Cudowny świat wędkarskich przygód – czy aby na pewno wędkarstwo jest fascynujące?

Cel programu? Udowodnić wszystkim niedowiarkom, że wędkarstwo to pasjonujący i emocjonujący sport, a nie nuda i wpatrywanie w spławik, który ani drgnie! Seria dla wędkarzy i nie tylko!Tytuły poszczególnych odcinków tego intrygującego cyklu mówią same za siebie: „Fishing Impossible", „Dzikość pstrąga", „Na wędkarskim poligonie", „Operacja Sam Sum", „The Doorsz", „Tańczący z jesiotrami"... Będzie więc z pewnością wiele o emocjach, a jeszcze więcej o pasji i wyzwaniach. I nic w tym zresztą dziwnego. Cykl „Cudowny świat wędkarskich przygód" został stworzony przez dziennikarzy na co dzień pracujących w jednym z polskich magazynów hobbystycznych, a po godzinach realizujących się w swojej wędkarskiej pasji. Kreatywności zatem z pewnością im nie zabraknie!

Twórcy programu z dziennikarską swadą opowiedzą widzom o różnych metodach wędkowania i zapoznają ich z różnymi gatunkami ryb. Odwiedzą z kamerą okazałe łowiska, pokażą cudowne krajobrazy. Opowiedzą o przygodach, które każdy z widzów chciałby przeżyć, niezależnie od tego, czy zajmuje się łowieniem ryb czy też zajęcie to jest mu obce.

Czy zatem rzeczywiście wędkarstwo to nie tylko przesiadywanie na składanym krzesełku, nudne rozmowy z kolegami i pilne wpatrywanie się w spławik zwieńczone przeciąganiem żyłki z rybim przeciwnikiem? Włącz telewizor i przekonaj się na własne oczy, jak kreatywni, zaangażowani i do czego zdolni mogą być wędkarze!

Redakcja 10/07/2014

Zobacz też

Andrzej Gąsiorowski z Art-B. Kim jest? [AFERA, ŻYCIE PRYWATNE, POWRÓT DO POLSKI] Andrzej Gąsiorowski z Art-B. Kim jest? [AFERA, ŻYCIE PRYWATNE, POWRÓT DO POLSKI] Andrzej Gąsiorowski to laryngolog, który wraz z Bogusławem Bagsikiem stworzył oscylator. Za jego pomocą wyłudził z polskiego systemu bankowego ok. 420 mln nowych zł. Ostatnia odsłona cyklu „Rosja od środka” – reportaż Darii Khlestkiny „Ostatnia limuzyna". Ostatnia odsłona cyklu „Rosja od środka” – reportaż Darii Khlestkiny „Ostatnia limuzyna". Co wiemy o dzisiejszej Rosji? Co wiemy o Rosjanach, czy też o ludziach, którzy często zamiast określać się mianem Rosjan wolą o sobie mówić „ludzie sowieccy"? Po raz ostatni przyjrzyjmy im się z bliska. FOKUS TV zaprasza na czwartą odsłonę cyklu poświęconego współczesnej Rosji – reportaż „Ostatnia limuzyna" – polska premiera filmu o fabryce samochodów ZiŁ. Za kulisami. Tokijska mafia. Yakuza, czyli przestępczość zorganizowana w Japonii Za kulisami. Tokijska mafia. Yakuza, czyli przestępczość zorganizowana w Japonii O tokijskiej Yakuzie słyszeli wszyscy. Jednak niewiele osób, nawet w samym Tokio, wie, jakimi dokładnie zasadami rządzi się ta organizacja, jak do niej trafić i kto do niej należy. Przestępczość zorganizowana w Japonii ma długą historię. Przez wielu Japończyków yakuza uznawana jest za część japońskiej tradycji i uważana za nieśmiertelną. Brygida Frosztęga-Kmiecik - kim była dziennikarka TVP? Brygida Frosztęga-Kmiecik - kim była dziennikarka TVP? Po wybuchu gazu w Katowicach zawaliła się kamienica. Pod gruzami przez wiele godzin znajdowali się ludzie. Strażacy poszukiwali trzyosobowej rodziny - Dariusza Kmiecika, Brygidy Frosztęgi-Kmiecik oraz ich dwuletniego syna. Wiadomo już, że poszukiwani nie żyją. Kim była Brygida Frosztęga-Kmiecik?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!