Co oznacza, gdy PRZYŚNIŁ MI SIĘ ŚLUB? Czy SEN O OBRĄCZKACH to zapowiedź nieszczęścia?

Przyśnił ci się ślub? Uważaj! Sny o ślubie to zła wróżba na przyszłość. Gdy jesteś panną i śnisz o ślubie może to oznaczać, że będziesz miała problemy ze znalezieniem męża. Mówimy, co oznacza, gdy w śnie pojawia się kobieta ubrana na czarno lub mężczyzna w czarnym garniturze z czerwoną różą? PRZECZYTAJ SENNIK!

Sen o obrączkach

Jeśli na ślubie, który ci się śni, nie ma obrączek jest to zapowiedź problemów i kłótni w rodzinie.

Jeśli w śnie mąż nakłada obrączkę żonie na palec może to oznaczać, że wasze małżeństwo będzie szczęśliwe

Jeśli śni ci się, że wyrzucasz obrączkę, oznacza to, że szykują się duże zmiany i wkrótce zaczniesz nowy etap w życiu.

Gdy śni ci się srebrna obrączka może to oznaczać, że twój mąż nie chce ślubu. Gdy obrączka jest złota, a ty jesteś panną, prawie pewne jest, że w najbliższym czasie ktoś ci się oświadczy i szybko weźmiesz ślub.

Czy sen o ślubie to zawsze zapowiedź nieszczęścia?

Jeśli przyśni ci się twój własny ślub możesz się spodziewać, że w najbliższym czasie ktoś z twoich bliskich umrze lub zachoruje.

Jeśli na ślubie, który ci się przyśni, pojawi się kobieta w czarnej sukni oznacza to, że twój partner ciągle cię zdradza. Gdy w śnie zobaczysz mężczyznę w garniturze, który trzyma czerwoną różę, możesz być pewna, że w najbliższym czasie zdradzisz swojego partnera.

Gdy przyśni ci się ślub, który bierzesz ze starym, grubym i brudnym mężczyzną, nigdy nie znajdziesz męża, a jeśli znajdziesz to będziesz z nim nieszczęśliwa.

Samotna panna młoda oznacza chorobę i wielkie niepowodzenie w życiu zawodowym.

Powodzenie w biznesie i bogactwo zapewni ci sen o ślubie, podczas którego goście rzucają w młodą parę ryżem i monetami.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 19/01/2012

Zobacz też

Geronimo: Amerykańska legenda. Film z Hackmanem, Damonem i Duvallem Geronimo: Amerykańska legenda. Film z Hackmanem, Damonem i Duvallem Geronimo – legendarny przywódca Apaczów, który nigdy nie został pokonany w walce. Wydaje wojnę Stanom Zjednoczonym, aby zachować tożsamość i ziemię swoich przodków. Gra o Afganistan – kraj zagrażający Imperium Gra o Afganistan – kraj zagrażający Imperium Historia interwencji wielkich mocarstw w Afganistanie sięga XIX wieku. Brytyjczycy, Rosjanie i Amerykanie dokonywali wielokrotnie inwazji na ten znajdujący się w Azji Środkowej kraj. Rory Stewart – znany brytyjski dyplomata, polityk, pisarz i dokumentalista przeniesie nas w tamte niezwykłe czasy. Tam i z powrotem – polski film inspirowany prawdziwą historią Tam i z powrotem – polski film inspirowany prawdziwą historią Film „Tam i z powrotem” inspirowany jest prawdziwą historią napadu na bank, który miał miejsce w Polsce, w latach 60. Dwaj mężczyźni postanawiają zdobyć pieniądze, aby kupić paszporty i uciec z Polski. W rolach głównych zobaczymy Janusza Gajosa, Jana Frycza, Edytę Olszówkę i Olafa Lubaszenko. Tajemnice bliźniąt syjamskich. Skąd się biorą? Czym są złączone? Kiedy można je rozdzielić? WIDEO Tajemnice bliźniąt syjamskich. Skąd się biorą? Czym są złączone? Kiedy można je rozdzielić? WIDEO Bliźnięta syjamskie, nazywane również zroślakami, rodzą się raz na 50–100 tys. porodów. Takich ciąży jest więcej, ale większość kończy się poronieniem w pierwszym okresie. Wiele zroślaków przychodzi na świat martwych – szacuje się, że co najmniej połowa z nich (a w świetle niektórych opracowań nawet 86 proc.). Z kolei te, które się rodzą, są pod wieloma względami niezwykłe...

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!