Anomalie medyczne, odcinek 2: W młodym ciele stary duch

Nicky Freeman jest 40-latkiem o posturze trzecioklasisty. Gabby Williams ma 6 lat, ale rozmiarami nie różni się od noworodka. Czy specjaliści z Florydy zdołają rozwikłać tajemnicę ich niezwykłej choroby?

Nicky Freeman, choć metrykalnie ma lat 40, z wyglądu przypomina 10-latka. Gabby Williams to z kolei 6-latka nie większa od noworodka i jak niemowlę nadal nosząca pieluchy. Oboje fizycznie rozwijają się w tempie czterokrotnie niższym niż reszta populacji. I nie wiadomo, dlaczego.

I Nicky, i Gabby dotąd byli traktowani przez świat medycyny jako jedyni w swoim rodzaju. Teraz lekarz z Florydy zbiera ich razem, mając nadzieję, że dzięki temu szybciej uda się odkryć prawdę o przyczynach niezwykłej choroby, jaka tych dwoje dotknęła.

Czy dwie dotknięte cierpieniem rodziny zdołają w końcu uzyskać odpowiedź na fundamentalne pytania: dlaczego ich dzieci nie rozwijają się normalnie? I czy tajemnicze schorzenie to choroba dziedziczna?

 

Redakcja 10/06/2015

Zobacz też

Piotr Kraśko – rodzina: ojciec, dziadek, pierwsza i druga żona. Kim są? Piotr Kraśko – rodzina: ojciec, dziadek, pierwsza i druga żona. Kim są? Dziadek Piotra Kraśki, Wincenty Kraśko, to ważny działacz komunistyczny epoki PRL-u. Ojciec prezentera, Tadeusz Kraśko, był dziennikarzem i politykiem związanym z PZPR i SLD. Macochą Piotra Kraśki była Nina Terentiew, a jego krewną jest Monika Zamachowska. Co warto wiedzieć o osobach z rodziny Piotra Kraśki? Czerwona mafia: korupcja, machlojki i gigantyczne defraudacje w ZSRR. WIDEO: serial na VOD! Czerwona mafia: korupcja, machlojki i gigantyczne defraudacje w ZSRR. WIDEO: serial na VOD! ZSRR szczycił się swoją wielkością, a także głosił niepokalaną uczciwości ludzi Kraju Rad. Jak wyglądała prawda? Była daleka od ideału, bo w kraju gdzie stale występowały jakieś braki, korupcja, machlojki finansowe i inne przekręty były na porządku dziennym. Czy czerwona mafia znikła wraz z rozpadem ZSRR? Gladiatorzy - powrót z przeszłości. Gladiatorzy w hrabstwie North Yorkshire? Gladiatorzy - powrót z przeszłości. Gladiatorzy w hrabstwie North Yorkshire? Gladiatorzy, czyli wojenni jeńcy, niewolnicy, a nawet przyłapani dezerterzy z rzymskiej armii to ludzie, których zadaniem było dostarczanie krwawej rozrywki rzymskiemu ludowi. Walki gladiatorów odbywały się nie tylko w Rzymie, ale na terenie całego imperium. Czy w Brytanii, krótko znajdującej się pod rzymską dominacją, także odbywały się walki gladiatorów? Kim byli mężczyźni pochowani w hrabstwie North Yorkshire? Truckersi przez Australię - ciężarówkami przez australijskie bezdroża Truckersi przez Australię - ciężarówkami przez australijskie bezdroża Truckersi przez Australię to serial, w którym zaglądamy do kabin wielkich ciężarówek przemierzających australijskie drogi i przyglądamy się życiu kobiet i mężczyzn, którzy wybrali życie za kółkiem, na szeroko otwartej drodze. Czasem jest dramatycznie, czasem zabawnie. Dzięki serialowi poznajemy prawdziwe serce i duszę australijskich kierowców ciężarówek.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!