Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość - czy kobieta ważąca 280 kg zdoła wrócić do normalnego życia?

Chorobliwa otyłość to coraz problem dotykający coraz większą liczbę ludzi na świecie. Mieszkanka Miami - Dominique waży aż 280 kilogramów i jest jedną z najcięższych kobiet świata. Obejrzyjcie kolejny program z serii Anomalie medyczne i sprawdźcie, czy kobiecie uda się wrócić do normalnej wagi i normalnego życia!

W serialu Anomalie medyczne pora na omówienie problemu  chorobliwej otyłości. Życie Dominique z Miami - jednej z najcięższych kobiet świata - nie jest łatwe. Amerykanka waży 280 kilogramów i już od kilku lat, z powodu swoich monstrualnych rozmiarów nie wychodzi z domu. Nie jest też w stanie wykonywać najprostszych czynności, takich jak mycie się czy sprzątanie. Jej chorobliwa otyłość całkowicie dezorganizuje życie szóstki jej dzieci, ma także negatywny wpływ na relacje Dominique z innymi ludźmi. Fatalnie wpływa również na jej zdrowie. W konsekwencji może doprowadzić ją do przedwczesnej śmierci... Amerykanka podejmuje w końcu decyzję o poddaniu się operacyjnemu leczeniu otyłości. Czy uda jej się dzięki temu wrócić do normalnej wagi i do normalnego życia? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na kolejny odcinek programu z cyklu „Anomalie medyczne"!
 

Redakcja 01/04/2015

Podobne

Anomalie medyczne: narośla na twarzy pacjentów. Czy lekarzom uda się przywrócić im normalny wygląd? Anomalie medyczne: narośla na twarzy pacjentów. Czy lekarzom uda się przywrócić im normalny wygląd? Narośl na twarzy może skutecznie uniemożliwić normalne życie. Gdziekolwiek się pojawiają, Reggie i Maurice budzą sensację i przeróżne, najczęściej negatywne, reakcje otoczenia. Jak radzą sobie w życiu codziennym? Jak wielkie ryzyko są w stanie podjąć, żeby utrudniająca im życie narośl zniknęła z ich twarzy? FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Anomalie medyczne"! Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość Dominique z Miami - jak poradzą sobie z nią lekarze? Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość Dominique z Miami - jak poradzą sobie z nią lekarze? Chorobliwa otyłość dotyka coraz większej ilości ludzi na świecie. Cierpi na nią także Dominique z Miami, matka szóstki dzieci i bohaterka kolejnego programu z cyklu Anomalie medyczne. Jej waga? 280 kilogramów! Czy kobieta, która od kilkunastu lat nie wychodzi z domu zdoła wrócić do zdrowia i do normalnego życia? Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Anomalie medyczne"! Choroby skóry uniemożliwiają im normalne życie. Poznajcie Chenga i Paytona, bohaterów kolejnego odcinka programu Anomalie medyczne! Choroby skóry uniemożliwiają im normalne życie. Poznajcie Chenga i Paytona, bohaterów kolejnego odcinka programu Anomalie medyczne! Choroby skóry to problem, z którym borykają się miliony osób na całym świecie. Niektóre z nich zdarzają się bardzo rzadko – tak rzadko, jak schorzenia Chenga i Paytona, których życie od chwili przyjścia na świat naznaczone jest piętnem nieustannego cierpienia. Rzadkie choroby – Calvino i Rashida płaczą krwawymi łzami. Czy lekarze będą w stanie im pomóc? Rzadkie choroby – Calvino i Rashida płaczą krwawymi łzami. Czy lekarze będą w stanie im pomóc? Rzadkie choroby dotykają ludzi na całym świecie. Poznajcie nastolatka z Tennessee – Calvina i mieszkającą w Indiach Rashidę, którzy płaczą krwawymi łzami. Czy lekarze będą w stanie znaleźć panaceum na ich rzadko spotykaną dolegliwość?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!