Brandon – nowe życie. Czy operacja żołądka uwolni go od otyłości? WIDEO

Brandon ma szesnaście lat i waży 185 kilogramów. Można powiedzieć, że jego ciało jest tykającą bombą zegarową na dwóch nogach. Czy specjaliści będą w stanie mu pomóc? Czy operacja żołądka przyniesie pożądany skutek i Brandon odzyska właściwą wagę?

Poznajcie Brandona. Szesnastolatek z Houston w Teksasie cierpi na chorobliwą otyłość. Monstrualna tusza jest powodem jego wielu chorób i dolegliwości, m.in. bezdechu sennego, wysokiego ciśnienia. Jeśli Brandon nie zacznie się leczyć grożą mu kolejne schorzenia, takie jak cukrzyca, czy choroby stawów.

Brandon próbował już wielu diet. Żadna z nich nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. W końcu zdesperowany nastolatek zdecydował się na operację żołądka. Kamera będzie mu towarzyszyć podczas zabiegu, a także po nim, ponieważ Brandon musi wprowadzić radykalne zmiany w swoim trybie życia. Czy poradzi sobie z problemami, które pojawią się w trakcie terapii? Czy znajdzie w sobie dość sił, by podołać trudom bolesnego leczenia?

.. Wszystko o filmie „Brandon – otyły szesnastolatek”. Obejrzyj na VOD za darmo!

FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, zaciekawia, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program „Brandon - nowe życie"!

Redakcja 20/10/2016

Zobacz też

Testy sprawdzajace predyspozycje językowe - co to takiego? Jak uczniowie zdający do klas dwujęzycznych mogą przygotować się do sprawdzianu? Testy sprawdzajace predyspozycje językowe - co to takiego? Jak uczniowie zdający do klas dwujęzycznych mogą przygotować się do sprawdzianu? Niektórzy mają zdolności do nauki języków, a niektórzy po prostu nie, test predyspozycji językowych przeprowadzany jako etap rekrutacji do gimnazjów dwujęzycznych ma to sprawdzić. Sprawdź, jak wygląda taki test, gdzie znaleźć przykładowe arkusze i jak się przygotowywać! Sen o wielbłądzie: Co oznacza, gdy przyśni nam się wielbłąd? Czy to dobra wróżba? Sen o wielbłądzie: Co oznacza, gdy przyśni nam się wielbłąd? Czy to dobra wróżba? Wielbłąd we śnie wróży pokonanie różnych przeciwności. To bardzo dobry znak dla tych którzy przezywają ciężki okres w swoim życiu. Mówimy, co znaczy sen o wielbłądzie. KOMUNIA: dekoracyjny pokrowiec na wazon krok po kroku KOMUNIA: dekoracyjny pokrowiec na wazon krok po kroku Stół na przyjęcie komunijne ozdabia się kwiatami. Jak wiadomo koszty przyjęcia nie są małe, więc kupno nowych wazonów na bukiety nie należy do priorytetów. Jak wykorzystać to co mamy i nadać wazonom odświętnego charakteru? Można je ukryć w dekoracyjnych pokrowcach łatwych do samodzielnego wykonania.  Mówimy, jak ozdobić wazon z bukietem kwiatów. Kim jest Marek Biernacki, nowy minister sprawiedliwości? Marek Biernacki zastąpił Jarosława Gowina. Kim jest Marek Biernacki, nowy minister sprawiedliwości? Marek Biernacki zastąpił Jarosława Gowina. Marek Biernacki zastąpił Jarosława Gowina. Chwilę przed godziną 16, 29 kwietnia 2013, Jarosław Gowin został odwołany ze stanowiska ministra sprawiedliwości. Jego następcą ma być poseł Platformy Marek Biernacki. Co o nim wiemy? Kim jest Marek Biernacki?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!