Armia Czerwona i oddział kryminalistów. Mniej znana karta z historii II wojny światowej w serialu Karny batalion

Armia Czerwona – czy wiecie, że w jej skład, oprócz doborowych sowieckich żołnierzy, wchodzili też zwykli kryminaliści, tworzący jednostkę specjalną, której zadaniem był udział w najniebezpieczniejszych akcjach podczas II wojny światowej? Poznajcie wojenne losy tego piekielnego oddziału!W skład tego piekielnego oddziału weszli ci, którzy nie mieścili się w strukturach sowieckiego państwa - zwykli kryminaliści pozbawieni skrupułów, dezerterzy, którzy nie chcieli walczyć w obronie ZSRR a także przestępcy polityczni - idealiści, którzy sprzeciwiali się polityce państwa i ideologii komunizmu... Wysyłano ich na najtrudniejsze akcje, na które nikt przy zdrowych zmysłach nie odważyłby się pójść. Ale oni nie mieli innego wyjścia - krok w krok podążali za nimi agenci NKWD, nie znający litości.

Redakcja 15/04/2015

Podobne

Mussolini - Hitler: opera zabójców. Program poświęcony relacjom między dyktatorami w okresie II wojny światowej Mussolini - Hitler: opera zabójców. Program poświęcony relacjom między dyktatorami w okresie II wojny światowej Zanim rozpoczęła się II wojna światowa Hitler i Mussolini w imię wspólnoty celów ściśle ze sobą współpracowali. Gdy jednak konflikt się rozwinął, okazało się, że dwa narody o zróżnicowanej kulturze, mimo, że przysięgały sobie wierność, na dłuższą metę nie mogą ze sobą zgodnie współżyć. Zapraszamy na program poświęcony relacjom między Hitlerem a Mussolinim w okresie II wojny światowej. Armia Czerwona i mniej znana karta z historii II wojny światowej Armia Czerwona i mniej znana karta z historii II wojny światowej Armia Czerwona i jedna z mniej znanych kart z jej historii z czasów II wojny światowej – dzieje jednostki złożonej z przestępców politycznych i dezerterów w walce z najeźdźcą. II wojna światowa – lądowanie w Normandii i tajna broń aliantów. FOKUS TV zaprasza na program Niezwykła broń II wojna światowa – lądowanie w Normandii i tajna broń aliantów. FOKUS TV zaprasza na program Niezwykła broń II wojna światowa toczyła się nie tylko na bitewnych frontach. Intensywne działania mające na celu pokonanie wroga prowadzono także w zaciszu laboratoriów i przy deskach kreślarskich. FOKUS TV zaprasza na pierwszy odcinek brytyjskiego serialu „Niezwykła broń", poświęcony alianckim pracom nad stworzeniem nowej, zabójczej broni, która miała pomóc zjednoczonym armiom w ostatecznym pokonaniu hitlerowskich Niemiec. II wojna światowa od kulis w rosyjskim serialu Konwój PQ-17 II wojna światowa od kulis w rosyjskim serialu Konwój PQ-17 II wojna światowa. Z zachodu do Związku Radzieckiego płynie wysłany przez aliantów konwój, który dostarczyć ma broń i prowiant żołnierzom walczącym z nazistowskim najeźdźcom. Czy dotrze do celu? FOKUS TV zaprasza na rosyjski serial „Konwój PQ-17"!

Zobacz też

Jak wyłączyć powiadomienia dźwiękowe na Facebooku? Jak wyłączyć powiadomienia dźwiękowe na Facebooku? Facebook denerwuje dźwiękiem powiadomień? Nowa funkcja Facebooka jest, na szczęście, łatwa do wyłączenia. Mówimy, jak wyłączyć dźwięk powiadomień na Facebooku. Jakie urządzenia oszczędzają wodę? Oszczędzanie wody w domu: proste sposoby Jakie urządzenia oszczędzają wodę? Oszczędzanie wody w domu: proste sposoby Istnieją proste sposoby na oszczędzanie wody w domu. Kiedy budujemy dom, cieszymy się, gdy w pobliżu jest wodociąg i można łatwo wybudować przyłącze i korzystać z wody wodociągowej. Mina nam rzednie, kiedy przychodzi do płacenia rachunków za wodę – niestety coraz wyższych. Jak oszczędzać wodę? Jakie urządzenia przyjdą z pomocą? ŚLUB MUZUŁMAŃSKI. Jak przebiega ceremonia ślubna muzułmanów? Jak wygląda ślub muzułmański? ŚLUB MUZUŁMAŃSKI. Jak przebiega ceremonia ślubna muzułmanów? Jak wygląda ślub muzułmański? Ślub muzułmański nie wynika z miłości. Mężczyzna może zobaczyć przyszłą żonę przed ślubem, ani przez chwilę nie może z nią jednak przebywać sam na sam. Sunna, zbiór przypowieści o prawdach głoszonych przez proroka Mahometa, mówi wprawdzie, że kobiety nie można wydać za mąż bez jej zgody, ale w praktyce za zgodę uważa się milczenie. Jak wygląda ślub muzułmański? ŚLUB BUDDYSTÓW. Jak przebiega buddyjski ślub? Jak wygląda ceremonia ślubna buddystów? ŚLUB BUDDYSTÓW. Jak przebiega buddyjski ślub? Jak wygląda ceremonia ślubna buddystów? Ślub buddystów to piękna uroczystość pod gołym niebem. W buddyzmie bycie parą nie wiąże się z moralnym nakazem zawarcia małżeństwa. Budda stał na stanowisku, że zawarcie lub nie zawarcie związku małżeńskiego, jeśli para ma pozostać sobie wierna, musi być sprawą całkowicie dobrowolną. Jak przebiega buddyjski ślub? Jak wygląda ceremonia ślubna buddystów?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!