Borgiowie za darmo w serwisie Fokus.tv! Pierwszy sezon serialu Prawdziwa historia rodu Borgiów o intrygach, zdradach i panowaniu słynnej rodziny już w całości!

Borgiowie w sieci! Za darmo, w całości, całkowicie legalnie i bez cenzury! Pierwszy sezon serialu Prawdziwa historia rodu Borgiów możecie już od dziś oglądać w serwisie internetowym Fokus.tv! Intrygi, manipulacje, niepohamowana żądza władzy, zdrady i orgie rodziny Borgiów - zobaczcie to na własne oczy!Borgiowie i ich sekrety już w internecie! Pierwszy sezon serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" jest już dostępny w serwisie Fokus.tv! Za darmo, w całości, całkowicie legalnie i bez cenzury! Lukrecja Borgia i jej ojciec papież Aleksander VI, Cezar Borgia - i Niccolò Machiavelli, zafascynowany jego postacią. Leonardo da Vinci i Michał Anioł. Kardynałowie, którzy nie znają umiaru w intrygach, obżarstwie, przekupstwie i orgiach. Zabójstwa, otrucia i bezwzględna walka o władzę. Wszechobecna zdrada, manipulacje i rozwiązłość seksualna. Ale przecież „exitus acta probat" - cel uświęca środki. Cóż więc mogło ich powstrzymać przed realizacją ich zamierzeń! Cóż może być cenniejsze od władzy i ważniejsze od miłości? Oto rodzina Borgiów i jej tajemnice! Pierwszy sezon serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" możecie już oglądać w sieci! Sezon dostępny jest na stronie internetowej Fokus.tv za darmo, w całości i całkowicie legalnie! Zapraszamy!


OBEJRZYJ PIERWSZY SEZON SERIALU „PRAWDZIWA HISTORIA RODU BORGIÓW" NA FOKUS.TV!

 

Redakcja 20/03/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!