Aneta Sablik – Polka, która wygrała niemieckiego Idola. Kim jest?

Piękna Aneta Sablik wygrała w finale niemieckiej edycji show muzycznego "Idol". Pochodząca z Bielska-Białej piosenkarka serca niemieckich telewidzów zdobyła nie tylko swoim talentem, ale również charyzmą i urokiem osobistym. Mówimy, kim jest Aneta Sablik.

Pochodząca z Bielska-Białej Aneta Sablik urodziła się 12 stycznia 1989 roku. Dwa lata temu przyjechała do Niemiec, aby grać w zespole swojego kolegi Kevina. Kolegi, który po kilku miesiącach rozkochał w sobie piękną Polkę i namówił do pozostania u naszych zachodnich sąsiadów. 

Aneta Sablik w niemieckim Idolu

Aneta oprócz śpiewania studiuje dziennikarstwo i kulturoznawstwo. Jednak to śpiew jest jej prawdziwą pasją i miłością. Polka postanowiła wystartować w niemieckiej edycji "Idola" - "Deutschland sucht den Superstar". Po przejściu do drugiego etapu Aneta nie spodziewała się zapewne, że pójdzie jej tak dobrze i zostanie faworytką programu. Polka ma, bowiem realną szansę na zgarnięcie głównej nagrody - 2mln zł. 

Anetka kocha śpiewać i robiła to od dziecka. Ten konkurs to dla niej wielka szansa. Wszyscy jej tutaj w Bielsku, kibicujemy” - mówiła w wywiadzie dla Super Expressu jej mama.

Anetę na jej facebookowym fanpage'u śledzi ponad 269 tys. osób.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 09/04/2014

Zobacz też

SŁAWOMIR NOWAK, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Gdańska. Zobacz SYLWETKĘ posła SŁAWOMIR NOWAK, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Gdańska. Zobacz SYLWETKĘ posła Sławomir Nowak, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 25 (OKW Gdańsk). Szef kampanii prezydenckiej Bronisława Komorowskiego i minister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej w gabinecie Donalda Tuska. STEFAN NIESIOŁOWSKI poseł PO - KIM JEST poseł PO z Łodzi. Zobacz SYLWETKĘ posła STEFAN NIESIOŁOWSKI poseł PO - KIM JEST poseł PO z Łodzi. Zobacz SYLWETKĘ posła Stefan Niesiołowski, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 8 (OKW Zielona Góra). Opozycjonista, profesor biologii, były wicemarszałek Sejmu, przewodniczący Komisji Obrony Narodowej oraz autor bogatej kolekcji cytatów. MAŁGORZATA NIEMCZYK, poseł PO - KIM JEST posłanki PO z Łodzi . Zobacz SYLWETKĘ posła MAŁGORZATA NIEMCZYK, poseł PO - KIM JEST posłanki PO z Łodzi . Zobacz SYLWETKĘ posła Małgorzata Niemczyk, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 9 (OKW Łódź). Była siatkarka, reprezentantka Polski w wielu prestiżowych turniejach i imprezach siatkarskich na całym świecie, a także komentator sportowy i posłanka. IZABELA MRZYGŁOCKA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Wałbrzycha. Zobacz SYLWETKĘ posła IZABELA MRZYGŁOCKA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Wałbrzycha. Zobacz SYLWETKĘ posła Izabela Mrzygłocka, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 2 (OKW Wałbrzych). Ekonomista i członek regionalnych struktur partii. W swojej karierze politycznej przez dziesięć lat należała do Unii Wolności. Do Platformy Obywatelskiej przystąpiła w 2004 roku. Z list PO zdobywała mandat poselski w V, VI i VII kadencji Sejmu RP. W wyborach w 2011 roku zdobyła 31 697 głosów.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!