Detektyw kulinarny – zdrowa żywność i guru w sprawach zdrowego odżywiania Niki Muller

Niki Muller wie wszystko o tym, co jemy. W dziedzinie żywności i żywienia jest niekwestionowanym guru. W programie Detektyw kulinarny Niki podzieli się ze wszystkimi swoją wiedzą. Przeczyta dla nas etykiety na produktach, przeprowadzi testy smaku, opowie o tym, jak wytwarzane są najczęściej spożywane produkty. Zdrowa żywność już nigdy nie będzie mieć przed wami żadnych tajemnic!Chcielibyście zgłębić tajemnice produktów, które stanowią bazę waszego codziennego menu? Zastanawialiście się kiedyś, jak produkowana jest żywność, którą regularnie kupujecie w sklepie? Ciekawiło was, co producenci dodają do potraw, które najczęściej goszczą na naszych stołach?

Niki Muller, specjalistka w zakresie zdrowego odżywiania, w kolejnych odcinkach programu Detektyw kulinarny bierze na tapetę produkty spożywcze, który każdy z nas ma w swojej kuchni. Tematami kolejnych programów będą m.in.: kurczak, soki owocowe, czekolada, orzechy, kawa, jajka i ryż. Nasza przewodniczka po świecie żywności odkryje przed nami tajemnice poszczególnych produktów, a podróż do świata żywności okaże się bardziej fascynująca, niż moglibyście się spodziewać.

Niki specjalnie dla was przeprowadzi ciekawe eksperymenty kulinarne i testy smaku. Przeczyta etykiety, na których studiowanie przeważnie nie macie czasu. Porozmawia z ekspertami, którzy odpowiedzą na najczęściej pojawiające się pytania, oddzielą też prawdę mitów o zdrowych produktach. Zapraszamy na fascynującą wyprawę do świata żywności z Niki Muller!
 

Redakcja 23/12/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!