Casting do nowego programu telewizyjnego! Zgłoś swojego znajomego i zobacz telewizję od kuchni!

Szalona telewizyjna przygoda! Emocje, doskonała zabawa i niebanalne wyczyny! Chcesz wziąć udział w procesie produkcji programu telewizyjnego i poznać telewizję od kuchni? Zgłoś swoich znajomych na casting do nowego programu telewizyjnego „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy", który już niebawem pojawi się na antenie.
Znasz kogoś, kto potrafi bawić się w niebanalny sposób, a podczas imprez skupia na sobie uwagę całego towarzystwa? Kogoś, o czyich imprezowych wyczynach krążą legendy? Zgłoś go do nowego programu telewizyjnego „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”!

W każdym z odcinków programu, który już niedługo pojawi się na antenie, ekipa telewizyjna odwiedzi trzy imprezy, na których przyglądać się będzie trzem bohaterom zgłoszonym do programu. Następnego dnia wraz z pozostałymi uczestnikami zabawy prowadzący program przeanalizuje wydarzenia minionego wieczoru i przyjrzy się zachowaniom uczestników. Program pojawi się już wkrótce na antenie telewizji Eska TV.

Chcesz przyjrzeć się z bliska procesowi powstawania programu telewizyjnego? Zgłoś swojego znajomego na casting do programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy". Zgłoszenia należy wysyłać na adres casting@eska.tv w treści wiadomości umieszczając krótki opis zgłaszanej osoby.

 

Redakcja 09/10/2014

Podobne

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!