Brandon – nowe życie. Czy operacja żołądka uwolni go od otyłości? WIDEO

Brandon ma szesnaście lat i waży 185 kilogramów. Można powiedzieć, że jego ciało jest tykającą bombą zegarową na dwóch nogach. Czy specjaliści będą w stanie mu pomóc? Czy operacja żołądka przyniesie pożądany skutek i Brandon odzyska właściwą wagę?

Poznajcie Brandona. Szesnastolatek z Houston w Teksasie cierpi na chorobliwą otyłość. Monstrualna tusza jest powodem jego wielu chorób i dolegliwości, m.in. bezdechu sennego, wysokiego ciśnienia. Jeśli Brandon nie zacznie się leczyć grożą mu kolejne schorzenia, takie jak cukrzyca, czy choroby stawów.

Brandon próbował już wielu diet. Żadna z nich nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. W końcu zdesperowany nastolatek zdecydował się na operację żołądka. Kamera będzie mu towarzyszyć podczas zabiegu, a także po nim, ponieważ Brandon musi wprowadzić radykalne zmiany w swoim trybie życia. Czy poradzi sobie z problemami, które pojawią się w trakcie terapii? Czy znajdzie w sobie dość sił, by podołać trudom bolesnego leczenia?

.. Wszystko o filmie „Brandon – otyły szesnastolatek”. Obejrzyj na VOD za darmo!

FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, zaciekawia, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program „Brandon - nowe życie"!

Redakcja 20/10/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!