Anomalie medyczne, odcinek 4: Zabójcza skóra

W dalekich Chinach 22-letni Cheng od dnia swoich narodzin walczy z tajemniczym schorzeniem skóry. W lokalnej społeczności znany jest jako chłopiec-ryba, gdyż gruba warstwa łusek rybich pokrywa całe jego ciało. Czy zachodnia medycyna zdoła mu pomóc?

Przyszedł moment, w którym Cheng opuści rodzinną wioskę i wyruszy na wizytę u lekarza, który twierdzi, że wie jak pomóc młodemu mężczyźnie. Czy ta długo wyczekiwana wizyta rzeczywiście odmieni życie Chenga? Czy jakieś lekarstwo jest w stanie przynieść ulgę w niekończącym się cierpieniu dwudziestolatka?

Po drugiej stronie kuli ziemskiej, w amerykańskim stanie Alabama, pięcioletni Payton cierpi na chorobę, która przytrafia się raz na milion. Schorzenie zwane pęcherzowym oddzielaniem się naskórka powoli zabija chłopca. Jego drobne ciało pokrywają pękające pęcherze, które powstają na skutek najdelikatniejszego chociaż dotyku.

Modlitwy o zdrowie Paytona zostają wysłuchane, kiedy lekarze dają mu możliwość uczestniczenia w rewolucyjnym przeszczepie komórek macierzystych. Pytanie, które wszystkim ciśnie się na usta, to czy operacja całkowicie wyleczy chłopca i da mu szansę na normalne życie.

Redakcja 22/06/2015

Zobacz też

Kim jest WOJCIECH MANN, dziennikarz muzyczny, radiowiec i tekściarz, który zrezygnował z SZANSY NA SUKCES? Kim jest WOJCIECH MANN, dziennikarz muzyczny, radiowiec i tekściarz, który zrezygnował z SZANSY NA SUKCES? Autor wielu programów muzycznych i rozrywkowych, konferansjer, tekściarz, tłumacz i autor książek. Chyba nie ma drugiego dziennikarza darzonego taką sympatią przez słuchaczy i widzów. Inteligentny i bezpretensjonalny, z charakterystycznym poczuciem humoru. Człowiek orkiestra, marka sama w sobie, gwarancja jakości. Po prostu - Wojciech Mann.  CO TO JEST wrestling? Andrzej Gołota w wrestlingu czy MMA? JAKIE SĄ ZASADY wrestlingu? CO TO JEST wrestling? Andrzej Gołota w wrestlingu czy MMA? JAKIE SĄ ZASADY wrestlingu? Wrestling to sport cieszący się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Jest to widowiskowe show podczas, którego zawdonicy walczą na ringu. Główną zasadą meczów jest to, że wyniki są z góry ustalone są przez tzw. bookerów, którzy wybierają zawodników i ich charakter - czyli ustalają, który z nich wygra walkę. Ile kosztuje trumna? Gdzie i za ile kupić trumnę przez internet? Ile kosztuje trumna? Gdzie i za ile kupić trumnę przez internet? Według portalu gazeta.pl, Katarzyna W., matka półrocznej Madzi z Sosnowca, przed śmiercią dziecka szukała w internecie informacji o cenach trumien. Tak ustaliła prokuratura po przeszukaniu komputera kobiety. Informacje takie można wyszukać w sieci. Mówimy jak szukać cennika trumień w internecie. Gdzie szukać informacji o pochówku.  Aleksandra Kurzak – kim jest polski sopran, który podbił świat opery? Aleksandra Kurzak – kim jest polski sopran, który podbił świat opery? Aleksandra Kurzak to światowej sławy sopranistka. Jest młodą Polką, pochodzi z Wrocławia. Mając zaledwie 27 lat, wystąpiła w Metropolitan Opera w Nowym Jorku i Royal Opera House Covent Garden w Londynie, dwóch najbardziej prestiżowych scenach świata. Jej kalendarz zapełniony jest trzy lata naprzód! Dowiedz się więcej o Aleksandrze Kurzak.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!