Co POZYCJE PODCZAS SNU mówią o twoim charakterze?

Jeśli nie wiesz, jakim ktoś jest człowiekiem, sprawdź jak śpi! Ciało podczas snu układa się odruchowo, bez wiedzy śpiącej osoby. Na tej podstawie można odczytać... cechy charakteru.

Pozycja embrionalna

Najbardziej naturalna pozycja, tak najczęściej śpią małe dzieci. Pozycja embrionalna często wyraża niepewność i brak poczucia bezpieczeństwa. Osoby takie w życiu otaczają się skorupą, która pozwala utrzymać im określony dystans.

Pozycja na brzuchu

Osoby, które zasypiają na brzuchu są zwykle zuchwałe i nie dają sobie w kaszę dmuchać. Mają swoje zdanie i ciężko je przekonać do innych racji. Są też towarzyskie i spontaniczne. Idealne osoby do wspólnego wypadu na miasto.

Pozycja żołnierza

Osoby takie śpią na plecach, z rękoma ułożonymi wzdłuż tułowia Są to ludzie, którzy nie wychylają się z szeregu. Zachowują postawę konformizmu. Ufają autorytetom, w pełni zgadzają się z ich zdaniem. W życiu stawiają wysoko poprzeczkę zarówno sobie, jak i innym.

Pozycja rozgwiazdy

Polega na tym, że zasypia się na plecach z rękoma rozłożonymi po bokach. Osoby, które zasypiają w taki sposób, są bardzo otwarte. Można na nich polegać. Są wrażliwi, lubią pomagać. Świetnie potrafią też słuchać.

Pozycja kloca

To znaczy, że ciało ułożone jest na boku. Ręce spoczywają wzdłuż niego. Osoby, które wybierają taką pozycję snu są zazwyczaj służbistami. Nie wychylają się, nie mają własnego zdania. Polegają raczej na opinii innych. Bardzo często należą do jakichś ugrupować, bądź też stowarzyszeń. Grunt, żeby mieli przewodnika i określone zasady.

Pozycja tęskniącego

Pozycja na boku. Ręce śpiącego ułożone są do przodu, jakby w geście obejmowania. Osoby, które zasypiają w taki sposób, na pierwszy rzut oka wydają się bardzo empatyczne i otwarte. Często spotkać je można na imprezach w klubach. Ich życie towarzyskie jest bardzo rozbudowane. W głębi serca jednak czują się bardzo samotne i niedowartościowane. Podejrzliwie patrzą na każdą obcą osobę. Rzadko ufają komukolwiek, nawet najbliższym przyjaciołom.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 15/03/2012

Zobacz też

Czy rodzice przeszkadzają w karierze sportowej? Co łączy Kubicę z Radwańską? Czy rodzice przeszkadzają w karierze sportowej? Co łączy Kubicę z Radwańską? W świecie sportu zawodnicy często zawdzięczają swoje sukcesy rodzicom. To oni w dzieciństwie zarażają ich pasją, od małego dowożą na treningi, inwestują w sprzęty i nauczycieli. Ale czy ambitni rodzice to zawsze plus dla młodego zawodnika? Jak ten problem wygląda u współczesnych gwiazd sportu? Czy Agnieszka Radwańska zawdzięcza start swojemu ojcu? Spis powszechny Polaków. Ile nas jest? Ilu przybędzie, a ilu odejdzie? Spis powszechny Polaków. Ile nas jest? Ilu przybędzie, a ilu odejdzie? Główny Urząd Statystyczny opublikował wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Spis powszechny Polaków był przeprowadzony pierwszy raz od przystąpienia Polski do UE. Jakie są wyniki spis powszechnego 2011? Ilu jest Polaków? Czy liczba ludności w Polsce się zwiększa czy zmniejsza? JAK DOJECHAĆ na otwarcie Mostu Północnego w Warszawie 24.03.2012? JAK DOJECHAĆ na otwarcie Mostu Północnego w Warszawie 24.03.2012? Most Północny oficjalnie otwarty 24 marca 2012 roku połączył dwie ważne dzielnice Stolicy: Białołękę i Bemowo. Mieszkańcy dzielnic, warszawiacy, turyści mogą tego dnia, w sobotę przybyć na imprezę z okazji otwarcia. Do mostu można dojechać autobusami. Samochodem dopiero 25 marca, w niedzielę. W pobliżu mostu niestety nie ma parkingów. GDZIE w internecie zobaczyć otwarcie mostu Północnego 24.03.2012? GDZIE w internecie zobaczyć otwarcie mostu Północnego 24.03.2012? Długo wyczekiwany przez Warszawiaków, ale nie tylko, Most Północny wreszcie od 24 marca dostępny będzie dla podróżnych. Imprezę z okazji otwarcia mostu można śledzić w internecie. Program uroczystości przewiduje symboliczne połącznie brzegów Wisły: dzielnic Białołęki oraz Bemowa. Przewidziano również duży pokaz fajerwerków.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!