Anomalie medyczne: narośla na twarzy pacjentów. Czy lekarzom uda się przywrócić im normalny wygląd?

Narośl na twarzy może skutecznie uniemożliwić normalne życie. Gdziekolwiek się pojawiają, Reggie i Maurice budzą sensację i przeróżne, najczęściej negatywne, reakcje otoczenia. Jak radzą sobie w życiu codziennym? Jak wielkie ryzyko są w stanie podjąć, żeby utrudniająca im życie narośl zniknęła z ich twarzy? FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Anomalie medyczne"!

Siedem nowych twarzy w siedem dni

Siedem nowych twarzy w siedem dni
Kraj produkcji: Wielka Brytania Kategoria wiekowa Czas trwania 00:44:29
Bohaterami kolejnego odcinka programu „Anomalie medyczne" będą dwaj mężczyźni – Reggie Bibbs i Maurice Simpson, których życie naznaczone jest ogromnym cierpieniem – mają na twarzach ogromne narośle, które skutecznie uniemożliwiają im normalne życie.

Maurice Simpson walczy o swoje życie i mimo wszystko chce być szczęśliwy - ożenił się i spodziewa się narodzin syna. Reggie wciąż nie może zapomnieć o cierpieniach, jakich doświadczył w dzieciństwie, kiedy w szkole gnębiony był z powodu swojego wyglądu. W programie „Anomalie medyczne" obydwaj mężczyźni staną przed szansą odzyskania zdrowia – lekarze spróbują usunąć zbędne fragmenty tkanki i zrekonstruować ich twarze. Jak zakończą się te arcytrudne i niosące ze sobą ogromne ryzyko operacje? Czy Reggie i Maurice będą mogli cieszyć się nowymi twarzami i nowym życiem?

Redakcja 17/06/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!