BRZYDKI ZAPACH Z BUTÓW: jak się go pozbyć? Domowe sposoby na odświeżenie butów

Denerwuje cię brzydki zapach z butów? Zastanawiasz się, jak go usunąć? Zwłaszcza zimą dotyka nas problem przepoconych lub zawilgoconych butów. A okazuje się, że pozbędziemy się przykrego zapachu z butów... prawie nic nie robiąc. Podpowiadamy, jak w prosty sposób odświeżyć buty.

Brzydki zapach z butów to nie tylko niemiła sprawa dla ich użytkownika. A co pomyślą sobie sąsiedzi obok, siedzący w pracy biurko w biurko?! Albo o zgrozo w teatrze! Ten problem dotyka nas zwłaszcza zimą.

Niestety zimą zakładamy potężne, ciepłe buty. Czasami nosimy je cały dzień. Wracamy do domu, zdejmujemy, następnego dnia ponownie chcemy je założyć i... nieprzyjemny zapach uderza w nos. Co robić?

Jak pozbyć się z nich brzydkiego zapachu z przepoconych, zawilgoconych butów? Jest na to tani, prosty i łatwy sposób. Potrzeba tylko sody oczyszczonej.

Wsyp do butów około pół torebki sody oczyszczonej, najlepiej zrób to na noc. Zostaw tak buty, a rankiem sodę dokładnie wytrzep. Po niemiłym dla naszego nosa czy nosa sąsiadów zapachu nie powinno być śladu!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!