Cesar na ratunek – agresywne psy na kozetce u słynnego psiego terapeuty. Czy staną się łagodne jak baranki?

Ogarnia cię złość i masz wrażenie, że za chwilę będziesz gryzł? Nie tylko ludzie miewają napady złości. Zdarza się to również psom. Ale podobnie, jak i my, również nasi czworonożni przyjaciele mogą nauczyć się panowania nad emocjami. Jak im w tym pomóc?


Kim jest psi behawiorysta? To człowiek, który poznał tajniki i mechanizmy zachowania psów. Wie zatem także, jak ukształtować pożądane zachowania naszych czworonożnych towarzyszy. A kim jest Cesar Millan? To najsłynniejszy psi behawiorysta na świecie, który swoją wiedzą chętnie dzieli się z miłośnikami i właścicielami czworonogów na całym świecie.

Seria „Cesar na ratunek" poświęcona jest jednemu z najtrudniejszych problemów w relacjach między psami a ludźmi - psiej agresji. Cesar podejmuje się rehabilitacji wykazujących niepożądane zachowania czworonogów, pracuje także z ich opiekunami. Jak przekonuje, wszystkie zachowania naszych pupili są pochodną zachowań ich właścicieli. Nie jest zatem bez znaczenia, jakich gestów i słów używamy w kontakcie z psem, jaką intonację stosujemy mówiąc do niego, jak reagujemy na jego zachowania. Ale które z naszych wypowiedzi i gestów są właściwe? Cezar zna odpowiedź!

FOKUS TV, bezpłatna telewizja poświęcona odkrywaniu świata, pasjom i stylom życia zaprasza na program „Cesar na ratunek", z którego dowiecie się, co zrobić, by wasz pies był łagodny jak baranek!

Redakcja 01/03/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!