Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość Dominique z Miami - jak poradzą sobie z nią lekarze?

Chorobliwa otyłość dotyka coraz większej ilości ludzi na świecie. Cierpi na nią także Dominique z Miami, matka szóstki dzieci i bohaterka kolejnego programu z cyklu Anomalie medyczne. Jej waga? 280 kilogramów! Czy kobieta, która od kilkunastu lat nie wychodzi z domu zdoła wrócić do zdrowia i do normalnego życia? Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Anomalie medyczne"!

W kolejnym odcinku  programu Anomalie medyczne poznamy  historię Dominique - najcięższej kobiety świata. Dominique z Miami - matka szóstki dzieci mieszkająca w Miami już od kilkunastu lat nie wychodzi z domu. Uniemożliwia jej to jej monstrualna waga. Kobieta waży aż 280 kilogramów, co nie tylko dla niej, ale i dla całej jej rodziny jest źródłem nieskończonej ilości problemów! Dominique nie jest w stanie wykonywać najprostszych czynności, takich jak mycie czy sprzątanie, stopniowemu pogorszeniu ulega jej zdrowie.

Kobieta decyduje się w końcu zmienić swoje życie i poddać się trudnemu procesowi leczenia w klinice na Florydzie. Czy lekarzom uda się przywrócić jej normalną wagę, zdrowie i dobre samopoczucie? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, zaciekawia i pomaga w odkrywaniu świata, zaprasza na kolejny odcinek programu „Anomalie medyczne", którego bohaterką jest najcięższa kobieta świata! 

 

Redakcja 25/03/2015

Podobne

Anomalie medyczne: narośla na twarzy pacjentów. Czy lekarzom uda się przywrócić im normalny wygląd? Anomalie medyczne: narośla na twarzy pacjentów. Czy lekarzom uda się przywrócić im normalny wygląd? Narośl na twarzy może skutecznie uniemożliwić normalne życie. Gdziekolwiek się pojawiają, Reggie i Maurice budzą sensację i przeróżne, najczęściej negatywne, reakcje otoczenia. Jak radzą sobie w życiu codziennym? Jak wielkie ryzyko są w stanie podjąć, żeby utrudniająca im życie narośl zniknęła z ich twarzy? FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Anomalie medyczne"! Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość Dominique z Miami - jak poradzą sobie z nią lekarze? Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość Dominique z Miami - jak poradzą sobie z nią lekarze? Chorobliwa otyłość dotyka coraz większej ilości ludzi na świecie. Cierpi na nią także Dominique z Miami, matka szóstki dzieci i bohaterka kolejnego programu z cyklu Anomalie medyczne. Jej waga? 280 kilogramów! Czy kobieta, która od kilkunastu lat nie wychodzi z domu zdoła wrócić do zdrowia i do normalnego życia? Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Anomalie medyczne"! Choroby skóry uniemożliwiają im normalne życie. Poznajcie Chenga i Paytona, bohaterów kolejnego odcinka programu Anomalie medyczne! Choroby skóry uniemożliwiają im normalne życie. Poznajcie Chenga i Paytona, bohaterów kolejnego odcinka programu Anomalie medyczne! Choroby skóry to problem, z którym borykają się miliony osób na całym świecie. Niektóre z nich zdarzają się bardzo rzadko – tak rzadko, jak schorzenia Chenga i Paytona, których życie od chwili przyjścia na świat naznaczone jest piętnem nieustannego cierpienia. Rzadkie choroby – Calvino i Rashida płaczą krwawymi łzami. Czy lekarze będą w stanie im pomóc? Rzadkie choroby – Calvino i Rashida płaczą krwawymi łzami. Czy lekarze będą w stanie im pomóc? Rzadkie choroby dotykają ludzi na całym świecie. Poznajcie nastolatka z Tennessee – Calvina i mieszkającą w Indiach Rashidę, którzy płaczą krwawymi łzami. Czy lekarze będą w stanie znaleźć panaceum na ich rzadko spotykaną dolegliwość?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!