Bracia Kliczko – film dokumentalny o słynnych pięściarzach z Ukrainy

Bracia Kliczko to dokument poświęcony najwybitniejszym braci w historii boksu. Władimir i Vitalij Kliczko to postacie zjawiskowe, a części ich historii z pewnością nie znacie.

 
Bracia Kliczko to niemiecki dokument, który przedstawia pełen obraz tego, jak wyglądają relacje oraz droga na szczyt dwójki podziwianych na całym świecie pięściarzy. Zresztą, czy postrzeganie ich wyłącznie jako sportowców jest wystarczające? To znacznie bardziej złożona sprawa, szczególnie, kiedy uwzględnimy to, że doktoraty wśród bokserów nie są częstym zjawiskiem.

Czy wiecie, że Władimir profesjonalne treningi zaczynał w... Gwardii Warszawa? Wiecie, że obydwaj wychowywali się całkiem niedaleko od terenów skażonych wybuchem reaktora w Czarnobylu? Jak dziś wyglądają ich relacje i czy często kontaktują się ze sobą? Czemu nigdy nie zdecydowali się walczyć przeciwko sobie?

 

Redakcja 12/09/2014

Zobacz też

Jezus na Stadionie 6 lipca: jaki program? O. Bashobora w Warszawie Jezus na Stadionie 6 lipca: jaki program? O. Bashobora w Warszawie Na Stadionie Narodowym 6 lipca odbędzie się niecodzienne wydarzenie – rekolekcje, w których weźmie udział prawie 58 tys. osób. Poprowadzi je o. Bashobora z Ugandy. Organizatorzy reklamują to hasłem „Jezus na Stadionie”. Jaki jest program spotkania? Mówimy, jak będzie przebiegało spotkanie, aby uczestnicy mogli się przygotować. Jezus na Stadionie, Bashobora 6.07.13: jak dojechać na Stadion Narodowy? Jezus na Stadionie, Bashobora 6.07.13: jak dojechać na Stadion Narodowy? 6 lipca na Stadionie Narodowym odbędą się rekolekcje JEZUS NA STADIONIE. Stadion jest położony blisko centrum Warszawy, więc uczestnicy nie powinni mieć problemu z dotarciem na miejsce. Mówimy, jak dojechać na STADION NARODOWY, korzystając z komunikacji miejskiej, oraz jak dotrzeć tam samochodem. Jezus na Stadionie. Co wolno zabrać ze sobą na rekolekcje, a czego nie? Jezus na Stadionie. Co wolno zabrać ze sobą na rekolekcje, a czego nie? Prawie 58 tys. osób pojawi się w sobotę 6 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie, aby wziąć udział w rekolekcjach. Wszystko trwać będzie od godziny 9 do 22. Mówimy, co zabrać ze sobą na rekolekcje "Jezus na Stadionie". KSIĘŻNA MATYLDA, nowa królowa Belgii – pół-Polka i krewna Komorowskiego. Co trzeba o niej wiedzieć? KSIĘŻNA MATYLDA, nowa królowa Belgii – pół-Polka i krewna Komorowskiego. Co trzeba o niej wiedzieć? Po abdykacji króla Alberta rządy w Belgii objął książę Brabancji Filip Koburg. Jego małżonką jest księżna Matylda d'Udekem dAcoz, która, o czym niewiele osób wie, ma polskie korzenie. Matką księżnej Matyldy jest bowiem hrabina Anna Komorowska, daleka krewna Bronisława Komorowskiego. Mówimy o polskich korzeniach księżnej Matyldy.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!