Co to znaczy, gdy śni się anioł seksu?

Jeśli we śnie, pod osłoną nocy, przyjdzie do Ciebie piękny i groźny archanioł w rubinowoczerwonej poświacie, może okazać się, że jest to anioł erotyzmu i seksualności – Uriel. Sprawdź, co chce Ci przekazać wysłannik niebios.

Co to znaczy, gdy śni się anioł seksu?

Jak zapewniają wróżki i kabalistki, Uriel potrafi wniknąć w najbardziej skrywane zakamarki duszy, opowiadając nam o naszych emocjach i pomagając poradzić sobie z tym, czego się w samych sobie najbardziej boimy. Ten jeden z najwyższych rangą Aniołów jest również opiekunem zbawienia, światła, poezji, muzyki i śpiewu.

Kiedy pojawia się we śnie, komunikuje nam, że władają nami jakieś niebezpieczne emocje, uzależnienia. Być może nie potraficie poradzić sobie z seksualnym temperamentem, zdradzając bliskie im osoby, a może popadacie w seksoholizm? Uriel daje znak, że wszystko to może okazać się przeszłością, jeśli tylko odpowiednio nad sobą popracujecie.

Dzięki jego pomocy, ale przede wszystkim własnemu zaangażowaniu, możecie rzucić alkohol, papierosy, uzależnienie od słodyczy, hazardu, adrenaliny lub odchudzania się. Pomoże nam zwalczyć pracoholizm, uzależnienie od bliskich, ale toksycznych osób, albo też niebezpiecznych autorytetów.

Jeśli we śnie widzimy tego archanioła, musimy zastanowić się nad sobą i swoim dotychczasowym postępowaniem. Wróżki doradzają, aby wypowiedzieć po trzykroć jego imię, a następnie zapisać je purpurową farbą na kawałku śnieżnobiałego kartonu. Ten kartonik trzeba potem zawsze nosić na sercu. Kto nie wierzy w gusła i zaklęcia, po sennej wizycie anioła powinien po prostu nad sobą popracować.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!