Borgiowie - drugi sezon za darmo w sieci, w serwisie Fokus.tv! Zapraszamy do oglądania!

Borgiowie - drugi sezon serialu już w internecie! Za darmo i całkowicie legalnie możecie obejrzeć go w naszym serwisie internetowym Fokus.tv! Zapraszamy do oglądania serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" - występki i chwała, grzechy i wielkie dokonania słynnej rodziny. Bez cenzury!

Drugi sezon serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" w sieci! W całości, za darmo i całkowicie możecie go obejrzeć w naszym serwisie internetowym Fokus.tv! 

Występki i chwała, grzechy i sukcesy... Morderstwa, intrygi i orgie... Bo przecież „exitus acta probat" - „cel uświęca środki"! O zbrodniach rodziny Borgiów krążą legendy. Czy Cezar Borgia zabił swojego brata i wrzucił jego zwłoki do Tybru? Czy to on zabijał kochanków i mężów swojej siostry Lukrecji Borgii? A może za ich śmierć odpowiedzialny był ojciec dziewczyny - papież Aleksander IV, głowa rodziny Rodrigo Borgia? A może Lukrecja, jak głoszą legendy, sama pozbywała się niewygodnych osób? Czy to prawda, że Lukrecja utrzymywała intymne stosunki ze swoim ojcem papieżem a jej pierwsze dziecko jest owocem tego związku? Czy to prawda, że na dworze papieża Aleksandra VI regularnie organizowane były orgie?...

OBEJRZYJ DRUGI SEZON SERIALU „PRAWDZIWA HISTORIA RODU BORGIÓW" NA FOKUS.TV!

 

Redakcja 03/04/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Bezpieczeństwo na jachcie. Jak bezpiecznie stać jachtem na kotwicy? Bezpieczeństwo na jachcie. Jak bezpiecznie stać jachtem na kotwicy? Jedną z atrakcji rejsów morskich, szczególnie wzdłuż wybrzeży i wysp Adriatyku, są postoje na kotwicy w urokliwych zatoczkach. Można oddać się wówczas beztroskim kąpielom i pełnej rekreacji, o ile tylko... kotwica dobrze trzyma dna. Jak się zabezpieczyć przed skutkami jej przypadkowego zerwania? Jak bezpiecznie stać jachtem na kotwicy? Jaki nóż zabrać w rejs? Czy na jachcie potrzebny jest nóż? Jak nóż poprawia bezpieczeństwo na jachcie? Jaki nóż zabrać w rejs? Czy na jachcie potrzebny jest nóż? Jak nóż poprawia bezpieczeństwo na jachcie? Pierwsza myśl o nożu przynosi zwykle skojarzenia: to niebezpieczne narzędzie, którym się można skaleczyć. Jednak dla wielu osób, w tym także dla żeglarzy, odpowiedni nóż może bardzo pomóc w sytuacjach niebezpiecznych, a nawet w ratowaniu życia... Bezpieczeństwo na jachcie. Jak uniknąć poślizgnięcia się na pokładzie jachtu? Bezpieczeństwo na jachcie. Jak uniknąć poślizgnięcia się na pokładzie jachtu? Do kontuzji podczas rejsu najczęściej dochodzi w wyniku poślizgnięcia się na pokładzie jachtu. Sprzyjają temu mocne wiatry – bo wtedy jacht się przechyla – oraz deszcz – wówczas pokład staje się bardzo śliski. Jak uniknąć poślizgnięcia się na pokładzie jachtu? ROZWÓD ROZENKÓW! Jaki jest majątek Małgorzaty i Jacka Rozenków? Co jest do podziału? ROZWÓD ROZENKÓW! Jaki jest majątek Małgorzaty i Jacka Rozenków? Co jest do podziału? Małgorzata Rozenek, znana szerszej publiczności z programu "Perfekcyjna Pani Domu", rozwodzi ze swym mężem Jackiem Rozenkiem. Rozwód Rozenków wydaje się być już przesądzony, gdyż według doniesień znajomego pary, przygotowują oni pozew rozwodowy i szykują się do podziału majątku. A jest co dzielić!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!