Aneta Sablik – Polka, która wygrała niemieckiego Idola. Kim jest?

Piękna Aneta Sablik wygrała w finale niemieckiej edycji show muzycznego "Idol". Pochodząca z Bielska-Białej piosenkarka serca niemieckich telewidzów zdobyła nie tylko swoim talentem, ale również charyzmą i urokiem osobistym. Mówimy, kim jest Aneta Sablik.

Pochodząca z Bielska-Białej Aneta Sablik urodziła się 12 stycznia 1989 roku. Dwa lata temu przyjechała do Niemiec, aby grać w zespole swojego kolegi Kevina. Kolegi, który po kilku miesiącach rozkochał w sobie piękną Polkę i namówił do pozostania u naszych zachodnich sąsiadów. 

Aneta Sablik w niemieckim Idolu

Aneta oprócz śpiewania studiuje dziennikarstwo i kulturoznawstwo. Jednak to śpiew jest jej prawdziwą pasją i miłością. Polka postanowiła wystartować w niemieckiej edycji "Idola" - "Deutschland sucht den Superstar". Po przejściu do drugiego etapu Aneta nie spodziewała się zapewne, że pójdzie jej tak dobrze i zostanie faworytką programu. Polka ma, bowiem realną szansę na zgarnięcie głównej nagrody - 2mln zł. 

Anetka kocha śpiewać i robiła to od dziecka. Ten konkurs to dla niej wielka szansa. Wszyscy jej tutaj w Bielsku, kibicujemy” - mówiła w wywiadzie dla Super Expressu jej mama.

Anetę na jej facebookowym fanpage'u śledzi ponad 269 tys. osób.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!