Czołgi od podszewki. Czy Will i Kirsten zdołają okiełznać czołg TR-85?

Czołgi, amfibie, wywrotki i inne wielkie pojazdy już nigdy nie będą miały przed nimi żadnych tajemnic! Aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O'Brien, na co dzień kierowcy banalnych osobówek, mierzą się w tym programie z najbardziej dzikimi motoryzacyjnymi bestiami!


Czołgi - co o tych pobudzających fantazję wozach bojowych może powiedzieć przeciętny zjadacz chleba? Will i Kirsten już wkrótce poznają je od podszewki i na własnej skórze przekonają się, jak smakuje życie czołgisty. Bohaterem pierwszego odcinka programu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy" jest rumuński czołg TR-85, który waży prawie 50 ton. I to właśnie w ojczyźnie Draculi Will i Kirstem szlifować będą swoje umiejętności w zakresie obsługi czołgu... Jesteście ciekawi, czy dadzą radę? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program z cyklu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!
 

Redakcja 29/04/2015

Zobacz też

Wędkarz na tropie. Jak upolować leszcza? Radzi Krzysztof Wawer, założyciel klubu miłośników ryb łososiowatych i prądolubnych Wędkarz na tropie. Jak upolować leszcza? Radzi Krzysztof Wawer, założyciel klubu miłośników ryb łososiowatych i prądolubnych Chcesz się dowiedzieć, jak upolować leszcza? Koniecznie obejrzyj drugi odcinek programu „Wędkarz na tropie". Tomek spotka się w nim z Krzysztofem Wawrem - założycielem klubu miłośników ryb łososiowatych i prądolubnych Kingfisher Club. Maja Barełkowska, żona Piotra Cyrwusa - kim jest? Maja Barełkowska, żona Piotra Cyrwusa - kim jest? Jest żoną znanego z kultowej roli w "Klanie" Piotra Cyrwusa. Szczerze przyznaje, że wielka popularność męża jej w niczym nie przeszkadza i od lat rozwija swoją wymarzoną karierę aktorki teatralnej. Jest kobietą silną i niezależną, a najbardziej na świecie nie znosi obłudy. Kim jest Maja Berełkowska? Skandaliczny magazyn historyczny. Jak Karol X Gustaw został reżyserem teatralnym na zamku w Warszawie. WIDEO Skandaliczny magazyn historyczny. Jak Karol X Gustaw został reżyserem teatralnym na zamku w Warszawie. WIDEO W drugim odcinku „Skandalicznego magazynu historycznego" William Szekspir opowie, co łączy go z zamkiem w Rawie Mazowieckiej, a szwedzki król Karol X Gustaw wyjaśni, dlaczego został reżyserem teatralnym na Zamku Królewskim w Warszawie. A poza tym wiele innych historii, których nie znajdziecie na kartach podręczników szkolnych! Wielcy wodzowie. Attyla – barbarzyńca u bram Wiecznego Miasta Wielcy wodzowie. Attyla – barbarzyńca u bram Wiecznego Miasta Bez obawy. To nie będzie kolejna nudna lekcja historii. W drugim odcinku zrealizowanej w konwencji hollywoodzkiego widowiska serii „Wielcy wodzowie", poświęconym krwawemu, genialnemu i szalonemu wodzowi Hunów – Attyli, nie zabraknie niesamowitych efektów specjalnych, zapierających dech w piersiach bitewnych krajobrazów i dynamicznie rozwijającej się akcji.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!