Brandon – nowe życie. Czy operacja żołądka uwolni go od otyłości? WIDEO

Brandon ma szesnaście lat i waży 185 kilogramów. Można powiedzieć, że jego ciało jest tykającą bombą zegarową na dwóch nogach. Czy specjaliści będą w stanie mu pomóc? Czy operacja żołądka przyniesie pożądany skutek i Brandon odzyska właściwą wagę?

Poznajcie Brandona. Szesnastolatek z Houston w Teksasie cierpi na chorobliwą otyłość. Monstrualna tusza jest powodem jego wielu chorób i dolegliwości, m.in. bezdechu sennego, wysokiego ciśnienia. Jeśli Brandon nie zacznie się leczyć grożą mu kolejne schorzenia, takie jak cukrzyca, czy choroby stawów.

Brandon próbował już wielu diet. Żadna z nich nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. W końcu zdesperowany nastolatek zdecydował się na operację żołądka. Kamera będzie mu towarzyszyć podczas zabiegu, a także po nim, ponieważ Brandon musi wprowadzić radykalne zmiany w swoim trybie życia. Czy poradzi sobie z problemami, które pojawią się w trakcie terapii? Czy znajdzie w sobie dość sił, by podołać trudom bolesnego leczenia?

.. Wszystko o filmie „Brandon – otyły szesnastolatek”. Obejrzyj na VOD za darmo!

FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, zaciekawia, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program „Brandon - nowe życie"!

Redakcja 20/10/2016

Zobacz też

Czy w Piśmie Świętym są przekłamania na temat małżeństwa? Czy w Piśmie Świętym są przekłamania na temat małżeństwa? Zgubny wpływ na pierwszych chrześcijan jak się okazuje miał filozof Platon, który uważał, że ciało jest więzieniem duszy. Za jego przykładem chrześcijańscy teologowie zabraniali małżonkom współżyć kilka dni przed przyjęciem komunii świętej i uważali akt miłości za akt zwierzęcej prokreacji. Monika Pyrek poślubiła Norberta Rokitę. Koniec kariery, ślub, ciąża - co będzie robić tyczkarka? Monika Pyrek poślubiła Norberta Rokitę. Koniec kariery, ślub, ciąża - co będzie robić tyczkarka? Monika Pyrek poślubiła Norberta Rokitę. Ślub odbył się 12 stycznia 2013 roku w Szczecinie. Panna młoda miała na sobie sukienkę projketu Sylwii Majdan. Jedna z najlepszych tyczkarek na świecie zakończyła karierę, wyszła za mąż i jest w ciąży. Monika Pyrek na brak zajęć po zakończeniu kariery sportowej nie będzie narzekać. Monika Pyrek skończyła z tyczką i zaczęła przygodę z mikrofonem w Radiu Szczecin. W ten sposób rozpoczyna karierę dziennikarską.  Kim był ANDRZEJ B., sprawca strzelaniny w Sanoku, który popełnił samobójstwo? Kim był ANDRZEJ B., sprawca strzelaniny w Sanoku, który popełnił samobójstwo? 32-letni Andrzej B. z Sanoka był podejrzany o kilka przestępstw. 10 stycznia policjanci chcieli go aresztować, jednak B. zabarykadował się w mieszkaniu na sanockim osiedlu razem z 17-letnią dziewczyną. Gdy po kilkunastu godzinach do mieszkania weszli anyterroryści, zobaczyli ciała Andrzeja B. i dziewczyny ze śladami postrzałowymi głowy. Prawdopodobnie para popełniła samobójstwo albo B. zastrzelił dziewczynę, a potem sam odebrał sobie życie. Jakie przestępstwa popełnił Andrzej B.? Dlaczego tak zaciekle bronił się przed policjantami? Kim jest Anna Szarek, aktorka i modelka, ukochana prezesa Giełdy? Kim jest Anna Szarek, aktorka i modelka, ukochana prezesa Giełdy? Aktorskie kreacje Anny Szarek są mniej życzliwie komentowane od tego, co wkłada na bankiet. Kim jest piękna Anna Szarek, była modelka i bohaterka skandalu dotyczącego samego prezesa giełdy? Mówimy, co osiągnęła i czym zajmuje się Ania Szarek, ukochana prezesa Giełdy.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!