Chiński horoskop na rok Czarnego Węża 2013/2014. Przeczytaj, co czeka cię po 10 lutego 2013 roku

W lutym kończy się chiński rok Wodnego Smoka, a rozpoczyna się rok pod znakiem Czarnego Węża. Ludzie pokładający nadzieję w uczuciach i emocjach będą mieć mniej szczęścia od osób rozsądnych i myślących logicznie. Dowiedz się, jaki będzie rok 2013!

Astrologiczny rok Czarnego Węża rozpocznie się 4 lutego 2013 roku. Chińskie uroczystości Nowego Roku odbędą się 10 lutego.

W chińskiej filozofii pięciu elementów woda jest przypisana do koloru czarnego. Dlatego chiński rok 2013/2014 możemy nazywać rokiem Czarnego lub Wodnego Węża. Poprzedni rok 2012/2013, który upłynął pod znakiem Czarnego Smoka, był ostatnim rokiem cyklu drewna.

Chiński rok Węża 2013 będzie początkiem cyklu ognia. Osobom, dla których drewno stanowi szczęście, będzie trudniej o zdobycie fortuny. Los będzie przychylny dla tych, których żywiołem jest ogień. Osoby, którym elementem prowadzącym jest Woda, zdobędą w 2013 roku Węża majątek.

Ograniczone szczęście przyjdzie do przedstawicieli Metalu, Ziemi i Ognia. Ostatni rokiem pod znakiem Węża był 2001.

Wąż to ogień, a rok 2013 to woda. Ta mieszanka sprawi, że przez najlbiższe 12 miesięcy możemy spodziewać się wzlotów i upadków. Wodny Wąż to ogień tlący się pod wodą - jest cichy, nieśmiały i powściągliwy, ale bywa niebezpieczny, broniąc swojej racji. Na pozór wąż wygląda miękko, jednak jest twardy i silny. Może łatwo zniszczyć ludzkie związki, dlatego w roku Czarnego Węża musimy być ostrożni.

Wąż jako 6 zwierzę horoskopu chińskiego (czyli liczba parzysta) jest przypisany do żeńskiego Yin. 

Redakcja 10/12/2012

Zobacz też

Konkurs Doodle 4 Google. Jak wygrać 25 000 od Google? Dlaczego prezydentowa Anna Komorowska robi Doodle 4 Google? Konkurs Doodle 4 Google. Jak wygrać 25 000 od Google? Dlaczego prezydentowa Anna Komorowska robi Doodle 4 Google? Doodle 4 Google to konkurs, w którym może wziąć udział każdy uczeń i gimazjalista. Pierwsza dama RP Anna Komorowska również postanowiła wesprzeć inicjatywę i też szykuje logo doodle. Najlepsze logo będzie widoczne 8 czerwca 2012 roku na stronie głównej Google, a zwycięzca otrzyma wysoką nagrodę dla siebie i szkoły, którą reprezentuje. Sprawdź, jak i do kiedy zgłosić się do konkursu Google. Kim jest MICHAŁ PIRÓG, juror You Can Dance - Po prostu tańcz? Kim jest MICHAŁ PIRÓG, juror You Can Dance - Po prostu tańcz? Michał Piróg stał się znany widzom telewizyjnym dzięki programowi tanecznemu "You Can Dance – Po prostu tańcz", gdzie jest jednym z jurorów. Popularny choreograf znany jest ze swojego ciętego języka i często kontrowersyjnych poglądów. Mechanizm wzwodu: jak męski mózg rządzi penisem? Dowiedz się, w jaki sposób powstaje erekcja? Mechanizm wzwodu: jak męski mózg rządzi penisem? Dowiedz się, w jaki sposób powstaje erekcja? Zanim przekonano się, że penis nabrzmiewa za sprawą krwi, medycyna ludowa stała na stanowisku, że wypełnia go mieszanka powietrza i substancji duchowych. Dobrze, że nie wybuchowych... Co sprawia, że pojawia się wzwód? Jakie mechanizmy wpływają na erekcję? JAKUB BŁASZCZYKOWSKI. Kim jest KUBA BŁASZCZYKOWSKI, kapitan kadry polskiej reprezentacji? JAKUB BŁASZCZYKOWSKI. Kim jest KUBA BŁASZCZYKOWSKI, kapitan kadry polskiej reprezentacji? Jakub Błaszczykowski (27 l.) jest obok Roberta Lewandowskiego i Macieja Szczęsnego najjaśniejszym punktem naszej reprezentacji w piłce nożnej. Kuba Błaszczykowski po prostu kapitan na Euro 2012

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!