Aneta Sablik – Polka, która wygrała niemieckiego Idola. Kim jest?

Piękna Aneta Sablik wygrała w finale niemieckiej edycji show muzycznego "Idol". Pochodząca z Bielska-Białej piosenkarka serca niemieckich telewidzów zdobyła nie tylko swoim talentem, ale również charyzmą i urokiem osobistym. Mówimy, kim jest Aneta Sablik.

Pochodząca z Bielska-Białej Aneta Sablik urodziła się 12 stycznia 1989 roku. Dwa lata temu przyjechała do Niemiec, aby grać w zespole swojego kolegi Kevina. Kolegi, który po kilku miesiącach rozkochał w sobie piękną Polkę i namówił do pozostania u naszych zachodnich sąsiadów. 

Aneta Sablik w niemieckim Idolu

Aneta oprócz śpiewania studiuje dziennikarstwo i kulturoznawstwo. Jednak to śpiew jest jej prawdziwą pasją i miłością. Polka postanowiła wystartować w niemieckiej edycji "Idola" - "Deutschland sucht den Superstar". Po przejściu do drugiego etapu Aneta nie spodziewała się zapewne, że pójdzie jej tak dobrze i zostanie faworytką programu. Polka ma, bowiem realną szansę na zgarnięcie głównej nagrody - 2mln zł. 

Anetka kocha śpiewać i robiła to od dziecka. Ten konkurs to dla niej wielka szansa. Wszyscy jej tutaj w Bielsku, kibicujemy” - mówiła w wywiadzie dla Super Expressu jej mama.

Anetę na jej facebookowym fanpage'u śledzi ponad 269 tys. osób.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 09/04/2014

Zobacz też

SENNIK DLA KOBIET W CIĄŻY. O czym śnią kobiety w ciąży? Jak interpretować sny w ciąży? SENNIK DLA KOBIET W CIĄŻY. O czym śnią kobiety w ciąży? Jak interpretować sny w ciąży? Jednym z ważnych aspektów życia przyszłej mamy jest sen. Tyle, że ten szczególnie w ciąży bywa kapryśny - albo długo nie przychodzi albo nie chce odejść. Bywa i tak, że paniom w ciąży często śnią się te same obrazy, wydarzenia. O czym śnią przyszłe mamy? Jak interpretować sny w ciąży? Cezik, utalentowany muzyk, który nie boi się kpić z polskich celebrytów - kim jest? VIDEO Cezik, utalentowany muzyk, który nie boi się kpić z polskich celebrytów - kim jest? VIDEO CeZik, autor hitów Ona tańczy dla mnie, Forfiter blues, Krzysiu..., to internetowy prześmiewca o ogromnym talencie. W trzeciej edycji programu TVN X Factor pojawił się w domu jurora Czesława Mozila jako autorytet muzyczny, by oceniać młodych wokalistów. Dowiedz się więcej o CeZiku! ŚLUB ŻYDOWSKI. Jak przebiega ceremonia ślubna w judaizmie? Jak wygląda ślub w judaizmie? ŚLUB ŻYDOWSKI. Jak przebiega ceremonia ślubna w judaizmie? Jak wygląda ślub w judaizmie? Ślub Żydów zawsze jest poprzedzony ofiarowaniem przyszłej żonie pierścionka, które jest wypełnieniem tradycyjnego nakazu „zapłacenia” za żonę. Według Talmudu musi ona znać wartość pierścionka, by nie mogła powiedzieć, że skłoniono ją do małżeństwa podstępem. Jak przebiega ceremonia ślubna w judaizmie? Jak wygląda ślub w judaizmie? Ślub w cerkwi i w kościołach ewangelickich. Czym różni się ślub prawosławny od ślubu ewangelickiego? Ślub w cerkwi i w kościołach ewangelickich. Czym różni się ślub prawosławny od ślubu ewangelickiego? Czym różni się ślub prawosławny od ślubu ewangelickiego? Ceremonia ślubna w cerkwi jest bardzo obrzędowa. Młoda para staje się częścią sakrum miejsca, w którym bierze ślub. Mnóstwo tu czynności symbolicznych. Za to protestanci stawiają raczej na zobowiązaniową stronę obrzędu. Ma on charakter uroczysty, ale rytualny jest już w dużo mniejszym stopniu.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!