Czy sperma wybiela zęby? Czy seks oralny wybiela zęby? Jak domowymi sposobami wybielić zęby?

Czy sperma wybiela zęby? Są takie powiedzenia: chcesz mieć ząbki jak kryształki - pij śmietankę z mojej pałki, tudzież: nic tak zębów nie wybiela jak mineta co niedziela :-). Mądrość ludowa sugeruje zatem, że coś jest na rzeczy. Czy sperma naprawdę wybiela zęby? Jak wybielić zęby za pomocą spermy?

Czy sperma wybiela zęby?

Sperma jest ponoć dobra na wszystko. Spytaj swojego chłopaka, co masz robić, żeby ci urosły piersi, a zapewne odpowie: wcieraj w nie spermę! Jaki jest najlepszy krem do twarzy? Ze spermy! Z czego jest najlepsza odżywka do włosów? Oczywiście! Sperma jest dobra na wszystko. Zwłaszcza gdy twój chłopak lubi seks oralny i musi cię na niego długo namawiać. Niektórzy twierdzą też, że kobiety są szczęśliwsze, gdy mężczyzna zostawia w ich wnętrzu spermę... ale to już temat na inną poradę.

Czy sperma podziała wybielająco na twoje zęby?

Gdy spytasz o to swojego chłopaka, ten zapewne nie będzie miał wątpliwości, że nie ma lepszego sposobu na idealne uzębienie niż wcieranie w nie jego spermy. Ale czy rzeczywiście? Na pewno jest to jeden ze sprytnych sposobów zachęcenia cię, żebyś „poszła na loda” - twoje zęby mogą się w ten sposób stać nieco jaśniejsze - jeżeli były żółte, bo przecież sperma śnieżnobiała raczej nie jest... Ale to wybielanie będzie trwało tylko dłuższą chwilę. Do wybielenia zębów na dłużej potrzebna jest bowiem soda, a tej w spermie nie ma zbyt wiele. A ponieważ soda niszczy szkliwo – nie ma czego żałować.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!