Czy wiesz, jakie pióro dopasowuje się do stylu pisania i nie rozmazuje się?

W czasach tabletów i smartfonów, ktoś jeszcze myśli o ręcznym pisaniu?! Czy w cyberprzestrzeni jest jeszcze miejsce na stalówkę?! Większość notatek prywatnych i służbowych, wszelkiego rodzaju dokumentów, a nawet listy miłosne piszemy przy użyciu urządzeń elektronicznych…

Parker, znany od lat na całym świecie producent artykułów piśmienniczych, pokazał ostatnio prawdziwie innowacyjny „system” do pisania – Parker 5th. To wyjątkowy produkt łączący w sobie zalety pióra oraz długopisu, a jego nazwa określa piąty typ artykułów piśmienniczych oferowanych przez Parkera – po wiecznych piórach, długopisach, piórach kulkowych i ołówkach mechanicznych.

Końcówka efektownie grawerowanej stalówki Parkera 5th dopasowuje się do stylu pisania już po napisaniu kilku zdań, a tusz zachowuje intensywność koloru i nie rozmazuje się! Pióro, bo inną nazwą trudno tu jednak operować, daje poczucie lekkości pisania, a przy tym wygodnie i czysto można je napełniać tuszem.

Warto podkreślić jego nowoczesne wzornictwo, oryginalny grawer i wysokiej jakości materiały zastosowane do jego produkcji.

Kolekcja nowych Parkerów 5th dostępna wyłącznie w salonach: Gdańsk: Kaligraf Galeria Bałtycka, Katowice: Kaligraf Silesia City Center, Kraków: Galeria Prezentów Galeria Krakowska, Kaligraf Galeria Kazimierz, Szczecin: Time Trend Galeria Kaskada, Warszawa: AMI Budynek Metropolitan, Bazarnik ul. Nowy Świat 66, Kaligraf Złote Tarasy, Kaligraf Galeria Mokotów, Pasja CH Promenada, Pasja CH Targówek.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Jakie są najpopularniejsze i największe PARKI DINOZAURÓW w Polsce? Jakie są najpopularniejsze i największe PARKI DINOZAURÓW w Polsce? JuraPark to prawdziwy DinoPark pełen realistycznych dinozaurów sprzed milionów lat. Zabierz tam swoje dziecko, a będzie zachwycone. A wcześniej przeczytaj, jak to się stało, że w Górach Świętokrzyskich powstał pierwszy w Polsce JuraPark? PARKI DINOZAURÓW. Gdzie warto pojechać z dzieckiem? PARKI DINOZAURÓW. Gdzie warto pojechać z dzieckiem? Ogromne prehistoryczne gady fascynują nie tylko dzieci, ale i dorosłych. W Polsce jest coraz więcej miejsc, w których podejrzeć można jak wyglądały i żyły dinozaury. Poświęcone im parki rozrywki to doskonały pomysł na długi weekend z dziećmi. Zobacz, gdzie warto pojechać, by spędzić czas z dinozaurami. Co warto zobaczyć w TOSKANII? Dlaczego o PIAZZA DEL CAMPO w SIENIE mówi się, że jest najpiękniejszym placem na świecie? Co warto zobaczyć w TOSKANII? Dlaczego o PIAZZA DEL CAMPO w SIENIE mówi się, że jest najpiękniejszym placem na świecie? Serce Sieny, średniowieczny plac Piazza del Campo jest uznawany za najpiękniejszą przestrzeń miejską na świecie. Każdego roku odwiedzają go miliony turystów, najwięcej w dniach, gdy odbywa się gonitwa końska Palio di Siena: 2 lipca i 6 sierpnia. Co wyróżnia to miejsce spośród innych placów Toskanii, Europy i świata? Dlaczego podczas urlopu w Toskanii, trzeba odwiedzić Sienę i ten piękny plac? Jaki jest pomysł na szerzenie Boga wśród ochrzczonych ateistów? Jaki jest pomysł na szerzenie Boga wśród ochrzczonych ateistów? Nowa Ewangelizacja potrzebna jest, ponieważ się ciągle zmieniamy. Każdego dnia jesteśmy inni. Aby nie zatrzymać się w naszym rozwoju duchowym, aby nie zatrzymać się na poziomie I Komunii św. potrzebujemy wciąż nowej ewangelizacji - mówi ks. Wojciech Sadłoń z Instytutu Statystyk Kościoła Katolickiego

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!