Daniel Duniak – kim jest nowy partner Anny Dereszowskiej?

Anna Dereszowska ma nowego partnera! Aktorka rozstała się z Piotrem Grabowskim i związała się z młodszym od siebie Danielem Duniakiem. Kim jest Daniel Duniak i co osiągnął? Jak Daniel Duniak i Anna Dereszowska się poznali?

Od 2008 roku Anna Dereszowska tworzyła udany związek z Piotrem Grabowskim. Aktor porzucił swoją żonę, Martę Konarską, z którą ma dwoje dzieci: Aleksandrę i Macieja, dla młodszej Anny i to z nią założył nową rodzinę. Para ma 5-letnią córeczkę Lenę.

>>> Kim jest Anna Dereszowska? W jakim filmie i serialu zagrała? [KLIKNIJ!]

Niestety od 2012 roku związek Anny Dereszowskiej i Piotra Grabowskiego przechodził ogromny kryzys. Najpierw w mediach pojawiały się plotki o romansie aktorki ze „znanym dziennikarzem”. Potem podobno to Piotr Grabowski wdał się w romans z inną kobietą. Najwyraźniej parze nie udało pokonać się kryzysu, bo według najnowszych informacji, Anna i Piotr definitywnie się rozstali.

Jednak aktorka długo nie rozpaczała po stracie ukochanego, bo już ma nowego partnera! Magazyn "Flesz" donosi, że obecnie Anna Dereszowska spotyka się z młodszym o 4 lata Danielem Duniakiem.

Kim jest Daniel Duniak?

Anna i Daniel ponoć poznali się we wrześniu na Wyspach Kanaryjskich. Aktorka wzięła tam udział w sesji zdjęciowej, którą wykonywał Daniel Duniak. Mężczyzna od lat zajmuje się fotografią.

Według magazynu „Flesz”, para od razu przypadła sobie do gustu. - Daniel jest bardzo utalentowany, a do tego ciepły i wrażliwy. Kocha kino, więc tematów na pewno im nie zabraknie – zdradził informator magazynu „Flesz”.

Od pierwszego spotkania minęły zaledwie 2 miesiące, a Anna Dereszowska i Daniel Duniak ponoć coraz więcej czasu spędzają ze sobą. Fotograf chętnie bywa w domu swojej nowej partnerki. Być może tym razem Anna Dereszowska spotkała miłość swojego życia?

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!