Co oznacza sen o krwi? Znaczenie snu: KREW

Krew w naszym śnie ma bardzo wiele znaczeń. Wiąże się z naszą fizycznością, relacjami międzyludzkimi, seksualnością. Ma wiele interpretacji. Przede wszystkim jednak krew we śnie to przestroga przed chorobą.

Krew w naszym śnie może mieć różną barwę. Jeśli jest czerwona, oznacza radość w naszym życiu. Krew czarna jest dla nas z kolei ostrzeżeniem przed poważną i ciężką chorobą.

Jeśli krew w naszym śnie zakrzepła, jest to kolejna przestroga przed chorobą; warto wtedy udać się na badania kontrolne.

Krew we śnie, sen o krwi – przestroga lub dobry znak

Jeśli po prostu widzimy we śnie krew, oznacza to, że boimy się o najbliższych.

Krwawiąca rana to sygnał, by wreszcie uporządkować własne życie.

Jeśli we śnie to my jesteśmy poplamieni krwią, oznacza to, że nie akceptujemy siebie. Jeśli oddajemy krew, czekają nas sukcesy i zyski w interesach.

Samo krwawienie we śnie to dobry znak. Gorzej, jeśli plujemy krwią – oznacza to chorobę, złe chwile.

>>> Sennik. Co oznaczają sny erotyczne? [KLIKNIJ!]

Krew cieknąca nam z nosa to przestroga przed pewnym zagrożeniem.

Zwierzęca krew to sukcesy w interesach, a picie krwi to zapowiedź dużego sukcesu materialnego.Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/10/2013

Zobacz też

Jaki jacht na Bałtyk? Jeanneau Sun Odyssey 379 – jaki jest? OPINIE. Recenzja jachtu Jeanneau Sun Odyssey 379 Jaki jacht na Bałtyk? Jeanneau Sun Odyssey 379 – jaki jest? OPINIE. Recenzja jachtu Jeanneau Sun Odyssey 379 Jeden z najnowszych jachtów stoczni Jeanneau to Sun Odyssey 379 - bardzo ładna morska jednostka, idealnie pasująca wielkościowo na Morze Bałtyckie. Czy rzeczywiście ten jacht sprawdzi się na morzu? Czy zapewnia wystarczającą wygodę? Jaki jacht na Bałtyk? Nordship 430 Deck Saloon – jaki jest? OPINIE. Recenzja jachtu Nordship 430 DC Jaki jacht na Bałtyk? Nordship 430 Deck Saloon – jaki jest? OPINIE. Recenzja jachtu Nordship 430 DC Nordship 430. Dzielny i nietani jest najnowszy jacht duńskiej stoczni Nordship, znanego na całym świecie producenta jachtów typu Deck Saloon. Nordshipy słyną z dzielności morskiej, możliwości obsługiwania przez jednego żeglarza i tego, że ich wnętrze oraz wyposażenie pokładu opracowywane są na życzenie klienta. Jaki jacht na Bałtyk? Sunbeam 36.1 – co trzeba o nim wiedzieć? Sunbeam 36.1: RECENZJA, OPINIE Jaki jacht na Bałtyk? Sunbeam 36.1 – co trzeba o nim wiedzieć? Sunbeam 36.1: RECENZJA, OPINIE Sunbeam 36.1 to typowo morski jacht, który pochodzi z... górskiego kraju! Produkuje go bowiem znana na całym świecie stocznia austriacka. Jest to jacht dla tych żeglarzy, których interesuje dzielność, bezpieczeństwo żeglugi i wygoda w żegludze morskiej. Jacht Saturn 25 Sport – dla kogo? Jaki jacht na Mazury? Jacht Saturn 25 Sport: recenzja, opinie Jacht Saturn 25 Sport – dla kogo? Jaki jacht na Mazury? Jacht Saturn 25 Sport: recenzja, opinie Siedmioipółmetrowy Saturn 25 Sport to usportowiona wersja popularnego na Mazurach jachtu o tej samej nazwie. Projektant oznaczył go symbolami P-C, od Performance-Criuser. Czy taki pół-wyczynowy jacht nadaje się na wygodne spędzenie urlopu pod żaglami?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!