Chiński horoskop na rok Czarnego Węża 2013/2014. Przeczytaj, co czeka cię po 10 lutego 2013 roku

W lutym kończy się chiński rok Wodnego Smoka, a rozpoczyna się rok pod znakiem Czarnego Węża. Ludzie pokładający nadzieję w uczuciach i emocjach będą mieć mniej szczęścia od osób rozsądnych i myślących logicznie. Dowiedz się, jaki będzie rok 2013!

Astrologiczny rok Czarnego Węża rozpocznie się 4 lutego 2013 roku. Chińskie uroczystości Nowego Roku odbędą się 10 lutego.

W chińskiej filozofii pięciu elementów woda jest przypisana do koloru czarnego. Dlatego chiński rok 2013/2014 możemy nazywać rokiem Czarnego lub Wodnego Węża. Poprzedni rok 2012/2013, który upłynął pod znakiem Czarnego Smoka, był ostatnim rokiem cyklu drewna.

Chiński rok Węża 2013 będzie początkiem cyklu ognia. Osobom, dla których drewno stanowi szczęście, będzie trudniej o zdobycie fortuny. Los będzie przychylny dla tych, których żywiołem jest ogień. Osoby, którym elementem prowadzącym jest Woda, zdobędą w 2013 roku Węża majątek.

Ograniczone szczęście przyjdzie do przedstawicieli Metalu, Ziemi i Ognia. Ostatni rokiem pod znakiem Węża był 2001.

Wąż to ogień, a rok 2013 to woda. Ta mieszanka sprawi, że przez najlbiższe 12 miesięcy możemy spodziewać się wzlotów i upadków. Wodny Wąż to ogień tlący się pod wodą - jest cichy, nieśmiały i powściągliwy, ale bywa niebezpieczny, broniąc swojej racji. Na pozór wąż wygląda miękko, jednak jest twardy i silny. Może łatwo zniszczyć ludzkie związki, dlatego w roku Czarnego Węża musimy być ostrożni.

Wąż jako 6 zwierzę horoskopu chińskiego (czyli liczba parzysta) jest przypisany do żeńskiego Yin. 

Redakcja 10/12/2012

Zobacz też

Czy dziecko musi mieć własny paszport? Jak go wyrobić? Czy dziecko musi mieć własny paszport? Jak go wyrobić? W dowodach osobistych w formie zielonej książeczki fakt posiadania dzieci był udokumentowany odpowiednim wpisem. Nie było w nich zdjęć dzieci, ale jakoś nikomu nie przychodziło do głowy kwestionować ich tożsamość i rodzinną przynależność. Dzisiaj dzieci potrzebują dokumentu tożsamości. Jak wyrobić dziecku paszport? JAK USUNĄĆ TATUAŻ? Peelingiem, kwasem, chirurgicznie czy zastrzykami z kremem? JAK USUNĄĆ TATUAŻ? Peelingiem, kwasem, chirurgicznie czy zastrzykami z kremem? Tatuaż, nawet ten pracowicie wyrysowany igłą, nie musi pozostać na twojej skórze przez całe życie. Tym bardziej, że ozdoba, która wzbudziła podziw u rówieśników, może czasem przeszkadzać w zdobyciu pracy, na której ci zależy. Zamiast ukrywać po prostu go usuń! Gdzie znaleziono NAJSTARSZEGO DINOZAURA świata? Odwiedź JURAPARK KRASIEJÓW koło Opola Gdzie znaleziono NAJSTARSZEGO DINOZAURA świata? Odwiedź JURAPARK KRASIEJÓW koło Opola Jeśli interesujesz się dinozaurami nie możesz nie poznać tego miejsca. Pawilon Paleontologiczny w Krasiejowie niedaleko Opola daje pojęcie o tym jak odkrywa się dinozaury i na czym polega praca paleontologa, a dzieci poznają bajkową krainę dinozaurów Kim jest Anna Stachurska, narzeczona piłkarza Roberta Lewandowskiego? Kiedy ślub pary? Gdzie się poznali? Kim jest Anna Stachurska, narzeczona piłkarza Roberta Lewandowskiego? Kiedy ślub pary? Gdzie się poznali? Po takich fenomenalnych meczach jak Borussia vs Real 24.04.13 kibice interesują się również drugimi połówkami sportowców. Tym razem najbardziej Anną Stachurską, dziewczyną Roberta Lewandowskiego. Kim jest Ania i gdzie poznała Roberta? Kiedy ślub Roberta Lewandowskiego z Anną Stachurską?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!