Caesars Palace, Four Season, Barkley Pet Hotel, czyli władza, luksus i pieniądze

Caesars Palace, Four Season, Barkley Pet Hotel – to właśnie te hotele wybierają ci którzy rządzą światem, kiedy po nim podróżują. FOKUS TV zaprasza na pierwszy odcinek programu „Sekrety luksusowych hoteli" – nowej serii na antenie FOKUS TV.


Najdroższe i najbardziej luksusowe hotele świata. Tu wszystko musi być najdroższe i najbardziej luksusowe! W pierwszym odcinku programu „Sekrety luksusowych hoteli" odwiedzimy miejsca, gdzie nocleg kosztuje nie mniej niż kilkadziesiąt tysięcy dolarów za noc. Zajrzymy do kalifornijskiego Barkley Pet Hotel i do Four Season w Nowym Jorku - jednego z najdroższych hoteli świata. Zwiedzimy także Caesars Palace w Las Vegas, którego nazwa, w zamyśle jego twórców, miała budzić skojarzenia z Juliuszem Cezarem, sugerując jednocześnie, że każdy gość może czuć się tu jak cesarz. Wnętrza Caesars Palace zagrały co najmniej w kilkudziesięciu hollywoodzkich filmach, w tym m.in. takich jak Rocky III, Rain Man, Showgirls, Ocean's Eleven: Ryzykowna gra, Iron Man i Kac Vegas. A na scenie hotelowej występowali tu m.in. Elton John i Cher...

Redakcja 10/05/2015

Zobacz też

AGNIESZKA POMASKA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Gdyni. Zobacz SYLWETKĘ posła AGNIESZKA POMASKA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Gdyni. Zobacz SYLWETKĘ posła Agnieszka Pomaska, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 25 (OKW Gdańsk). Była sportsmenka i utytułowana zawodniczka żeglarstwa, a także działaczka regionalnych i wojewódzkich struktur partii.  Media bardzo szybko zainteresowały się młodą panią polityk - głównie ze względu na urodę. Agnieszka Pomaska przez wielu nazywana jest "tajną bronią PO". Zobacz sylwetkę posłanki. WITOLD PAHL, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Wrocławia. Zobacz SYLWETKĘ posła WITOLD PAHL, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Wrocławia. Zobacz SYLWETKĘ posła Witold Pahl, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 8 (OKW Zielona Góra). Radca prawny, społecznik i członek regionalnych struktur partii. MAŁGORZATA PĘPEK, posłanka PO. KIM JEST posłanka PO z Kocierza Rydzwałdzkiego. Zobacz SYLWETKĘ posła MAŁGORZATA PĘPEK, posłanka PO. KIM JEST posłanka PO z Kocierza Rydzwałdzkiego. Zobacz SYLWETKĘ posła Małgorzata Pępek, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 27 (OKW Bielsko-Biała). Debiutantka w ławach sejmowych i wieloletnia działaczka regionalnych struktur PO. Prywatnie pasjonuje się narciarstwem, uwielbia czytać książki.  LUCJAN PIETRZCZYK, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Bilczy. Zobacz SYLWETKĘ posła LUCJAN PIETRZCZYK, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Bilczy. Zobacz SYLWETKĘ posła Lucjan Pietrzczyk, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 33 (OKW Kielce). Strażak, zapalony żeglarz i wicekurator oświaty w województwie świętokrzyskim. Pietrzczyk od ponad 30 lat prowadzi drużynę harcerską w Bilczy, z którą związany jest od urodzenia. Często mówił, że "największą radość sprawia mi sukces. Niekonieczne ten wielki. Jako pedagog realizuję się z harcerzami i dobre funkcjonowanie tych ludzi daje mi ogromną satysfakcję". Zobacz sylwetkę posła.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!