Co to znaczy Swag? Co to jest?

Swag to ostatnio bardzo mocne słowo, wręcz nadużywane w internecie. Również przez młodych w prawdziwym świecie. Wielu przy tym zastanawia się, co oznacza słowo Swag. Jeśli również nie wiecie, to mamy dla Was odpowiedź. Mówimy, czym jest Swag?

Swag jak hipster

Moda na używanie słowa Swag przyszła do nas, jak większość naprawdę dziwnych rzeczy, prosto z zachodu. Jeśli sądzicie, że może to oznaczać coś normalnego, to już w tym momencie możecie przestać czytać ten tekst.

Bo Swag to po prostu... pewnego rodzaju hipsterzy. Wszystko co jest związane z szeroko pojętym lansem, co jest modne i na topie można określić Swag. Do tego dochodzi pewność siebie i element, dzięki któremu będziemy widoczni w tłumie. Proste przykłady - dziewczyna w super leginsach? SWAG! Topowe okulary z grubymi oprawkami? SWAG! Raybany na nosie? SWAG! itp., itd. Dlatego właśnie określenia Swag tak często używa się w odniesieniu  do różnego rodzaju gwiazdek typu Justin Bieber.

Swag jakiego wielu nie zna

Właśnie w takim znaczeniu używa się głównie Swag. Jednak zastanawiamy się, czy młodzież nagminnie używająca tego wyrazu, jak niegdyś LOL, a dziś również "LOL smutny" (co jest w ogóle bez sensu!), zdaje sobie sprawę, że niegdyś to był skrót, który oznaczał "Secretly We Are Gays". Grupa taka została utworzona w Stanach Zjednoczonych w latach 60. Dla tych, którzy nie znają angielskiego, tłumaczenie - "W sekrecie jesteśmy gejami"...

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!