Casting do nowego programu telewizyjnego! Zgłoś swojego znajomego i zobacz telewizję od kuchni!

Szalona telewizyjna przygoda! Emocje, doskonała zabawa i niebanalne wyczyny! Chcesz wziąć udział w procesie produkcji programu telewizyjnego i poznać telewizję od kuchni? Zgłoś swoich znajomych na casting do nowego programu telewizyjnego „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy", który już niebawem pojawi się na antenie.
Znasz kogoś, kto potrafi bawić się w niebanalny sposób, a podczas imprez skupia na sobie uwagę całego towarzystwa? Kogoś, o czyich imprezowych wyczynach krążą legendy? Zgłoś go do nowego programu telewizyjnego „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”!

W każdym z odcinków programu, który już niedługo pojawi się na antenie, ekipa telewizyjna odwiedzi trzy imprezy, na których przyglądać się będzie trzem bohaterom zgłoszonym do programu. Następnego dnia wraz z pozostałymi uczestnikami zabawy prowadzący program przeanalizuje wydarzenia minionego wieczoru i przyjrzy się zachowaniom uczestników. Program pojawi się już wkrótce na antenie telewizji Eska TV.

Chcesz przyjrzeć się z bliska procesowi powstawania programu telewizyjnego? Zgłoś swojego znajomego na casting do programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy". Zgłoszenia należy wysyłać na adres casting@eska.tv w treści wiadomości umieszczając krótki opis zgłaszanej osoby.

 

Redakcja 09/10/2014

Podobne

Zobacz też

PIANO MEDIA. JAKĄ CENĘ ZAPŁACISZ ZA RZETELNE PORADY, INFORMACJE i BRAK REKLAM? PIANO MEDIA. JAKĄ CENĘ ZAPŁACISZ ZA RZETELNE PORADY, INFORMACJE i BRAK REKLAM? W Mowimyjak.pl radzimy w każdym temacie. Informacje i porady każdego dnia przygotowujemy z myślą o potrzebach naszych użytkowników. Publikujemy tylko sprawdzone, rzetelne artykuły. Dziś decydujemy się na krok do przodu i realizując światowy trend, postanawiamy wynagrodzić naszych najbardziej lojalnych użytkowników. Projekt Mowimyjak.pl jest dostępny na platformie Piano Media bez reklam. Zarejestruj się już dziś. JAK ODNIEŚĆ SUKCES? Czy warto być konsekwentnym? JAK ODNIEŚĆ SUKCES? Czy warto być konsekwentnym? Ambitni ludzie, którzy chcą coś osiągnąć, często popadają w zwątpienie. A to dlatego, że to czemu się oddają długo nie przynosi owoców. Szczególnej frustracji podlegają osoby, które w tym co robią nie chcą iść na skróty. LETNIE REJSY PO WIŚLE. Jak obejrzeć Warszawę z perspektywy Wisły? Skąd i dokąd płyną statki i tramwaje wodne w stolicy? LETNIE REJSY PO WIŚLE. Jak obejrzeć Warszawę z perspektywy Wisły? Skąd i dokąd płyną statki i tramwaje wodne w stolicy? Warszawa coraz bardziej zżyta jest z rzeką. Latem wybrać się można na wycieczkę statkiem po Wiśle zwiedzając centrum miasta albo zaplanować całodzienną wyprawę nad Zalew Zegrzyński. Codziennie regularnie kursuje tramwaj wodny, a w weekendy statek wycieczkowy do Serocka. WARSZAWA z lotu ptaka - TARASY WIDOKOWE. Z jakich miejsc i budynków można zobaczyć stolicę z góry? WARSZAWA z lotu ptaka - TARASY WIDOKOWE. Z jakich miejsc i budynków można zobaczyć stolicę z góry? O tym pomyśleć mogą jedynie osoby pozbawione lęku wysokości. Spojrzenie na Warszawę z lotu ptaka to gwarancja niezwykłych wrażeń i poznania zupełnie innego oblicza stolicy. Sprawdź, gdzie znajdziesz odpowiedni punkt widokowy.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!