Caesars Palace, Four Season, Barkley Pet Hotel, czyli władza, luksus i pieniądze

Caesars Palace, Four Season, Barkley Pet Hotel – to właśnie te hotele wybierają ci którzy rządzą światem, kiedy po nim podróżują. FOKUS TV zaprasza na pierwszy odcinek programu „Sekrety luksusowych hoteli" – nowej serii na antenie FOKUS TV.


Najdroższe i najbardziej luksusowe hotele świata. Tu wszystko musi być najdroższe i najbardziej luksusowe! W pierwszym odcinku programu „Sekrety luksusowych hoteli" odwiedzimy miejsca, gdzie nocleg kosztuje nie mniej niż kilkadziesiąt tysięcy dolarów za noc. Zajrzymy do kalifornijskiego Barkley Pet Hotel i do Four Season w Nowym Jorku - jednego z najdroższych hoteli świata. Zwiedzimy także Caesars Palace w Las Vegas, którego nazwa, w zamyśle jego twórców, miała budzić skojarzenia z Juliuszem Cezarem, sugerując jednocześnie, że każdy gość może czuć się tu jak cesarz. Wnętrza Caesars Palace zagrały co najmniej w kilkudziesięciu hollywoodzkich filmach, w tym m.in. takich jak Rocky III, Rain Man, Showgirls, Ocean's Eleven: Ryzykowna gra, Iron Man i Kac Vegas. A na scenie hotelowej występowali tu m.in. Elton John i Cher...

Redakcja 06/05/2015

Zobacz też

Kto wystartuje w wyborach na prezydenta Warszawy? [LISTA KANDYDATÓW] Kto wystartuje w wyborach na prezydenta Warszawy? [LISTA KANDYDATÓW] Wybory samorządowe 2014 roku odbędą się 16 listopada. Obywatele Polski będę głosowali w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw, rad dzielnic m. st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.  O fotel prezydenta stolicy powalczy aż 11 kandydatów. Konferencja Apple - 3 najważniejsze informacje Konferencja Apple - 3 najważniejsze informacje Odbywające się cyklicznie konferencje Apple są najlepszym miejscem, aby zdobyć najważniejsze informacje dotyczące nowości wprowadzanych przez najlepszą na świecie firmę komputerową. Mówimy, jakie trzy informacje warto zapamiętać z dzisiejszej konferencji. Raper Łona - Adam Zieliński. Kim jest? [KARIERA, RODZINA] Raper Łona - Adam Zieliński. Kim jest? [KARIERA, RODZINA] Właśnie w internecie ukazał się najnowszy klip Łony i Webbera. Artyści postanowili po wielu latach wydać kolejną płytę. Mówimy, kim jest Adam Zieliński znany, jako Łona. Potęga natury, odc. 5 - Wielka powódź - migracje zwierząt na pustynnych obszarach Kalahari Potęga natury, odc. 5 - Wielka powódź - migracje zwierząt na pustynnych obszarach Kalahari Na pustyniach kotliny Kalahari w południowej Afryce toczy się nieustanna walka o terytoria, wodę i pożywienie. Panujące tu trudne warunki wymuszają ciągłe migracje zwierząt, które wędrują w poszukiwaniu miejsc obfitych w pożywienie. Przez większą część roku na pustynię nie spada ani jedna kropla wody, za to gdy tylko spadnie deszcz pojawia się rzeka Okawango. Nigdy nie wiadomo jednak, jak obfite będzie jej koryto i czy wody wystarczy dla wszystkich.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!