Pod lupą - w każdym odcinku nowe ciekawostki naukowe i niesamowite eksperymenty. WIDEO

Ciekawostki naukowe podane w zabawny sposób, niesamowite eksperymenty, odpowiedzi na najdziwniejsze pytania. FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Pod lupą". Obejrzyjcie, a a przekonacie się, jak fascynująca może być nauka!

Czy inteligentne zegarki bywają mądrzejsze od człowieka? Jak działa metro? Czy można podpalić rękę i nie odnieść obrażeń. Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w programie „Pod lupą", którego prowadzący Kuba Marcinowicz w niekonwencjonalny i zabawny sposób przybliża ciekawostki i fakty naukowe, opowiada o nowoczesnych technologiach, prowadzi rozmowy z ekspertami z różnych dziedzin nauki i przeprowadza niesamowite eksperymenty naukowe. 

Redakcja 18/05/2015

Zobacz też

Jakie dokumenty musi mieć kot, aby go można było wziąć za granicę? Jakie dokumenty musi mieć kot, aby go można było wziąć za granicę? Wyjeżdżasz z kotem za granicę? Postaraj się o odpowiednie dokumenty i zaświadczenia. Zwierze powinno posiadać paszport oraz świadectwo zdrowia potwierdzające wykonanie określonych szczepień. Jak i gdzie wyrobić paszport dla kota? Jakie jeszcze dokumenty są potrzebne? Oto co musisz wiedzieć. Jakie dokumenty musi mieć kot, aby go można było wziąć za granicę? Z psem za granicę: jakie dokumenty musi mieć pies, aby można go wziąć za granicę? Z psem za granicę: jakie dokumenty musi mieć pies, aby można go wziąć za granicę? Jeśli wybierasz się z psem na wyjazd zagraniczny po Europie, musisz posiadać odpowiednie dokumenty dla swojego pupila umożliwiające legalne przekroczenie granicy. Jakie to dokumenty? Co trzeba wiedzieć przed zabraniem psa za granicę? Jak wyrobić paszport dla psa? Najlepsze pola namiotowe i campingi w Polsce - gdzie są? Najlepsze pola namiotowe i campingi w Polsce - gdzie są? Planujesz wakacje pod chmurką? Pola namiotowe i campingi w Polsce nad morzem, w górach i nad jeziorami oferują dość dobre warunki pobytu i szereg atrakcji. Wiele zasługuje na szczególne uznanie. Gdzie znajdują się najlepsze pola campingowe w Polsce? Oto miejsca, w których warto się zatrzymać. Najlepsze pola namiotowe i campingi w Polsce - gdzie są? Najpiękniejsze trasy rowerowe w Polsce - gdzie są? Najpiękniejsze trasy rowerowe w Polsce - gdzie są? Wielbiciele wycieczek rowerowych powinni wypróbować trasy rowerowe w górach i nad morzem, które należą do najpiękniejszych w Polsce. Przedstawiamy cztery trasy rowerowe biegnące przez najpiękniejsze rejony Polski - w Tatrach, Bieszczadach, Górach Izerskich i nad Bałtykiem. Idealne na rodzinne wypady

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!