Anomalie medyczne – chłopiec o ośmiu kończynach i siostry syjamskie zrośnięte miednicą

Z ciała kilkuletniego Deepaka korzysta pasożytniczy bliźniak. Miejscowi mówią o Deepaku „chłopiec pająk". Czy lekarzom uda się pomóc chłopcu rozstać się z nieproszonym gościem? Przekonajcie się sami FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek filmu z cyklu „Anomalie medyczne"Przebywając w łonie matki Deepak wchłonął część ciała swojego brata bliźniaka. Na zewnątrz pozostały jednak cztery jego kończyny, które dziś wystają z klatki piersiowej chłopca. Zdesperowani rodzice robią co w ich mocy, szukając ratunku dla swojej pociechy. Przez lata pasożytniczy bliźniak stwarzał coraz większe zagrożenia dla zdrowia i życia Deepaka. Teraz chłopiec staje przed możliwością operacji, która może zmienić jego życie.

Zobacz, jak lekarze poradzą sobie z tą sytuacją. Czy staną na wysokości zadania? Czy Deepak ma szansę na normalne dzieciństwo?

W najnowszym odcinku programu „Anomalie medyczne" poznamy tez historię sióstr Sohny i Mohny, mieszkających na drugim krańcu Indii. To bliźniaczki syjamskie połączone ze sobą miednicą i dzielące jedną parę nóg. Czy i dla nich, podobnie jak dla Deepaka znajdzie się ratunek? Czy już na całe życie pozostaną ze sobą złączone?

Redakcja 28/01/2015

Zobacz też

Jak powiększyć swoją zdolność kredytową? Jak powiększyć swoją zdolność kredytową? Przyznanie kredytu przez bank uzależnione jest od posiadania przez nas zdolności kredytowej – jednego z najbardziej istotnych elementów w drodze po kredyt. Teraz, gdy zmianie uległy przepisy regulujące zarówno kredyty hipoteczne, jak i gotówkowe, droga ta może stać się nieco trudniejsza. Radzimy, co można zrobić, by zwiększyć swoje szanse. Co zrobić, żeby ręczniki w łazience szybciej wysychały? Mówimy, jak zamontować elektryczny grzejnik łazienkowy Co zrobić, żeby ręczniki w łazience szybciej wysychały? Mówimy, jak zamontować elektryczny grzejnik łazienkowy Mokre ręczniki i wilgotne ściany w łazience to skutki złej wentylacji, ale nie tylko. Winna może być też zbyt niska temperatura w tym pomieszczeniu. Co na to poradzić? Jak ogrzać łazienkę poza sezonem grzewczym, nie włączając całej instalacji? Dobrym pomysłem jest zamontowanie grzałki elektrycznej w grzejniku drabinkowym, Mówimy, jak to zrobić. KIM JEST Rafał Kapler? Ile lat zarządzał Narodowym Centrum Sportu? KIM JEST Rafał Kapler? Ile lat zarządzał Narodowym Centrum Sportu? Narodowe Centrum Sportu zarządza Stadionem Narodowym, na którym rozpocznie się piłkarskie Euro 2012. Tymczasem prezes NCS Rafał Kapler złożył wniosek o odwołanie ze stanowiska. Czy Kapler był odpowiedzialny za budowę Stadionu Narodowego? Dlaczego Kapler zrezygnował? Kim jest, co osiągnął? Kapler Rafał kim jest?   Jakie zwierzęta są w chińskim horoskopie? Jakie zwierzęta są w chińskim horoskopie? Chiński zodiak, podobnie jak nasz, składa się z 12 znaków. Jednak Chińczycy są bardziej precyzyjni niż my, ludzie Zachodu, i cały cykl zodiaku dzielą także na lata oraz na 12 podwójnych godzin doby. Dodatkowo znakom przyporządkowany jest jeden z 5 żywiołów (metal, woda, drewno, ogień, ziemia). Dowiedz się jakie są znaki chińskiego zodiaku?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!