Centrum dowodzenia. Jak zarządzać wielkimi przedsięwzięciami?

Fascynujący obraz zza kulis funkcjonowania największych centrów zarządzania. Widzowie poznają ludzi zatrudnionych na stanowiskach kluczowych dla pracy ogromnych portów lotniczych, dworców kolejowych, nowojorskiej straży pożarnej czy ogromnego przedsiębiorstwa rozrywkowego, jakim jest Cirque du Soleil.
Zdjęcie z artykułu: Centrum dowodzenia. Jak zarządzać wielkimi przedsięwzięciami?
Centrum dowodzenia. Jak zarządzać wielkimi przedsięwzięciami?źródło:Exploration Distribution Inc.

Twórcy mieli niezwykłą możliwość wejścia z kamerą do miejsc zarezerwowanych wyłącznie dla specjalistów. Spotkali się z osobami odpowiedzialnymi za płynne działanie złożonych systemów. Ludzi, którzy kierują ogromnymi instytucjami i dowodzą wielkimi przedsięwzięciami zobaczymy podczas pełnych napięcia momentów, kiedy realizowane są skomplikowane zadania. W każdym odcinku nie zabraknie również interesujących statystyk i anegdot.

Redakcja 27/02/2017

Zobacz też

JERZY BOROWCZAK, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Gdańska. Zobacz SYLWETKĘ posła JERZY BOROWCZAK, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Gdańska. Zobacz SYLWETKĘ posła Jerzy Borowczak, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany w list Prawa i Sprawiedliwości, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 41 (OKW Szczecin). Zasłużony działacz związkowy, jest dyrektorem Fundacji Centrum Solidarności. W wyborach w 2011 roku uzyskał 10 504 głosów. Zobacz sylwetkę posła.  MAREK BIERNACKI, poseł PO. KIM JEST poseł PO z  Gdyni. Zobacz SYLWETKĘ posła i ministra spawiedliwości MAREK BIERNACKI, poseł PO. KIM JEST poseł PO z Gdyni. Zobacz SYLWETKĘ posła i ministra spawiedliwości Marek Biernacki, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 26 (OKW Gdynia). Współautor ustawy powołującej Instytut Pamięci Narodowej, twórca Centralnego Biura Śledczego i "Człowiek Roku" według Gazety Polskiej. 29 kwietnia 2013 roku został powołany przez Donalda Tuska na stanowisko ministra sprawiedliwości zastępując zdymisjonowanego Jarosława Gowina. LESZEK BLANIK, POSEŁ BEZPARTYJNY. KIM JEST z Gdańska. Zobacz SYLWETKĘ posła LESZEK BLANIK, POSEŁ BEZPARTYJNY. KIM JEST z Gdańska. Zobacz SYLWETKĘ posła Leszek Blanik, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 25 (OKW Gdańsk). Jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców - był mistrzem olimpijskim, mistrzem świata i mistrzem Europy w gimnastyce sportowej. ANDRZEJ BIERNAT, poseł PO. KIM JEST poseł PO z Urzędowa. Zobacz SYLWETKĘ posła ANDRZEJ BIERNAT, poseł PO. KIM JEST poseł PO z Urzędowa. Zobacz SYLWETKĘ posła Andrzej Biernat, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 11 (OKW Sieradz). Nauczyciel, drobny przedsiębiorca i aktywista partyjny, uważany przez media za członka tzw. spółdzielni Grabarczyka.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!