Co POZYCJE PODCZAS SNU mówią o twoim charakterze?

Jeśli nie wiesz, jakim ktoś jest człowiekiem, sprawdź jak śpi! Ciało podczas snu układa się odruchowo, bez wiedzy śpiącej osoby. Na tej podstawie można odczytać... cechy charakteru.

Pozycja embrionalna

Najbardziej naturalna pozycja, tak najczęściej śpią małe dzieci. Pozycja embrionalna często wyraża niepewność i brak poczucia bezpieczeństwa. Osoby takie w życiu otaczają się skorupą, która pozwala utrzymać im określony dystans.

Pozycja na brzuchu

Osoby, które zasypiają na brzuchu są zwykle zuchwałe i nie dają sobie w kaszę dmuchać. Mają swoje zdanie i ciężko je przekonać do innych racji. Są też towarzyskie i spontaniczne. Idealne osoby do wspólnego wypadu na miasto.

Pozycja żołnierza

Osoby takie śpią na plecach, z rękoma ułożonymi wzdłuż tułowia Są to ludzie, którzy nie wychylają się z szeregu. Zachowują postawę konformizmu. Ufają autorytetom, w pełni zgadzają się z ich zdaniem. W życiu stawiają wysoko poprzeczkę zarówno sobie, jak i innym.

Pozycja rozgwiazdy

Polega na tym, że zasypia się na plecach z rękoma rozłożonymi po bokach. Osoby, które zasypiają w taki sposób, są bardzo otwarte. Można na nich polegać. Są wrażliwi, lubią pomagać. Świetnie potrafią też słuchać.

Pozycja kloca

To znaczy, że ciało ułożone jest na boku. Ręce spoczywają wzdłuż niego. Osoby, które wybierają taką pozycję snu są zazwyczaj służbistami. Nie wychylają się, nie mają własnego zdania. Polegają raczej na opinii innych. Bardzo często należą do jakichś ugrupować, bądź też stowarzyszeń. Grunt, żeby mieli przewodnika i określone zasady.

Pozycja tęskniącego

Pozycja na boku. Ręce śpiącego ułożone są do przodu, jakby w geście obejmowania. Osoby, które zasypiają w taki sposób, na pierwszy rzut oka wydają się bardzo empatyczne i otwarte. Często spotkać je można na imprezach w klubach. Ich życie towarzyskie jest bardzo rozbudowane. W głębi serca jednak czują się bardzo samotne i niedowartościowane. Podejrzliwie patrzą na każdą obcą osobę. Rzadko ufają komukolwiek, nawet najbliższym przyjaciołom.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 15/03/2012

Zobacz też

JAKIM SAMOCHODEM JEŹDZI narzeczona Roberta Lewandowskiego - Anna STACHURSKA? JAKIM SAMOCHODEM JEŹDZI narzeczona Roberta Lewandowskiego - Anna STACHURSKA? Jakim autem jeździ w tej chwili Anna Stachurska nie wiadomo, wiadomo natomiast jakie rozwaliła ostatnio w Warszawie. Jak na narzeczoną słynnego piłkarza przystało, Stachurska rozbija się, dosłownie, nie byle czym, bo eleganckim, białym audi Q7. Po jakim czasie można ZGŁOSIĆ ZAGINIĘCIE? Czy policja może przyjąć zgłoszenie zaginięcia przed upływem 24/48 godzin? Po jakim czasie można ZGŁOSIĆ ZAGINIĘCIE? Czy policja może przyjąć zgłoszenie zaginięcia przed upływem 24/48 godzin? Gdy ktoś bliski zaginął, nie wahaj się zgłosić tego na policji jak najszybciej. To bzdura, że musi upłynąć określony czas, aby policja przyjęła zgłoszenie. Policja powinna przyjąć zgłoszenie natychmiast po zaginięciu. Natomiast dalsze postępowanie policji zależy od tego, do jakiej kategorii zaginionych zakwalifikują zgłoszoną osobę.  Za co uwielbiamy Roberta Lewandowskiego? Dlaczego Lewandowski elektryzuje Polaków? Za co uwielbiamy Roberta Lewandowskiego? Dlaczego Lewandowski elektryzuje Polaków? Wprawdzie Euro 2012 dla polskiej kadry już się skończyło, jednak medialny szum wokół niektórych zawodników nie ucichł. Absolutnym numerem jeden, zwłaszcza wśród żeńskiej części narodu, pozostaje Robert Lewandowski. Mówimy, czym kusi „boski" Robert.  Ogrzewanie w domu. Jaki jest sposób ogrzewania domu w zimne i deszczowe dni? Czy montaż grzałki wystarczy? Ogrzewanie w domu. Jaki jest sposób ogrzewania domu w zimne i deszczowe dni? Czy montaż grzałki wystarczy? Jakie są sposoby ogrzewania domu? Gdy jesień jest chłodna i pada drugi tydzień z rzędu, w domu zimno i wilgotno, pranie nie chce schnąć... Warto być przygotowanym na taką okoliczność i zawczasu zamontować grzejnik z grzałką. W jaki sposób ogrzewać dom?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!