Chiński horoskop na rok Czarnego Węża 2013/2014. Przeczytaj, co czeka cię po 10 lutego 2013 roku

W lutym kończy się chiński rok Wodnego Smoka, a rozpoczyna się rok pod znakiem Czarnego Węża. Ludzie pokładający nadzieję w uczuciach i emocjach będą mieć mniej szczęścia od osób rozsądnych i myślących logicznie. Dowiedz się, jaki będzie rok 2013!

Astrologiczny rok Czarnego Węża rozpocznie się 4 lutego 2013 roku. Chińskie uroczystości Nowego Roku odbędą się 10 lutego.

W chińskiej filozofii pięciu elementów woda jest przypisana do koloru czarnego. Dlatego chiński rok 2013/2014 możemy nazywać rokiem Czarnego lub Wodnego Węża. Poprzedni rok 2012/2013, który upłynął pod znakiem Czarnego Smoka, był ostatnim rokiem cyklu drewna.

Chiński rok Węża 2013 będzie początkiem cyklu ognia. Osobom, dla których drewno stanowi szczęście, będzie trudniej o zdobycie fortuny. Los będzie przychylny dla tych, których żywiołem jest ogień. Osoby, którym elementem prowadzącym jest Woda, zdobędą w 2013 roku Węża majątek.

Ograniczone szczęście przyjdzie do przedstawicieli Metalu, Ziemi i Ognia. Ostatni rokiem pod znakiem Węża był 2001.

Wąż to ogień, a rok 2013 to woda. Ta mieszanka sprawi, że przez najlbiższe 12 miesięcy możemy spodziewać się wzlotów i upadków. Wodny Wąż to ogień tlący się pod wodą - jest cichy, nieśmiały i powściągliwy, ale bywa niebezpieczny, broniąc swojej racji. Na pozór wąż wygląda miękko, jednak jest twardy i silny. Może łatwo zniszczyć ludzkie związki, dlatego w roku Czarnego Węża musimy być ostrożni.

Wąż jako 6 zwierzę horoskopu chińskiego (czyli liczba parzysta) jest przypisany do żeńskiego Yin. 

Redakcja 10/12/2012

Zobacz też

Limity cen dla kredytu MdM. Ile może kosztować mieszkanie, żeby dostać na nie kredyt z dopłatą? Limity cen dla kredytu MdM. Ile może kosztować mieszkanie, żeby dostać na nie kredyt z dopłatą? Od stycznia 2014 r. będzie można się starać o kredyt na mieszkanie z dofinansowaniem wkładu własnego. Ważne jest, żeby cena takiego mieszkania spełniała wymogi Programu MdM. Nie może być za drogie. Czy na rynku są w ogóle takie mieszkania? Koniec zwrotu VAT za materiały budowlane. Co w zamian? Koniec zwrotu VAT za materiały budowlane. Co w zamian? 2013 to ostatni rok, w którym można kupić materiały budowlane i odzyskać od państwa część ich ceny. W zamian rząd z początkiem 2014 r. wprowadza program „Mieszkanie dla Młodych”. Z tej formy pomocy skorzysta jednak mniej osób. W ramach programu osoby budujące dla siebie dom metodą gospodarczą będą mogły się starać o zwrot części VAT. Leczenie masturbacją! Czy masturbacja może być formą terapii? Leczenie masturbacją! Czy masturbacja może być formą terapii? Masturbacja, kiedyś uważana za coś grzesznego, dziś jest nawet zalecana przez lekarzy jako jedna z form terapii zaburzeń, zreszta nie tylko na tle seksualnym. Tak dla kobiet, jak i dla mężczyzn, choć dlakobiet - znacznie częściej. Nie dziw się więc, jeśli zamiast recepty dostaniesz nakaz - masturbuj się! Jak pracować językiem podczas seksu oralnego? Jak pracować językiem podczas seksu oralnego? On się stara, pieści cię już dość długo, a ty nic. Ale nie usiłuj sobie wmawiać, że to twoja wina i sprawa twojej wrażliwości, a raczej jej braku. Pewnie on robi to nieumiejętnie. I jeśli sam się nie zorientuje, o co tu chodzi, podsuń mu parę wskazówek. Powiedz, jak powinien pracować językiem.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!