Czego pragną kobiety – komedia czy poradnik? Sprawdź!

Czego pragną kobiety to komedia romantyczna z Melem Gibsonem i Helen Hunt w rolach głównych. Na tytułowe pytanie usiłowało odpowiedzieć już wielu – nie zawsze z sukcesem. Czy granemu przez Gibsona Nickowi uda się rozwikłać tę zagadkę?

Komedia romantyczna „Czego pragną kobiety” z Melem Gibsonem i Helen Hunt to nie tylko gwiazdorska obsada, ale także doskonały film o relacjach, karierze i odwiecznej rywalizacji pomiędzy kobietami i mężczyznami.

Do agencji reklamowej, w której święci triumfy Nick Marshall (Mel Gibson), dołącza niezależna Darcy McGuire (Helen Hunt) i zabiera mu upragnione stanowisko. Chcąc udowodnić szefowi, że również potrafi stworzyć reklamę produktów dla kobiet, Nick zaczyna testować na sobie gadżety dla pań… Podczas jednego z eksperymentów przewraca się i wpada z suszarką do wanny. Po wypadku zaczyna słyszeć myśli kobiet. Czy wykorzysta swój nietypowy dar, aby zdobyć miłość, polepszyć kontakt z córką, a może tylko, aby odzyskać posadę?

Amerykańska komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie odniosła ogromny sukces kasowy, zarabiając na świecie ponad 374 mln dolarów przy budżecie ponad dziewięć razy niższym. Mel Gibson i Helen Hunt stworzyli jeden z najciekawszych duetów komediowych. Kreację i poświęcenie Gibsona, który w jednej ze scen naprawdę depiluje woskiem nogi, doceniła nie tylko publiczność, ale i krytycy filmowi. W 2001 r. aktor otrzymał nominację do Złotego Globu za najlepszą rolę komediową.

Film „Czego pragną kobiety” wyreżyserowała Nancy Meyers, która zasłynęła m.in. takimi komediami romantycznymi jak: „Lepiej późno niż później”, „Holiday” czy „To skomplikowane”.

Redakcja 09/09/2015

Zobacz też

Jaki prezent dać chłopakowi na rocznicę? Jaki prezent dać chłopakowi na rocznicę? Do Waszej rocznicy zostało tylko kilka dni, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent? Tradycyjne prezenty nie są w guście Twojego chłopaka? A może wręcz przeciwnie - jest tradycjonalistą i to, co jednym wydaje się oklepane i banalne sprawia mu radość? Sprawdź nasze uniwersalne propozycje, dla każdego! Jak wybielić zęby domowym sposobem? Domowe sposoby na wybielanie zębów Jak wybielić zęby domowym sposobem? Domowe sposoby na wybielanie zębów Domowe sposoby wybielania zębów są dużo mniej skuteczne od tych, które stosują dentyści w gabinetach. Jest kilka sposobów na wybielenie zębów w domu, niestety prawie wszystkie niszczą szkliwo. Jak wybielić zęby domowym sposobem? Domowe sposoby na wybielanie zębów Talia Joy Castellano nie żyje. Kim była 13-latka znana z YOU TUBE, która od 6 lat walczyła z rakiem? Talia Joy Castellano nie żyje. Kim była 13-latka znana z YOU TUBE, która od 6 lat walczyła z rakiem? Talia Joy Castellano to dziewczyna, która przyciągała uwagę i nie pozwalała o sobie zapomnieć. Tysiące ludzi śledziło jej walkę z rakiem, na którego zachorowała w wieku 7 lat. Kim była bohaterka You Tube, codziennie swoją postawą pokazująca, jak walczyć z najgorszym rywalem, jakim jest nowotwór? GRZEGORZ ŁAPANOWSKI: Kim jest ten kucharz, gość Targów Książki Kulinarnej? GRZEGORZ ŁAPANOWSKI: Kim jest ten kucharz, gość Targów Książki Kulinarnej? W najbliższy weekend w Warszawie odbędą się Targi Książki Kulinarnej, na których będzie można spotkać się m.in. z Grzegorzem Łapanowskim. Kim jest kucharz występujący regularnie w „Dzień dobry TVN”? Jak zaczęła się jego przygoda z gotowaniem? Mówimy, kim jest Grzegorz Łapanowski.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!