Basia Kurdej-Szatan u Wojewódzkiego 17.09: kim jest Basia Kurdej-Szatan?

Jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, ponadto jest jednym z filarów zespołu Soul City, jednak większość widzów i tak zapewne kojarzy ją głównie jako blondynkę z serii reklam sieci Play, w której zagrała konsultantkę zachwycającą się kolejnymi celebrytami.

BARBARA KURDEJ-SZATAN: kim jest i jakie ma wykształcenie?

Barbara Kurdej-Szatan, która urodziła się w 1985 r. w Opolu, jest polską aktorką filmową, telewizyjną i teatralną, realizuje się także muzycznie w zespole Soul City. Basia ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a od 2008 r. jest aktorką Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Prywatnie Barbara jest żoną wokalisty zespołu Rh+ Rafała Szatana.

>>> Blondynka z reklamy Play, Barbara Kurdej-Szatan: Kim jest? Co osiągnęła? Skąd FENOMEN BLONDYNKI z reklamy Play? [KLIKNIJ!]

BARBARA KURDEJ-SZATAN: gdzie zagrała?

Aktorka znana jest głównie z ról telewizyjnych: gra Iwonę w serialu „Plebania”, wystąpiła też jako pielęgniarka w serialu „Dwie strony medalu”, miała również epizod w serialu „Usta usta”. Poza tym można ją było zobaczyć w: „I kto tu rządzi”, „Ciacho”, „Enen” oraz w „Iskrze”. 

Ma na swoim koncie również role teatralne, grała w: „Śnie nocy letniej” Leszka Możdżera w reż. Wojciecha Kościelniaka, „W sobotę o ósmej” w reż. Mariusza Puchalskiego czy w „Deszczowej piosence” w reż. Wojciecha Kępczyńskiego.

Wielu widzów może ją kojarzyć z niedawnej serii reklam Playa z udziałem celebrytów „Gwiazdy przechodzą do Play”, gdzie w każdym spocie wystąpiła jako energicznie reagujące na pojawienie się kolejnych gwiazd konsultantka.

BARBARA KURDEJ-SZATAN: jak wygląda jej kariera muzyczna?

Od kilku lat Barbara jest solistką Opole Gospel Choir, a stąd trafiła do zespołu Soul City, którego jest filarem. Razem z zespołem wystąpiła w popularnym show stacji TVN „X-Factor”.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 16/09/2013

Zobacz też

ZBIGNIEW KONWIŃSKI, poseł PO - KIM JEST posła PO ze Słupska. Zobacz SYLWETKĘ posła ZBIGNIEW KONWIŃSKI, poseł PO - KIM JEST posła PO ze Słupska. Zobacz SYLWETKĘ posła Zbigniew Konwiński, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 26 (OKW Gdynia). Menadżer i działacz lokalnych struktur partii. W wyborach parlamentarnych zdobył 19553 głosy i zostałem posłem. Aktualnie bierze udział w pracach Komisji Skarbu Państwa oraz Komisji Finansów Publicznych. Kim jest MONIKA JARUZELSKA, córka Wojciecha Jaruzelskiego? Kim jest MONIKA JARUZELSKA, córka Wojciecha Jaruzelskiego? Monika Jaruzelska kojarzona jest przede wszystkim ze swoim ojcem, generałem Wojciechem Jaruzelskim. To również ceniona stylistka, prowadzącą założoną przez siebie Szkołę Stylu. Co Jaruzelska mówi o swoim ojcu? Jak wyglądał stan wojenny z jej perspektywy?   Jak nie dać się oszukać na zakupach w sieci? Jak nie dać się oszukać na zakupach w sieci? Robiąc w sieci zakupy, zawsze masz z tyłu głowy obawę, że towar, który zamówiłeś nie dojdzie na czas. Masz przeczucie, że twoja przesyłka będzie uszkodzona, albo złej jakości. Boisz się, że zostaniesz oszukany, stracisz pieniądze. Są jednak pewne zasady, które pozwolą ci ustrzec się przed oszustami. Jakie raki będą najlepsze na wycieczkę w góry? Jakie raki będą najlepsze na wycieczkę w góry? Nawet najlepsze buty nie zagwarantują pewnych kroków na zaśnieżonym i oblodzonym szlaku górskim. Raki sprawiają, że można chodzić nawet po bardzo stromych ścieżkach, nie ślizgając się. Mają one najczęściej 10–12 zębów wystających w różnych kierunkach, różnią się też sposobem mocowania do butów.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!