Czołgi od podszewki. Czy Will i Kirsten zdołają okiełznać czołg TR-85?

Czołgi, amfibie, wywrotki i inne wielkie pojazdy już nigdy nie będą miały przed nimi żadnych tajemnic! Aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O'Brien, na co dzień kierowcy banalnych osobówek, mierzą się w tym programie z najbardziej dzikimi motoryzacyjnymi bestiami!


Czołgi - co o tych pobudzających fantazję wozach bojowych może powiedzieć przeciętny zjadacz chleba? Will i Kirsten już wkrótce poznają je od podszewki i na własnej skórze przekonają się, jak smakuje życie czołgisty. Bohaterem pierwszego odcinka programu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy" jest rumuński czołg TR-85, który waży prawie 50 ton. I to właśnie w ojczyźnie Draculi Will i Kirstem szlifować będą swoje umiejętności w zakresie obsługi czołgu... Jesteście ciekawi, czy dadzą radę? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program z cyklu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!
 

Redakcja 01/05/2015

Zobacz też

Lotnicze pogotowie ratunkowe. Dramatyczna walka o ludzkie życie i zdrowie Lotnicze pogotowie ratunkowe. Dramatyczna walka o ludzkie życie i zdrowie Seria dokumentalna „Lotnicze pogotowie ratunkowe” to zapis dramatycznych akcji, w których bierze udział załoga helikoptera ratownictwa medycznego z Auckland. Dzięki pracy lekarzy i pilotów z pogotowia lotniczego znacznie wzrasta szansa na przeżycie ofiar wypadków. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie ofiarność ratowników, którzy nie wahają się ryzykować własnym życiem. Kataklizmy, które zmieniły świat. Kto wygra: człowiek czy natura? ZDJĘCIA Kataklizmy, które zmieniły świat. Kto wygra: człowiek czy natura? ZDJĘCIA Zrealizowany przy użyciu nowoczesnych technologii serial opowiada o największych katastrofach w historii ludzkości. Twórcy pokazują momenty w dziejach człowieka, kiedy jego działania w zderzeniu z siłami natury doprowadziły do strasznych wydarzeń, które pochłonęły wiele ofiar i odmieniły świat na zawsze. Boko Haram – korzenie zła. Jak rodził się w Nigerii islamski ekstremizm? Boko Haram – korzenie zła. Jak rodził się w Nigerii islamski ekstremizm? Boko Haram to muzułmańska organizacja ekstremistyczna powstała w Nigerii w 2002 roku. Jej celem jest wprowadzenie na terenie całego kraju szariatu, czyli bezwzględnego przestrzegania prawa muzułmańskiego. Kary cielesne wpisane w szariat są z perspektywy świata Zachodu nieprawdopodobnie okrutne. Krwawa historia Europy. Mroczne tajemnice wielkich ludzi. ZDJĘCIA Krwawa historia Europy. Mroczne tajemnice wielkich ludzi. ZDJĘCIA Doktor Suzannah Lipscomb i dziennikarz Joe Crowley odkrywają sekrety Starego Kontynentu. Szukają informacji o tajemniczych zgonach, szokujących egzekucjach i otoczonych legendą osobach, które zapisały się w historii z rozmaitych względów.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!