Fabryka jedzenia. Oto jak wygląda produkcja twoich ulubionych przekąsek

Za każdą paczką chipsów, puszką piwa, tabliczką czekolady i kromką chleba stoi linia produkcyjna, dzięki której każdy z tych produktów trafia do mas. Od świeżych składników do gotowych produktów program ujawnia kulisy powstawania naszych ulubionych potraw.
Zdjęcie z artykułu: Fabryka jedzenia. Oto jak wygląda produkcja twoich ulubionych przekąsek
Fabryka jedzenia. Oto jak wygląda produkcja twoich ulubionych przekąsekźródło:Cineflix Internatioanl Media Limited

Odkrywanie tajemnic produkcji popularnych artykułów spożywczych. Każdy odcinek serialu to wizyta w jednym z kanadyjskich zakładów. Kamery śledzą poszczególne etapy produkcji artykułów, które konsumenci zwykle bez zastanowienia biorą ze sklepowych półek. Widzowie mają okazję przekonać się, jak powstają między innymi: pesto, makaron, guma do żucia i kanadyjska whisky. Zobaczą, jak przebiega mieszanie, siekanie, przesiewanie, faszerowanie, zamrażanie, gotowanie, zawijanie, pasteryzowanie, rafinowanie i inne procesy niezbędne do powstania gotowych artykułów spożywczych.

 

Redakcja 05/06/2014

Zobacz też

Zwierzęta doskonałe odc. 1 - Słonie, koty i ośmiornice Zwierzęta doskonałe odc. 1 - Słonie, koty i ośmiornice Koniecznie oglądaj Zwierzęta doskonałe, a dowiesz się na przykład tego że flaming może jeść tylko wtedy, gdy jego głowa jest odwrócona do góry nogami. Albo, że niektóre ślimaki potrafią spać przez 3 lata bez przerwy. A także tego, że większość dorosłych słoni waży mniej niż język płetwala błękitnego! Nie wiedziałeś tego? Długie weekendy 2016. Kiedy wziąć wolne, kiedy iść na urlop? Długie weekendy 2016. Kiedy wziąć wolne, kiedy iść na urlop? Kiedy wziąć wolne w 2016 roku, by zyskać naprawdę długi weekend lub miniurlop? Jak zaplanować prawdziwy urlop? Podpowiadamy, kiedy wykorzystać po kilka dni urlopu, aby w maju cieszyć się ponad tygodniem wypoczynku, a w listopadzie ponad dwoma tygodniami wolnego. Sen o płaczu, płacz we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o płaczu, płacz we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Co to oznacza, gdy śni się płacz? A co oznacza płacz przez sen? Niejednokrotnie na pewno śniło nam się coś tak przykrego, że płakaliśmy nie tylko we śnie, ale i przez sen. Wbrew pozorom nasze łzy nie zwiastują niczego złego, wręcz przeciwnie. Co więc oznaczają sny o łzach i płaczu? Sen o zdradzie, zdrada we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o zdradzie, zdrada we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Co to znaczy, gdy śni się zdrada? Sen o zdradzie nie jest przyjemny. Po takiej nocy może pozostać niepewność co do wierności partnera lub partnerki. A może to ty masz coś na sumieniu i potem śni ci się to po nocach? Czy jednak sen o zdradzie sam w sobie jest groźny? Sny przecież nie zawsze należy odczytywać dosłownie. Sprawdź, które sny o zdradzie wróżą dobrze, a które przeciwnie – zapowiadają smutek, przykre niespodzianki lub kłopoty.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!