Czekając na dziecko: współczesne metody zapładniania - poznaj najnowsze osiągnięcia medycyny reprodukcyjnej

Czekając na dziecko: współczesne metody zapładniania to program o nowoczesnych metodach leczenia niepłodności i zagadnieniach związanych z zaburzeniami rozrodu. Dla wszystkich par, które nie mogą się doczekać potomstwa i które chcą z wykorzystaniem najnowszych procedur medycznych postarać się o dziecko.

Prawo do aborcji

Prawo do aborcji
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:51:44
Zdjęcie z artykułu: Czekając na dziecko: współczesne metody zapładniania - poznaj najnowsze osiągnięcia medycyny reprodukcyjnej
Czekając na dziecko: współczesne metody zapładniania to film pokazujący procedury medyczne wspomagające płodność i leczenie bezpłodnościźródło:FOKUS TV


Czekając na dziecko: współczesne metody zapładniania to film o coraz powszechniejszych problemach z płodnością i o tym jak im zaradzić. Obecnie 186 milionów ludzi na całym świecie boryka się z problemami z płodnością. Dla tych, którzy myślą o założeniu rodziny, rzeczywista fizjologia tego, co sprawia, żeby pojawiła się ciąża i dziecko często jest tajemnicą. A jednak ta wiedza może zdecydować o tym, czy będziemy mieli rodzinę marzeń czy trudności z zajściem i utrzymaniem ciąży.


W filmie Czekając na dziecko: współczesne metody zapładniania, światowej sławy ekspert do spraw leczenia bezpłodności, dr John Jain, wraz z najlepszymi ekspertami w dziedzinie medycyny reprodukcyjnej, wyjaśniają najnowsze, często przełomowe opcje leczenia bezpłodności i procedury medyczne umożliwiające zapłodnienie. Widzowie będą mogli poznać i śledzić dramatyczne historie kobiet i par, obecnie poddawanych leczeniu niepłodności, w nadziei na uzyskanie ciąży lub zachowanie płodności w przyszłości. Poznamy zaawansowane procedury naukowe w nowoczesnych metodach  leczenia bezpłodności i ich prawdopodobieństwo sukcesu w zależności od wieku i innych czynników zdrowotnych -  dzięki szczerym wyjaśnieniom dr Jaina. Czekając na dziecko: współczesne metody zapładniania to film wzbogacony  pięknymi animacjami 4D pokazującymi co może się dziać wewnątrz ludzkiego ciała oraz obrazami z mikro soczewek, umożliwiającymi śledzenie zbliżeń z procedur medycznych, film ukazuje aspekt ludzkiej płodności w taki sposób, jakiego wcześniej nikt nie widział.

Redakcja 28/05/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!