Cudowny świat wędkarskich przygód – czy aby na pewno wędkarstwo jest fascynujące?

Cel programu? Udowodnić wszystkim niedowiarkom, że wędkarstwo to pasjonujący i emocjonujący sport, a nie nuda i wpatrywanie w spławik, który ani drgnie! Seria dla wędkarzy i nie tylko!Tytuły poszczególnych odcinków tego intrygującego cyklu mówią same za siebie: „Fishing Impossible", „Dzikość pstrąga", „Na wędkarskim poligonie", „Operacja Sam Sum", „The Doorsz", „Tańczący z jesiotrami"... Będzie więc z pewnością wiele o emocjach, a jeszcze więcej o pasji i wyzwaniach. I nic w tym zresztą dziwnego. Cykl „Cudowny świat wędkarskich przygód" został stworzony przez dziennikarzy na co dzień pracujących w jednym z polskich magazynów hobbystycznych, a po godzinach realizujących się w swojej wędkarskiej pasji. Kreatywności zatem z pewnością im nie zabraknie!

Twórcy programu z dziennikarską swadą opowiedzą widzom o różnych metodach wędkowania i zapoznają ich z różnymi gatunkami ryb. Odwiedzą z kamerą okazałe łowiska, pokażą cudowne krajobrazy. Opowiedzą o przygodach, które każdy z widzów chciałby przeżyć, niezależnie od tego, czy zajmuje się łowieniem ryb czy też zajęcie to jest mu obce.

Czy zatem rzeczywiście wędkarstwo to nie tylko przesiadywanie na składanym krzesełku, nudne rozmowy z kolegami i pilne wpatrywanie się w spławik zwieńczone przeciąganiem żyłki z rybim przeciwnikiem? Włącz telewizor i przekonaj się na własne oczy, jak kreatywni, zaangażowani i do czego zdolni mogą być wędkarze!

Redakcja 10/07/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!