Fabryka jedzenia. Oto jak wygląda produkcja twoich ulubionych przekąsek

Za każdą paczką chipsów, puszką piwa, tabliczką czekolady i kromką chleba stoi linia produkcyjna, dzięki której każdy z tych produktów trafia do mas. Od świeżych składników do gotowych produktów program ujawnia kulisy powstawania naszych ulubionych potraw.
Zdjęcie z artykułu: Fabryka jedzenia. Oto jak wygląda produkcja twoich ulubionych przekąsek
Fabryka jedzenia. Oto jak wygląda produkcja twoich ulubionych przekąsekźródło:Cineflix Internatioanl Media Limited

Odkrywanie tajemnic produkcji popularnych artykułów spożywczych. Każdy odcinek serialu to wizyta w jednym z kanadyjskich zakładów. Kamery śledzą poszczególne etapy produkcji artykułów, które konsumenci zwykle bez zastanowienia biorą ze sklepowych półek. Widzowie mają okazję przekonać się, jak powstają między innymi: pesto, makaron, guma do żucia i kanadyjska whisky. Zobaczą, jak przebiega mieszanie, siekanie, przesiewanie, faszerowanie, zamrażanie, gotowanie, zawijanie, pasteryzowanie, rafinowanie i inne procesy niezbędne do powstania gotowych artykułów spożywczych.

 

Redakcja 06/11/2016

Zobacz też

Kto zaprojektował czerwoną sukienkę Michelle Obama, w której wystąpiła na inauguracji drugiej kadencji swojego męża? Kto zaprojektował czerwoną sukienkę Michelle Obama, w której wystąpiła na inauguracji drugiej kadencji swojego męża? Michelle Obama dwa dni temu olśniła cały świat swoją czerwoną kreacją. Wszyscy o niej mówią, prawdopodobnie wielu na długo zapamięta. Kto jest współautorem sukcesu Pierwszej Damy - kto zaprojektował jej suknię? Milan, syn Shakiry i Gerarda Pique. Jakie jest znaczenie imienia MILAN? Milan, syn Shakiry i Gerarda Pique. Jakie jest znaczenie imienia MILAN? Shakira urodziła swoje pierwsze dziecko - synka - w klinice w Barcelonie. Przy porodzie przez cesarskie cięcie towarzyszył jej partner i ojciec dziecka - 25-letni Hiszpan Gerard Pique, gwiazda piłkarskiej drużyny FC Barcelona. Jakie imię wybrała para dla swojego pierwszego dziecka? Pożyczka w rodzinie. Co jest lepsze - umowa ustna czy pisemna, gdy pożyczasz pieniądze w rodzinie? Pożyczka w rodzinie. Co jest lepsze - umowa ustna czy pisemna, gdy pożyczasz pieniądze w rodzinie? Często zdarza się, że pożyczasz pieniądze komuś z rodziny, przyjaciołom lub znajomym. W takiej sytuacji dosyć niezręczne wydaje się ci żądanie od bliskich osób potwierdzenia pożyczki na piśmie i najczęściej jest to tylko umowa ustna. Czy taka umowa pożyczki będzie ważna i czy w razie sporu uda ci się odzyskać dług? Skąd się wziął zwyczaj obchodzenia walentynek? Gdzie i kiedy zaczęto obchodzić święto zakochanych? Skąd się wziął zwyczaj obchodzenia walentynek? Gdzie i kiedy zaczęto obchodzić święto zakochanych? Walentynki to dzisiaj przemysł na skalę światową. Sposób, w jaki obchodzone jest święto zakochanych, jest niewątpliwie potwierdzeniem, że trafiony pomysł może się przełożyć na sukces handlowy.  Wszyscy wiemy, że 14 lutego to dzień św. Walentego, ale mało kto wie dlaczego... Mowimy, jak zaczęło się obchodzenie walentynek.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!