Cudowny świat wędkarskich przygód – czy aby na pewno wędkarstwo jest fascynujące?

Cel programu? Udowodnić wszystkim niedowiarkom, że wędkarstwo to pasjonujący i emocjonujący sport, a nie nuda i wpatrywanie w spławik, który ani drgnie! Seria dla wędkarzy i nie tylko!Tytuły poszczególnych odcinków tego intrygującego cyklu mówią same za siebie: „Fishing Impossible", „Dzikość pstrąga", „Na wędkarskim poligonie", „Operacja Sam Sum", „The Doorsz", „Tańczący z jesiotrami"... Będzie więc z pewnością wiele o emocjach, a jeszcze więcej o pasji i wyzwaniach. I nic w tym zresztą dziwnego. Cykl „Cudowny świat wędkarskich przygód" został stworzony przez dziennikarzy na co dzień pracujących w jednym z polskich magazynów hobbystycznych, a po godzinach realizujących się w swojej wędkarskiej pasji. Kreatywności zatem z pewnością im nie zabraknie!

Twórcy programu z dziennikarską swadą opowiedzą widzom o różnych metodach wędkowania i zapoznają ich z różnymi gatunkami ryb. Odwiedzą z kamerą okazałe łowiska, pokażą cudowne krajobrazy. Opowiedzą o przygodach, które każdy z widzów chciałby przeżyć, niezależnie od tego, czy zajmuje się łowieniem ryb czy też zajęcie to jest mu obce.

Czy zatem rzeczywiście wędkarstwo to nie tylko przesiadywanie na składanym krzesełku, nudne rozmowy z kolegami i pilne wpatrywanie się w spławik zwieńczone przeciąganiem żyłki z rybim przeciwnikiem? Włącz telewizor i przekonaj się na własne oczy, jak kreatywni, zaangażowani i do czego zdolni mogą być wędkarze!

Redakcja 08/07/2014

Zobacz też

Co to jest PODATEK ŚMIECIOWY? Kto straci, a kto zyska na zmianach przepisów? Co to jest PODATEK ŚMIECIOWY? Kto straci, a kto zyska na zmianach przepisów? Wkrótce wszyscy Polacy będą płacić tzw. podatek śmieciowy. Pobierać będzie go miasto. Ma być to sposób na oczyszczenie kraju z ton śmieci zalegających na dzikich wysypiskach. Jaka będzie wysokość nowej opłaty? Kto zapłaci więcej, a kto mniej niż dzisiaj? Jak samodzielnie centrować koła roweru? Jak samodzielnie centrować koła roweru? Jeśli rower nie jest dla ciebie tylko modnym gadżetem, który większość czasu spędza w stojaku przed hipsterskim klubem, musisz się liczyć z nieuchronnymi uszkodzeniami wynikającymi z tzw. normalnej eksploatacji pojazdu. Jedną z częstych usterek jest wykrzywienie obręczy koła. Co zrobić, gdy masz problem z bankiem? Jak złożyć REKLAMACJĘ? Czym jest ARBITRAŻ? Co zrobić, gdy masz problem z bankiem? Jak złożyć REKLAMACJĘ? Czym jest ARBITRAŻ? Bank źle naliczył ci opłatę za kartę, nie przelał kredytu w terminie, nie zrealizował przelewu? Nie musisz od razu iść do sądu. Pokazujemy tanie i skuteczne sposoby dochodzenia swych praw w sporach z bankami. MERCEDES-BENZ C COUPE kusi czerwonym wnętrzem i nienagannym kształtem! Co takiego jest w tym samochodzie, że każdy chce go mieć? MERCEDES-BENZ C COUPE kusi czerwonym wnętrzem i nienagannym kształtem! Co takiego jest w tym samochodzie, że każdy chce go mieć? Mercedes-benz C coupe - główna nagroda w 13. edycji Tańca z gwiazdami zachęca swoim designem. Doskonały w formie: długa maska, lekko pochylona przednia szyba, niska sylwetka, dynamiczny kształt reflektorów, skórzana, czerwona tapiecerka...Nic tylko wsiąść i zrelaksować się. Właśnie taki Mercedes trafił w ręce aktora znanego z serialu "M jak miłość" Kacpra Kuszewskiego.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!