Choroby skóry uniemożliwiają im normalne życie. Poznajcie Chenga i Paytona, bohaterów kolejnego odcinka programu Anomalie medyczne!

Choroby skóry to problem, z którym borykają się miliony osób na całym świecie. Niektóre z nich zdarzają się bardzo rzadko – tak rzadko, jak schorzenia Chenga i Paytona, których życie od chwili przyjścia na świat naznaczone jest piętnem nieustannego cierpienia.


Czy lekarze będą w stanie wyleczyć dwóch chłopców mieszkających na dwóch końcach świata i w dwóch zupełnie różnych kulturach? Obydwaj cierpią na rzadko spotykane schorzenia skóry. Pierwszy z nich ma na imię Cheng i mieszka w Azji. Skóra na jego ciele pokryta jest łuską, co w znacznym stopniu utrudnia mu codzienne funkcjonowanie. Drugi z chłopców mieszka na drugim końcu kuli ziemskiej, w USA. Ma na imię Payton i od urodzenia cierpi na rzadko spotykaną chorobę skóry, przejawiającą się tym, że nawet pod wpływem najdelikatniejszego dotyku powstają na niej bolesne, krwawiące pęcherze... Obydwaj chłopcy poddadzą się leczeniu - czy uda im się odzyskać zdrowie i wrócić do normalnego życia?
w środę, 8 kwietnia, o godz. 20:30

Redakcja 01/04/2015

Zobacz też

Kiedy należy ochrzcić dziecko? Ile po urodzeniu? Kiedy należy ochrzcić dziecko? Ile po urodzeniu? Chrzest dziecka to dla wierzących rodziców ważna uroczystość. Kiedy powinien się odbyć? W jakich okolicznościach? Mówimy, kiedy najlepiej ochrzcić dziecko Co to jest program PO WER? Co to jest program PO WER? PO WER, czyli Program Wiedza Edukacja Rozwój to projekt finansowany ze środków społecznych funduszy Unii Europejskiej, który ma wprowadzać reformy systemowe w zatrudnieniu, gospodarce, edukacji oraz zdrowiu. Będzie wspierał też innowacje społeczne i współpracę ponadnarodową w wymienionych obszarach. Bartosz Opania, syn Mariana Opani. Kim jest? [KARIERA, RODZINA] Bartosz Opania, syn Mariana Opani. Kim jest? [KARIERA, RODZINA] Bartosz Opania, nieco ekscentryczny, pewny siebie, budzący skrajne emocje - uwielbiany i podziwiany przez jednych albo nielubiany i krytykowany przez innych; uzdolniony aktor teatralny i filmowy, znany z bardzo jaskrawych ról. Laureat nagrody im. T. Łomnickiego... Co jeszcze wiemy o synu aktora, Mariana Opani? Jackie Kennedy bez Johna - ikona mody, trendsetterka, kobieta, która po śmierci męża stworzyła sama siebie. Jak powstał nieśmiertelny styl Jackie Kennedy? Jackie Kennedy bez Johna - ikona mody, trendsetterka, kobieta, która po śmierci męża stworzyła sama siebie. Jak powstał nieśmiertelny styl Jackie Kennedy? Życie nie oszczędziło jej cierpienia. Jackie Kennedy w tragicznych okolicznościach straciła męża, którego kochała, a wraz z nim pozycję pierwszej damy. Zdołała jednak swoje nieszczęście przekuć w sukces, zapomnieć o rozpaczy i na gruzach starego zbudować nowe życie. Zasłynęła jako ikona mody i trendsetterka. Wielbiona i otaczana kultem jest do dziś, a styl Jackie Kennedy na zawsze wszedł do historii mody.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!