Cud narodzin - narodziny i wychowowanie dzieci w różnych zakątkach świata

Cud narodzin to film dokumentalny, którego twórcy pokazują różnice w znaczeniu narodzin i prokreacji w różnych kulturach. Gdzie narodziny dziecka są świętem, a gdzie oczywistością? Jak wychowuje się dzieci w Afryce, a jak w Azji?

 

Codziennie na świecie rodzi się ponad 300 tysięcy dzieci. Pod różnymi szerokościami geograficznym, czekają je inne zwyczaje związane ze świętowaniem narodzin, ogłaszaniem imienia, przebiegiem pierwszych dni życia oraz procesu dalszego wychowania. Prowadząca Cud narodzin dziennikarka nawiązuje wyjątkowe relacje z matkami, które niebawem będą przeżywać jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w ich życiu.

 

 

Redakcja 22/04/2014

Zobacz też

Poszkodowani przez MyDeal. Czy MyDeal ma prawo oddać tylko 20% wartości kuponu klientom biura podróży? Poszkodowani przez MyDeal. Czy MyDeal ma prawo oddać tylko 20% wartości kuponu klientom biura podróży? MyDeal sprzedawał kupony na wycieczki organizowane przez biuro podróży Atena. Kiedy biuro upadło większości klientów zaproponował im zwrot części wartości kuponów. Czy MyDeal miał prawo coś takiego zrobić? 10 grzechów kierowców samochodów osobowych. Jakie są największe grzechy kierowców? 10 grzechów kierowców samochodów osobowych. Jakie są największe grzechy kierowców? Warto także w samochodzie przestrzegać reguł savoir-vivre’u, gdyż świadczy to o kulturze kierowcy. I choćby jeździł luksusowym mercedesem, to zachowując się niegrzecznie na jezdni, będzie postrzegany jako człowiek bez kindersztuby, by nie powiedzieć – zwykły cham. Jakie gesty na drodze świadczą o braku kultury? Jak wyjąć kleszcza kotu? Jak bezpiecznie usunąć kleszcza z kota? Jak wyjąć kleszcza kotu? Jak bezpiecznie usunąć kleszcza z kota? Kleszcze są niebezpieczne dla zwierząt. Powinniśmy stosować preparaty odstraszające kleszcze, które kupimy w lecznicy weterynaryjnej, a niektóre w aptece. Jednak nie chronią one całkowicie zwierzęcia. Jeśli sie pojawi na skórze kota kleszcz, trzeba go umiejętnie wyjąć. Zobacz, jak wyjąć kleszcza kotu. Jak wytłumaczyć zdradę partnerowi? Jak wytłumaczyć zdradę partnerowi? To może sie zdarzyc w kazdej sytuacji i każdemu. Chociazby dlatego, że, jak twierdzą niektórzy naukowcy, człowiek zdradę ma w genach. Zdrada nie musi jednak burzyć związku, który jest prawie doskonały. jeśli jednak chcesz o zdradzie powiedzieć partnerowi, to zrób to umiejętnie. Zobacz jak wytłumaczyć zdradę.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!