Borgiowie - drugi sezon za darmo w sieci, w serwisie Fokus.tv! Zapraszamy do oglądania!

Borgiowie - drugi sezon serialu już w internecie! Za darmo i całkowicie legalnie możecie obejrzeć go w naszym serwisie internetowym Fokus.tv! Zapraszamy do oglądania serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" - występki i chwała, grzechy i wielkie dokonania słynnej rodziny. Bez cenzury!

Drugi sezon serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" w sieci! W całości, za darmo i całkowicie możecie go obejrzeć w naszym serwisie internetowym Fokus.tv! 

Występki i chwała, grzechy i sukcesy... Morderstwa, intrygi i orgie... Bo przecież „exitus acta probat" - „cel uświęca środki"! O zbrodniach rodziny Borgiów krążą legendy. Czy Cezar Borgia zabił swojego brata i wrzucił jego zwłoki do Tybru? Czy to on zabijał kochanków i mężów swojej siostry Lukrecji Borgii? A może za ich śmierć odpowiedzialny był ojciec dziewczyny - papież Aleksander IV, głowa rodziny Rodrigo Borgia? A może Lukrecja, jak głoszą legendy, sama pozbywała się niewygodnych osób? Czy to prawda, że Lukrecja utrzymywała intymne stosunki ze swoim ojcem papieżem a jej pierwsze dziecko jest owocem tego związku? Czy to prawda, że na dworze papieża Aleksandra VI regularnie organizowane były orgie?...

OBEJRZYJ DRUGI SEZON SERIALU „PRAWDZIWA HISTORIA RODU BORGIÓW" NA FOKUS.TV!

 

Redakcja 03/04/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE. Najpopularniejsze i najbardziej typowe WRÓŻBY NA ADRZEJKI WRÓŻBY ANDRZEJKOWE. Najpopularniejsze i najbardziej typowe WRÓŻBY NA ADRZEJKI Wigilia dnia świętego Andrzeja, zwana popularnie Andrzejkami, to noc z 29 na 30 listopada. Tradycyjnie związana była z wróżbami matrymonialnymi odprawianymi przede wszystkim przez młode panny. Dziś jest to świetna okazja do spotkania i zabawy, jedyna noc, kiedy cień na ścianie może zdradzić przyszłość. Jak sobie wróżyć w Andrzejki? Jak fajnie zorganizować wieczór Wróżb Andrzejkowych ? WRÓŻBY ANDRZEJKOWE - jakie są najlepsze wróżby i zabawy? JAK WRÓŻYĆ? WRÓŻBY ANDRZEJKOWE - jakie są najlepsze wróżby i zabawy? JAK WRÓŻYĆ? Andrzejki to wieczór wróżb przypadający w nocy z 29 na 30 listopada. To także świetna okazja do zabawy przed czasem adwentu. Dawniej wróżby andrzejkowe miały charakter matrymonialny i dotyczyły tylko niezamężnych dziewcząt. Dzisiaj andrzejki nie są już traktowane tak poważnie, a wróżą sobie wszyscy! Nadal zwykle najlepszą opcją zabawy na Andrzejki są wróżby. Jak wróżyć? Kim jest ROBERT KUPISZ, polski projektant i stylista fryzur? Kim jest ROBERT KUPISZ, polski projektant i stylista fryzur? Robertowi Kupiszowi nie można odmówić kreatywności. Stylista fryzur, który od niedawna pracuje również jako projektant mody, w swoim życiu zajmował się niemal wszystkim! Dowiedz się, co robił i z kim przyjaźni się Robert Kupisz. Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków? Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków? Jan Kulczyk nie żyje, jednak jego gigantyczna fortuna ma się dobrze. W pomnażaniu majątku biznesmenowi pomagała dotychczas dwójka dzieci. Była żona Grażyna Kulczyk pracuje od kilku lat na swoje konto. Co robi? Czym zajmuje się Dominika Kulczyk-Lubomirska? Kim jest Sebastian Kulczyk, a kim Joanna Przetakiewicz? I co dalej z majątkiem Jana Kulczyka?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!