BOCIAN WE ŚNIE SENNIK. Sprawdź, co oznacza SEN O BOCIANIE?

Sen o bocianie, tak jak większość snów, nie ma jednej interpretacji. Wszystko zależy od tego, w jakiej sytuacji w twoim śnie pojawi się bocian. Bocian w twoim śnie może zwiastować narodziny i dobrą nowinę, albo nadejście kłopotów. Jak interpretować sen o bocianie?

Sen o bocianie nie jest snem jednoznacznym i sennik pozwala go różnie interpretować. Wszystko zależy od tego, jak bocian ci się śni. Bocian od niepamiętnych lat kojarzony był z dobrą nowiną, dziećmi i szczęściem rodzinnym. Nic zatem dziwnego, że ten ptak bardzo często śni się kobietom, które starają się zajść w ciążę. Okazuje się jednak, że bocian we śnie ma również inne znaczenie.

Sen o bocianie: różne interpretacje

Bocian w naszym śnie może pojawiać się w różnych formach.

  • Sam widok bociana oczywiście mówi ci, że niedługo na świat przyjdzie dziecko.

  • Klekot bociana to dobre wieści, a bocian w locie oznacza kradzież.

  • Bocian w domu według tradycji oznacza szczęście, we śnie jest odwrotnie, bocian w twoim domu oznacza problemy rodzinne.

  • Bocian jedzący żabę lub na nią polujący oznacza podwyżkę, a brodzący po wodzie problemy w pracy.

  • Bocian może być też martwy - wtedy jest to dla ciebie ostrzeżenie przed chorobą.

  • Stado latających bocianów utwierdza cię w przekonaniu, że masz wokół siebie dobrych przyjaciół.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 11/02/2013

Zobacz też

Zasiłek, pomoc socjalna – kto może się ubiegać o wsparcie? Zasiłek, pomoc socjalna – kto może się ubiegać o wsparcie? Jeśli nie jesteś w stanie sam sobie poradzić z przezwyciężaniem trudnych sytuacji życiowych, możesz starać się o pomoc ze strony państwa. Może to być wsparcie zarówno w formie świadczeń pieniężnych jak i pomoc rzeczowa. Jądra - kiedy zmiana ich wyglądu może niepokoić? Jądra - kiedy zmiana ich wyglądu może niepokoić? Zazwyczaj mężczyźni większą wagę przykładają do wyglądu swego penisa niż jąder. Przejmują się, kiedy on nie chce spełnić ich oczekiwań i nie staje na baczność w każdej dogodnej sytuacji. Już nie mówiąc o tym, że popadają w kompleksy, gdy porównują rozmiary swojego penisa z lepiej wyposażonymi przez naturę kolegami. Za to zapominają, że jądra też są ważne. Kiedy zmiany wyglądu jąder są naturalne, a kiedy niepokojące? Orgazm wielokrotny: dlaczego kolejny orgazm u niego jest gorszy niż kolejny u niej? Orgazm wielokrotny: dlaczego kolejny orgazm u niego jest gorszy niż kolejny u niej? Orgazm wielokrotny to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Oczywiście tylko od nich zalezy, czy takie będą im dane. O ile jednak dla kobiet wielokrotne orgazmy są niesamowitym doznaniem, to z mężczyznami już jest inaczej. Owszem, pragną ich, ale potem się dziwią, dlaczego już nie jest tak super. Jerzy Pawłowski – szermierz, szpieg, mąż aktorki Teresy Szmigiel. Co warto o nim wiedzieć? Jerzy Pawłowski – szermierz, szpieg, mąż aktorki Teresy Szmigiel. Co warto o nim wiedzieć? Jerzy Pawłowski to szablista wszech czasów, mąż znanej aktorki Teresy Szmigielówny i... słynny szpieg. Jedni go krytykują, że działał na dwa fronty, inni uważają za wielkiego bohatera.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!