Borgiowie - drugi sezon za darmo w sieci, w serwisie Fokus.tv! Zapraszamy do oglądania!

Borgiowie - drugi sezon serialu już w internecie! Za darmo i całkowicie legalnie możecie obejrzeć go w naszym serwisie internetowym Fokus.tv! Zapraszamy do oglądania serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" - występki i chwała, grzechy i wielkie dokonania słynnej rodziny. Bez cenzury!

Drugi sezon serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" w sieci! W całości, za darmo i całkowicie możecie go obejrzeć w naszym serwisie internetowym Fokus.tv! 

Występki i chwała, grzechy i sukcesy... Morderstwa, intrygi i orgie... Bo przecież „exitus acta probat" - „cel uświęca środki"! O zbrodniach rodziny Borgiów krążą legendy. Czy Cezar Borgia zabił swojego brata i wrzucił jego zwłoki do Tybru? Czy to on zabijał kochanków i mężów swojej siostry Lukrecji Borgii? A może za ich śmierć odpowiedzialny był ojciec dziewczyny - papież Aleksander IV, głowa rodziny Rodrigo Borgia? A może Lukrecja, jak głoszą legendy, sama pozbywała się niewygodnych osób? Czy to prawda, że Lukrecja utrzymywała intymne stosunki ze swoim ojcem papieżem a jej pierwsze dziecko jest owocem tego związku? Czy to prawda, że na dworze papieża Aleksandra VI regularnie organizowane były orgie?...

OBEJRZYJ DRUGI SEZON SERIALU „PRAWDZIWA HISTORIA RODU BORGIÓW" NA FOKUS.TV!

 

Redakcja 03/04/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

OCET - ekologiczny środek czyszczący. Do czego można go wykorzystać? OCET - ekologiczny środek czyszczący. Do czego można go wykorzystać? Ten popularny artykuł spożywczy jest zarazem skutecznym środkiem czyszczącym. Znakomicie usuwa kamień z czajnika i muszli klozetowej, brud z szafek kuchennych. Nadaje piękny połysk szybom i szklankom. W przeciwiństwie do niektórych środków chemicznych nie podrażania skóry i dróg oddechowych. Nieproszeni goście w ogrodzie. Jak się pozbyć kretów, kotów, ślimaków? Nieproszeni goście w ogrodzie. Jak się pozbyć kretów, kotów, ślimaków? Zdarza się, że nasz wymarzony ogród nie wygląda tak, jak tego byśmy chcieli, choć włożyliśmy w jego pielęgnację wiele wysiłku. Trawnik nie przypomina zielonego, gładkiego kobierca, rabatki są rozkopane, kwiaty marnieją w oczach. Winni są temu nieproszeni goście w ogrodzie. Mówimy, jak się ich pozbyć SAVOIR VIVRE. JAK PRZEDSTAWIAĆ sobie nieznające się osoby? SAVOIR VIVRE. JAK PRZEDSTAWIAĆ sobie nieznające się osoby? Sytuacje, kiedy trzeba sobie przedstawić osoby, które się nie znają, zdarzają się i w pracy, i w życiu towarzyskim. Warto wiedzieć, jak to robić z klasą, aby nie popełnić gafy. Czy referendum w sprawie podniesienia wieku emerytalnego to dobry pomysł? Czy referendum w sprawie podniesienia wieku emerytalnego to dobry pomysł? To nieprawda, że Polacy nie chcą pracować po sześćdziesiątce - większość z tych, którzy przechodzą na emeryturę, pracuje dalej, tylko na czarno. Trzeba ludzi przekonać, że warto pracować dłużej, bo to będzie korzystne dla nich samych. To referendum nie ma sensu ani szans na realizację. Zamiast podniecać się tym pomysłem, lepiej pomyśleć, co zrobić, by była praca dla 60-latków.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!