Brandon – nowe życie. Czy operacja żołądka uwolni go od otyłości? WIDEO

Brandon ma szesnaście lat i waży 185 kilogramów. Można powiedzieć, że jego ciało jest tykającą bombą zegarową na dwóch nogach. Czy specjaliści będą w stanie mu pomóc? Czy operacja żołądka przyniesie pożądany skutek i Brandon odzyska właściwą wagę?

Poznajcie Brandona. Szesnastolatek z Houston w Teksasie cierpi na chorobliwą otyłość. Monstrualna tusza jest powodem jego wielu chorób i dolegliwości, m.in. bezdechu sennego, wysokiego ciśnienia. Jeśli Brandon nie zacznie się leczyć grożą mu kolejne schorzenia, takie jak cukrzyca, czy choroby stawów.

Brandon próbował już wielu diet. Żadna z nich nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. W końcu zdesperowany nastolatek zdecydował się na operację żołądka. Kamera będzie mu towarzyszyć podczas zabiegu, a także po nim, ponieważ Brandon musi wprowadzić radykalne zmiany w swoim trybie życia. Czy poradzi sobie z problemami, które pojawią się w trakcie terapii? Czy znajdzie w sobie dość sił, by podołać trudom bolesnego leczenia?

.. Wszystko o filmie „Brandon – otyły szesnastolatek”. Obejrzyj na VOD za darmo!

FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, zaciekawia, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program „Brandon - nowe życie"!

Redakcja 20/10/2016

Zobacz też

Sprzęt smakosza. JAK POWSTAJE SMAK? Sprzęt smakosza. JAK POWSTAJE SMAK? W sprawie smaku zawsze wypowiada się język. Do niedawna uważano, że różne sygnały z „wykrywaczy smaku” mieszczących się na języku docierają do mózgu, a dopiero ten naprawdę smakuje potrawy. Okazało się jednak, że z języka do mózgu wędrują gotowe informacje. KIEDY PRZEJDĘ NA EMERYTURĘ? Kto będzie musiał pracować do 67. roku życia? KIEDY PRZEJDĘ NA EMERYTURĘ? Kto będzie musiał pracować do 67. roku życia? Sejm przyjął ustawę podnoszącą wiek emerytalny do 67. roku życia. Wiek emerytalny kobiet i mężczyzn zostanie stopniowo wydłużony i wyrównany. Polki i Polacy będą pracować do 67. roku życia. Tak zdecydowali posłowie PO przy wsparciu parlamentarzystów PSL i Ruchu Palikota. Pozostała formalność: zgoda zdominowanego przez partię Donalda Tuska Senatu i podpis prezydenta. Kiedy dokładnie będziemy przechodzili na emeryturę, jeśli nowa ustawa emerytalna wejdzie w życie? Kim jest DAMSKI BOKSER? Dlaczego Bielan nazwał posła Niesiołowskiego damskim bokserem? Kim jest DAMSKI BOKSER? Dlaczego Bielan nazwał posła Niesiołowskiego damskim bokserem? Sformułowanie "damski bokser" wróciło do debaty publicznej po ataku posła Platformy Obywatelskiej i marszałka sejmu RP Stefana Niesiołowskiego. Polityk zaatakował dziennikarkę Ewę Stankiewicz nie tylko niewybrednymi słowami. Kim zatem jest damski bokser? Rodzaje rowerów. Który najlepszy dla ciebie? Rodzaje rowerów. Który najlepszy dla ciebie? Jazda na rowerze jest jednym z najpopularniejszych sportów, a często także sposobem na życie. W miastach powstaje coraz więcej ścieżek rowerowych, ludzie chętniej zostawiają samochody i przesiadają się na rowery. Dzięki takiej formie przemieszczania się możemy poprawić kondycję i uniknąć korków. Jak dobrać rower odpowiedni dla siebie?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!