Co to znaczy Swag? Co to jest?

Swag to ostatnio bardzo mocne słowo, wręcz nadużywane w internecie. Również przez młodych w prawdziwym świecie. Wielu przy tym zastanawia się, co oznacza słowo Swag. Jeśli również nie wiecie, to mamy dla Was odpowiedź. Mówimy, czym jest Swag?

Swag jak hipster

Moda na używanie słowa Swag przyszła do nas, jak większość naprawdę dziwnych rzeczy, prosto z zachodu. Jeśli sądzicie, że może to oznaczać coś normalnego, to już w tym momencie możecie przestać czytać ten tekst.

Bo Swag to po prostu... pewnego rodzaju hipsterzy. Wszystko co jest związane z szeroko pojętym lansem, co jest modne i na topie można określić Swag. Do tego dochodzi pewność siebie i element, dzięki któremu będziemy widoczni w tłumie. Proste przykłady - dziewczyna w super leginsach? SWAG! Topowe okulary z grubymi oprawkami? SWAG! Raybany na nosie? SWAG! itp., itd. Dlatego właśnie określenia Swag tak często używa się w odniesieniu  do różnego rodzaju gwiazdek typu Justin Bieber.

Swag jakiego wielu nie zna

Właśnie w takim znaczeniu używa się głównie Swag. Jednak zastanawiamy się, czy młodzież nagminnie używająca tego wyrazu, jak niegdyś LOL, a dziś również "LOL smutny" (co jest w ogóle bez sensu!), zdaje sobie sprawę, że niegdyś to był skrót, który oznaczał "Secretly We Are Gays". Grupa taka została utworzona w Stanach Zjednoczonych w latach 60. Dla tych, którzy nie znają angielskiego, tłumaczenie - "W sekrecie jesteśmy gejami"...

Tagi: fokus tv,

Redakcja 23/07/2013

Zobacz też

Na narty do Andory. Czy to egzotyczna wyprawa? Na narty do Andory. Czy to egzotyczna wyprawa? Maleńkie księstwo w Pirenejach ma największy ośrodek narciarski w tych trzecich co do wysokości górach Europy. Co najważniejsze, całkiem łatwo dostępny. O czym mowa? O Andorze. Mówimy dlaczego warto tam pojechac na narty. Horoskop chiński. Rok Białego Smoka? Horoskop chiński. Rok Białego Smoka? Zgodnie z horoskopem chińskim 2012 rok był Rokiem Białego Smoka. Patronat Smoka ma odegnać ciemne chmury w postaci światowego kryzysu. Poznaj symbolikę smoka w horoskopie chińskim. Horoskop chiński oraz interpretacje wszystkich znaków zodiaku. Telewizory LCD, plazmowe i 3D. Czym się od siebie różnią? Jakie mają zalety i wady? Telewizory LCD, plazmowe i 3D. Czym się od siebie różnią? Jakie mają zalety i wady? Czym różni się telewizor plazmowy od LCD? Na czym polega fenomen telewizji 3D? Krótko mówiąc, LCD, plazma i 3D różnią się technologią wyświetlania obrazu. Jak się to przekłada na jakość obrazu i komfort oglądania telewizji? Zanim zdecydujesz się na kupno konkretnego typu telewizora, poznaj jego wady i zalety. Na jakie parametry zwrócić uwagę, kupując telewizor? Na jakie parametry zwrócić uwagę, kupując telewizor? Stoisz przed ścianą mrugających telewizorów. Wszystkie kolorowe, płaskie, szerokoekranowe. Zastanawiasz się, który z nich wybrać. Nie kieruj się tylko ładną obudową, marką czy ceną – sprawdź też rozdzielczość ekranu, kąt widzenia, kontrast, czas reakcji, a także złącza, które umożliwią podłączenie do telewizora różnych urządzeń, np. tunerów do odbioru telewizji cyfrowej. Podpowiadamy, na jakie parametry telewizora zwrócić uwagę.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!