Czy wiesz, jakie pióro dopasowuje się do stylu pisania i nie rozmazuje się?

W czasach tabletów i smartfonów, ktoś jeszcze myśli o ręcznym pisaniu?! Czy w cyberprzestrzeni jest jeszcze miejsce na stalówkę?! Większość notatek prywatnych i służbowych, wszelkiego rodzaju dokumentów, a nawet listy miłosne piszemy przy użyciu urządzeń elektronicznych…

Parker, znany od lat na całym świecie producent artykułów piśmienniczych, pokazał ostatnio prawdziwie innowacyjny „system” do pisania – Parker 5th. To wyjątkowy produkt łączący w sobie zalety pióra oraz długopisu, a jego nazwa określa piąty typ artykułów piśmienniczych oferowanych przez Parkera – po wiecznych piórach, długopisach, piórach kulkowych i ołówkach mechanicznych.

Końcówka efektownie grawerowanej stalówki Parkera 5th dopasowuje się do stylu pisania już po napisaniu kilku zdań, a tusz zachowuje intensywność koloru i nie rozmazuje się! Pióro, bo inną nazwą trudno tu jednak operować, daje poczucie lekkości pisania, a przy tym wygodnie i czysto można je napełniać tuszem.

Warto podkreślić jego nowoczesne wzornictwo, oryginalny grawer i wysokiej jakości materiały zastosowane do jego produkcji.

Kolekcja nowych Parkerów 5th dostępna wyłącznie w salonach: Gdańsk: Kaligraf Galeria Bałtycka, Katowice: Kaligraf Silesia City Center, Kraków: Galeria Prezentów Galeria Krakowska, Kaligraf Galeria Kazimierz, Szczecin: Time Trend Galeria Kaskada, Warszawa: AMI Budynek Metropolitan, Bazarnik ul. Nowy Świat 66, Kaligraf Złote Tarasy, Kaligraf Galeria Mokotów, Pasja CH Promenada, Pasja CH Targówek.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 27/03/2012

Zobacz też

Dowiedz się, o czym nigdy nie mówić przyszłemu narzeczonemu... Dowiedz się, o czym nigdy nie mówić przyszłemu narzeczonemu... Być może na pierwszej randce chcecie dowiedzieć się o sobie jak najwięcej. Uważacie, że szczerośc już od pierwszego wejrzenia to jest to. Może tak, ale nie do końca. Oczywiście nie chodzi o to, żeby kłamać i przedstawiać się jako całkiem inna osoba, ale niekoniecznie trzeba o sobie mówić wszystko. Jak skutecznie wytłumaczyć partnerowi zdradę? Jak skutecznie wytłumaczyć partnerowi zdradę? Podobno zdradę mamy zapisaną w genach - i dlatego zdradzamy. Okazuje się przy tym, że kobiety doganiają w tej statystyce mężczyzn. Ale zdrada zdradzie nierówna. I często od tego, jak ją wytłumaczymy, zależy dalsza przyszłośc związku. Może więc warto wiedzieć, jak wytłumaczyć zdradę... Jak odbudować związek po zdradzie? Kim jest ANDERS BREIVIK, zamachowiec z Norwegii? Jaki wyrok dostał BREIVIK? Kim jest ANDERS BREIVIK, zamachowiec z Norwegii? Jaki wyrok dostał BREIVIK? 22 lipca 2011 w Norwegii doszło do ataków terrorystycznych, w których zginęło 77 osób. Sprawcą masakry jest Anders Behring Breivik. Kim jest norweski zamachowiec, który przez sąd został uznany za poczytalnego? Dowiedz się, kto odpowiada za strzelaninę na wyspie Utoya i zamach w Oslo. Jaki wyrok dostał Breivik? Jak uniknąć odśnieżania podjazdu? Wszystko o instalacji przeciwoblodzeniowej Jak uniknąć odśnieżania podjazdu? Wszystko o instalacji przeciwoblodzeniowej Elektryczne przewody lub maty grzejne do instalacji przeciwoblodzeniowych to dobry sposób na pozbycie się śniegu i lodu z podjazu! Stosuje się je pod nawierzchnią podjazdu, chodnika, na schodach, wzdłuż prowadnicy bramy przesuwnej, w kanałach ściekowych, rynnach itp. 

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!