Caesars Palace, Four Season, Barkley Pet Hotel, czyli władza, luksus i pieniądze

Caesars Palace, Four Season, Barkley Pet Hotel – to właśnie te hotele wybierają ci którzy rządzą światem, kiedy po nim podróżują. FOKUS TV zaprasza na pierwszy odcinek programu „Sekrety luksusowych hoteli" – nowej serii na antenie FOKUS TV.


Najdroższe i najbardziej luksusowe hotele świata. Tu wszystko musi być najdroższe i najbardziej luksusowe! W pierwszym odcinku programu „Sekrety luksusowych hoteli" odwiedzimy miejsca, gdzie nocleg kosztuje nie mniej niż kilkadziesiąt tysięcy dolarów za noc. Zajrzymy do kalifornijskiego Barkley Pet Hotel i do Four Season w Nowym Jorku - jednego z najdroższych hoteli świata. Zwiedzimy także Caesars Palace w Las Vegas, którego nazwa, w zamyśle jego twórców, miała budzić skojarzenia z Juliuszem Cezarem, sugerując jednocześnie, że każdy gość może czuć się tu jak cesarz. Wnętrza Caesars Palace zagrały co najmniej w kilkudziesięciu hollywoodzkich filmach, w tym m.in. takich jak Rocky III, Rain Man, Showgirls, Ocean's Eleven: Ryzykowna gra, Iron Man i Kac Vegas. A na scenie hotelowej występowali tu m.in. Elton John i Cher...

Redakcja 06/05/2015

Zobacz też

Chcesz robić dobre zdjęcia? Sprawdź, jak tanio można zrobić niezwykłe zdjęcie. APARATY POLAROID nie wychodzą z mody Chcesz robić dobre zdjęcia? Sprawdź, jak tanio można zrobić niezwykłe zdjęcie. APARATY POLAROID nie wychodzą z mody Aparaty Polaroid były rewolucją na rynku fotograficznym. Możliwość obejrzenia zdjęcia natychmiast po wykonaniu robiła wrażenie na fotografach amatorach, a zawodowcom pomagała ocenić na bieżąco oświetlenie i ustawić kadr przed właściwym naświetleniem. Co robi Andrzej Turski, żeby ryby dobrze brały? PORADNIK WĘDKARZA Co robi Andrzej Turski, żeby ryby dobrze brały? PORADNIK WĘDKARZA Prezenter i dziennikarz telewizyjny Andrzej Turski, podobnie jak były prezydent Lech Wałęsa, to zapalony wędkarz. Gdy tylko pozwala mu na to czas, łapie za wędkę i rusza na połów. Nam zdradził, co robi, żeby ryby dobrze brały. SPRAWDŹ WĘDKOWANIE PORADNIK: jak łowić ryby, poradnik, sposoby, łowienie... Zabezpiecz przyszłość swoich bliskich, zadbaj o TESTAMENT. Dowiedz się, jakie są rodzaje testamentów? Zabezpiecz przyszłość swoich bliskich, zadbaj o TESTAMENT. Dowiedz się, jakie są rodzaje testamentów? Większość z nas stara się nie myśleć o śmierci, zwykle też nie wiemy, jak poprawnie napisać testament. A może czas to zmienić i zadbać, by bliscy wiedzieli, jak podzielić się naszym majątkiem? Jakie są rodzaje testamentów i jak właściwie sporządzić dokument? Radzimy, jak uregulować kwestie spadkowe. Jak bokser Nikołaj Wałujew łapał yeti dla przyszłego prezydenta Władimira Putina Jak bokser Nikołaj Wałujew łapał yeti dla przyszłego prezydenta Władimira Putina Nikołaj Wałujew już mistrzem świata w boksie nie będzie. Rosyjski kolos nadal mierzy 213 cm i waży 150 kg, ale w 38. roku życia przestał wierzyć w zdobycie mistrzowskiego pasa. Za to uwierzył, że zostanie... przyszłym ministrem sportu Rosji.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!