Basia Kurdej-Szatan u Wojewódzkiego 17.09: kim jest Basia Kurdej-Szatan?

Jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, ponadto jest jednym z filarów zespołu Soul City, jednak większość widzów i tak zapewne kojarzy ją głównie jako blondynkę z serii reklam sieci Play, w której zagrała konsultantkę zachwycającą się kolejnymi celebrytami.

BARBARA KURDEJ-SZATAN: kim jest i jakie ma wykształcenie?

Barbara Kurdej-Szatan, która urodziła się w 1985 r. w Opolu, jest polską aktorką filmową, telewizyjną i teatralną, realizuje się także muzycznie w zespole Soul City. Basia ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a od 2008 r. jest aktorką Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Prywatnie Barbara jest żoną wokalisty zespołu Rh+ Rafała Szatana.

>>> Blondynka z reklamy Play, Barbara Kurdej-Szatan: Kim jest? Co osiągnęła? Skąd FENOMEN BLONDYNKI z reklamy Play? [KLIKNIJ!]

BARBARA KURDEJ-SZATAN: gdzie zagrała?

Aktorka znana jest głównie z ról telewizyjnych: gra Iwonę w serialu „Plebania”, wystąpiła też jako pielęgniarka w serialu „Dwie strony medalu”, miała również epizod w serialu „Usta usta”. Poza tym można ją było zobaczyć w: „I kto tu rządzi”, „Ciacho”, „Enen” oraz w „Iskrze”. 

Ma na swoim koncie również role teatralne, grała w: „Śnie nocy letniej” Leszka Możdżera w reż. Wojciecha Kościelniaka, „W sobotę o ósmej” w reż. Mariusza Puchalskiego czy w „Deszczowej piosence” w reż. Wojciecha Kępczyńskiego.

Wielu widzów może ją kojarzyć z niedawnej serii reklam Playa z udziałem celebrytów „Gwiazdy przechodzą do Play”, gdzie w każdym spocie wystąpiła jako energicznie reagujące na pojawienie się kolejnych gwiazd konsultantka.

BARBARA KURDEJ-SZATAN: jak wygląda jej kariera muzyczna?

Od kilku lat Barbara jest solistką Opole Gospel Choir, a stąd trafiła do zespołu Soul City, którego jest filarem. Razem z zespołem wystąpiła w popularnym show stacji TVN „X-Factor”.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 16/09/2013

Zobacz też

Jak naprawić wyłączające się PS3 Slim? Jak naprawić wyłączające się PS3 Slim? Twoja konsola Playstation 3 sama się wyłącza? Gwarancja się skończyła? Nie musisz oddawać konsoli do kosztownej naprawy. Mówimy, jak poradzić sobie samodzielnie z usterką. To typowa wada PS3 slim wyposażonych w zasilacz typu APS-250. Jakie są najbardziej znane kobiety w polityce? Jakie są najbardziej znane kobiety w polityce? Przez długie lata w świecie polityki dominowali mężczyźni. Dziś, w XXI wieku coraz częściej w szeregach partyjnych występują kobiety. Mimo, że przedstawicielki płci pięknej to wciąż mała część polityki, jednak nawet ich znikoma obecność na arenie politycznej to niewątpliwie powód do dumy. Kto z nas nie zna walecznej Julii Tymoszenko, czy pierwszej prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz? Poznaj inne inspirujące kobiety w polityce. Kradzież samochodu. Złodzieje mają nową metodę "na butelkę"! Uważaj, kiedy pokazują na koło! Kradzież samochodu. Złodzieje mają nową metodę "na butelkę"! Uważaj, kiedy pokazują na koło! Złodzieje kradną samochody już nie tylko "na koło", ale również "na butelkę". Do tej pory policja odnotowywała kradzieże samochodów sposobem "na koło". Jednak ostatnio złodzieje samochodów coraz chętniej stosują nową metodę kradzieży "na butelkę". Na czym polega kradzież auta "na koło", a na czym kradzież "na butelkę"? Jak się gra w baseball? ZASADY GRY W BASEBALL Jak się gra w baseball? ZASADY GRY W BASEBALL Baseball jest popularnym sportem przede wszystkim w USA. Tam baseball to nie tylko wielka liga i gwiazdy, ale także rozrywek dla każdego. W Polsce, niestety niewiele osób się nim interesuje, a jeszcze mniej w to gra. POZNAJ podstawowe zasady gry w baseball.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!