Co to jest smartfon? W czym jest lepszy od zwykłych komórek?

Czym się różni smartfon od zwykłego telefonu np smartfon nokia 500 od innych? Tradycyjne telefony komórkowe to już przeszłość. Przeszły do lamusa w momencie, kiedy do pojawił się smartfon, czyli telefon, ale dużo bardziej zaawansowany. Sprawdź, co potrafi smartfon i dlaczego warto go mieć. Jaki smartfon?

Tradycyjne telefony komórkowe to już przeszłość. Przeszły do lamusa w momencie, kiedy na rynku pojawił się smartfon, czyli telefon, ale dużo bardziej zaawansowany, dający użytkownikowi sieci komórkowej dużo więcej możliwości. Czym w takim razie jest ten nowoczesny telefon?

Smartfon to połączenie telefonu komórkowego i komputera przenośnego lub kieszonkowego. Dzięki smartfonowi można nie tylko dzwonić - ten telefon umożliwia korzystanie z poczty elektronicznej (odbieranie i wysyłanie maili), przeglądarki internetowej, pagera, nawigacji GPS, aparatu i kamery cyfrowej. Najnowsze bardziej zaawansowane modele potrafią również otwierać dokumenty zapisane w programie Microsoft Office lub PDF-y.

Smartfony pracują dzięki popularnym systemom operacyjnym: Android, Symbian, iOS, BlackBerry OS, Windows Phone 7. Choć smartfony to nowinka technologiczna, statystyki podają, ze już 14% Polaków używa tych nowoczesnych telefonów. Smartfon od operatora sieci można kupić już za złotówkę. Takie modele proponuje Nokia, Samsung i LG.Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Czy przysługuje ci ŚWIADECTWO PRACY po rozwiązaniu umowy? Czy przysługuje ci ŚWIADECTWO PRACY po rozwiązaniu umowy? Jeśli twoja praca w firmie dobiegła końca przysługuje ci świadectwo pracy, wystawione przez dotychczasowego pracodawcę. Nie może on ci odmówić wydania takiego świadectwa. Jest to niezgodne z kodeksem pracy. Co zrobić, gdy pracodawca nie wydal ci w terminie świadectwa pracy? KATOLICKIE WYCHOWANIE SEKSUALNE. Jakie są trzy żelazne zasady KATOLICKIEGO WYCHOWANIA SEKSUALNEGO? KATOLICKIE WYCHOWANIE SEKSUALNE. Jakie są trzy żelazne zasady KATOLICKIEGO WYCHOWANIA SEKSUALNEGO? Wszystko o sprawach seksu można zmieścić w trzech podstawowych metodach katolickiego wychowania seksualnego. Dzięki zasadom stosowanym przez rodziców według instrukcji księdza Dziewieckiego (psychologa i specjalistę od miłości.), dzieci, jak i nastolatkowie nie upadną moralnie. Współżyją tylko z jednym partnerem i to dopiero po ślubie. SEN O CHOROBIE SENNIK. Co oznacza, gdy śni mi się choroba? Sny o chorobie co zapowiadają? SEN O CHOROBIE SENNIK. Co oznacza, gdy śni mi się choroba? Sny o chorobie co zapowiadają? Sny o chorobach są na tyle specyficzne, że faktycznie w większości przypadków oznaczają rzeczywistą chorobę - z jaką walczymy, jakiej się boimy lub na jaką chorujemy, a o której nie wiemy.Co dokładnie mówią nam sny o chorobach? SEN O WAMPIRACH SENNIK. Co oznacza, gdy śni ci się wampir, GDY UGRYZŁ MNIE WAMPIR? Interpretacje snów o wampirach SEN O WAMPIRACH SENNIK. Co oznacza, gdy śni ci się wampir, GDY UGRYZŁ MNIE WAMPIR? Interpretacje snów o wampirach Sen o wampirach najczęściej śni się osobom, które czują się wykorzystywane przez innych. Sen o wampirze to także sygnał, zachęta do tego, aby w naszym życiu wreszcie zaszły jakieś zmiany. Jak interpretować sny o wampirach? Śniło mi się, że jestem wampirem. Co to oznacza? Jeżeli w śnie ugryzł mnie wampir?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!