Boeing 777 zniknął z radarów i do dziś nie wiadomo, co się z nim stało. Czy kiedykolwiek poznamy jego losy?

To była jedna z najbardziej tajemniczych katastrof lotniczych wszech czasów. Samolot malezyjskich linii lotniczych Boeing 777 zniknął nagle z ekranów radarów i do dzisiaj nie wiadomo, co się z nim stało.


Ostatnie słowa, jakie dotarły z kokpitu Boeinga 777 8 marca 2014 roku brzmiały tajemniczo: „MH370, dobranoc". Wypowiedział je drugi pilot, po czym samolot Malaysia Airlines zniknął z radarów. Po ośmiu godzinach ciszy z maszyny odebrano kolejny sygnał. Został on nadany z miejsca w samym środku Oceanu Indyjskiego, w odległości tysięcy kilometrów od trasy zaginionej maszyny. Gdzie znajduje się dziś Boeing lub jego szczątki? Co stało się z pasażerami, którzy znajdowali się na jego pokładzie? Tego do dzisiaj nie wiadomo, mimo że w poszukiwania zaangażowały się służby i śledczy z wielu państw z całego świata. FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na film „Zaginiony malezyjski samolot"!

 

Redakcja 03/05/2015

Zobacz też

Jak samemu redagować artykuły w Wikipedii? Jak samemu redagować artykuły w Wikipedii? W polskim internecie krążą plotki jakoby każdy mógł dodawać nowe hasła i edytować stare, które widnieją już w Wikipedii. Ile w tym prawdy? Jak dodawać artykuły? Czego należy unikać? Dajemy podstawowe rady i instrukcje wikipedysty amatora. Sprawdź, jak dołączyć do prestiżowej społeczności internetowej twórców haseł popularnych i naukowych. Jak podróżować AUTOSTOPEM? Cenne porady dla PODRÓŻUJĄCYCH AUTOSTOPEM Jak podróżować AUTOSTOPEM? Cenne porady dla PODRÓŻUJĄCYCH AUTOSTOPEM Jak podróżować po Europie, nie wydając dużych pieniędzy, przeżywając zwariowane przygody i poznając nowych ludzi? Autostopem. Zanim jednak wyruszysz w swoją pierwszą "podróż za jeden uśmiech", zapoznaj się z poradami dla początkujących, które pomogą ci jeździć stopem sprawnie i bezpiecznie. Jaki powinien być SKŁAD SUCHEJ KARMY dla psa? Jaki powinien być SKŁAD SUCHEJ KARMY dla psa? Producenci suchych karm dla psów oferują setki różnych produktów, różniących się znacznie składem, ceną i jakością. Jak się w tym wszystkim połapać i wybrać właściwe pożywienie dla swojego pupila? Oto kilka cennych porad, dzięki którym łatwiej będzie ocenić czy dana karma jest dobra czy nie? Kim jest Katarzyna Gwizdała - aktorka, która poślubiła Piotra Adamczyka? NOWE FAKTY Kim jest Katarzyna Gwizdała - aktorka, która poślubiła Piotra Adamczyka? NOWE FAKTY Od 8 stycznia 2012 Katarzyna Gwizdała, aktorka używająca pseudonimu Kate Rozz, nie jest już dziewczyną aktora Piotra Adamczyka. Została jego żoną. Para pobrała się w tajemnicy w kościele bł. Edwarda Detkensa na warszawskich Bielanach. Ślubu udzielał im przyjaciel aktora, ksiądz Wojciech Drozdowicz.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!