Bracia Kliczko – film dokumentalny o słynnych pięściarzach z Ukrainy

Bracia Kliczko to dokument poświęcony najwybitniejszym braci w historii boksu. Władimir i Vitalij Kliczko to postacie zjawiskowe, a części ich historii z pewnością nie znacie.

 
Bracia Kliczko to niemiecki dokument, który przedstawia pełen obraz tego, jak wyglądają relacje oraz droga na szczyt dwójki podziwianych na całym świecie pięściarzy. Zresztą, czy postrzeganie ich wyłącznie jako sportowców jest wystarczające? To znacznie bardziej złożona sprawa, szczególnie, kiedy uwzględnimy to, że doktoraty wśród bokserów nie są częstym zjawiskiem.

Czy wiecie, że Władimir profesjonalne treningi zaczynał w... Gwardii Warszawa? Wiecie, że obydwaj wychowywali się całkiem niedaleko od terenów skażonych wybuchem reaktora w Czarnobylu? Jak dziś wyglądają ich relacje i czy często kontaktują się ze sobą? Czemu nigdy nie zdecydowali się walczyć przeciwko sobie?

 

Redakcja 12/09/2014

Zobacz też

Zrabowane złoto – bitwa o skarb. Kto wygra spór o ładunek zatopionego XVII-wiecznego okrętu? Zrabowane złoto – bitwa o skarb. Kto wygra spór o ładunek zatopionego XVII-wiecznego okrętu? Wrak statku o kryptonimie Czarny Łabędź skrywał największy skarb, jaki kiedykolwiek znaleziono w morskich głębinach. Płetwonurkowie odkryli na pokładzie aż 17 ton srebra, w tym m.in. historyczne monety, które zostały wybite ponad 200 lat temu. Kiedy łowcy skarbów cieszyli się ze znaleziska, królestwo Hiszpanii zgłosiło do niego roszczenia. Kto ostatecznie otrzyma skarb warty pół miliarda dolarów? Prepersi w Ameryce. Jak USA szykuje się na apokalipsę? Opis serii Prepersi w Ameryce. Jak USA szykuje się na apokalipsę? Opis serii Czy jesteś gotowy na apokalipsę? Szukasz bezpiecznego miejsca, ukrytego głęboko pod ziemią? Obejrzyj serial Prepersi w Ameryce – Doomsday Bunkers i zobacz, jak powstają wyjątkowe schrony na zamówienie. Zapomnij o betonowych, przygnębiających bunkrach. Teraz to luksusowe rezydencje. Weterynarz oceanów: opis serii. Co w kolejnych odcinkach? Weterynarz oceanów: opis serii. Co w kolejnych odcinkach? „Weterynarz oceanów” odkrywa przed widzami ekscytujący podwodny świat Bermudów, skrywający w sobie wiele tajemnic. Narratorem serii jest hollywoodzki gwiazdor Michael Douglas. Zapierające dech w piersiach zdjęcia oraz bliskość podmorskiej fauny i flory sprawiają, że podczas oglądania widz poczuje się jak nieustraszony płetwonurek, który schodzi na samo dno oceanu. Fast food nation. Film o ciemnych stronach ulubionego dania Ameryki Fast food nation. Film o ciemnych stronach ulubionego dania Ameryki Pracownik sieci fast foodów prowadzi śledztwo w sprawie skażonego mięsa. To, co odkryje w fabrykach, będzie przerażające. Poruszający film „Fast food nation” z Gregiem Kinnearem, Ethanem Hawke, Patricią Arquette i Brucem Willisem ukazuje ciemną stronę amerykańskich korporacji spożywczych.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!