznym. Zofia Pilecka-Optułowicz, córka rotmistrza Pileckiego nie zaproszona na obchody w Auschwitz - kim jest? Zofia Pilecka-Optułowicz, córka rotmistrza Pileckiego nie zaproszona na obchody w Auschwitz - kim jest? Córka rotmistrza Pileckiego, Zofia Pilecka-Optułowicz nie została zaproszona na dzisiejsze obchody 70-tej rocznicy wyzwolenia Auschwitz. Polscy politycy nie kryją oburzenia. Kim jest córka rotmistrza, co o niej wiemy? Kim był rotmistrz Witold Pilecki? Kim był rotmistrz Witold Pilecki? Witold Pilecki był rotmistrzem kawalerii Wojska Polskiego, współzałożycielem Tajnej Armii Polskiej oraz żołnierzem Armii Krajowej. Był autorem wysyłanych z okupowanej Polski na zachód raportów o Holocauście. W obozie organizował ruch oporu. Ostatnie 24 godziny: jak umarł perkusista The Who – Keith Moon? Jak wyglądała ostatnia doba jego życia? Ostatnie 24 godziny: jak umarł perkusista The Who – Keith Moon? Jak wyglądała ostatnia doba jego życia? Był jednym z najlepszych perkusistów w historii rocka. Swoją karierę zawdzięczał temu, że w wieku 14 lat wyrzucono go ze szkoły. Matka kupiła mu wówczas perkusję, żeby się nie nudził i czymś się zajął. Na swoim zestawie – perłowo niebieskim Premierze – przyszły perkusista The Who grał odtąd całymi dnami. FOKUS TV zaprasza na program „Ostatnie 24 godziny", którego bohaterem będzie Keith Moon.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!