Anomalie medyczne – chłopiec o ośmiu kończynach i siostry syjamskie zrośnięte miednicą

Z ciała kilkuletniego Deepaka korzysta pasożytniczy bliźniak. Miejscowi mówią o Deepaku „chłopiec pająk". Czy lekarzom uda się pomóc chłopcu rozstać się z nieproszonym gościem? Przekonajcie się sami FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek filmu z cyklu „Anomalie medyczne"Przebywając w łonie matki Deepak wchłonął część ciała swojego brata bliźniaka. Na zewnątrz pozostały jednak cztery jego kończyny, które dziś wystają z klatki piersiowej chłopca. Zdesperowani rodzice robią co w ich mocy, szukając ratunku dla swojej pociechy. Przez lata pasożytniczy bliźniak stwarzał coraz większe zagrożenia dla zdrowia i życia Deepaka. Teraz chłopiec staje przed możliwością operacji, która może zmienić jego życie.

Zobacz, jak lekarze poradzą sobie z tą sytuacją. Czy staną na wysokości zadania? Czy Deepak ma szansę na normalne dzieciństwo?

W najnowszym odcinku programu „Anomalie medyczne" poznamy tez historię sióstr Sohny i Mohny, mieszkających na drugim krańcu Indii. To bliźniaczki syjamskie połączone ze sobą miednicą i dzielące jedną parę nóg. Czy i dla nich, podobnie jak dla Deepaka znajdzie się ratunek? Czy już na całe życie pozostaną ze sobą złączone?

Redakcja 28/01/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!