Amfibie ratunkowe jeżdżą po lądzie, po lodzie i pływają. Czy Kirsten i Will zdołają opanować obsługę tych skomplikowanych maszyn? FOKUS TV zaprasza na program Prawo jazdy na ciężkie pojazdy!

Amfibie ratunkowe Arktos to wysoce wyspecjalizowane pojazdy, przeznaczone do ratowaniu ludzi, którzy znaleźli się w sytuacji zagrożenia życia wskutek wypadków lub kataklizmów na wodzie lub na lądzie. Czy Kirsten i Will zdołają opanować obsługę tych wysoce wyspecjalizowanych wehikułów?  FOKUS TV zaprasza na program „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!

Kanada. To właśnie tu przenoszą się aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O'Brien, aby zasiąść za sterami jednego z najbardziej wyrafinowanych pojazdów świata! Będzie to amfibia ratunkowa Arktos. Czterdzieści siedem ton wagi, gigantyczne gąsienice i jeden cel. Ratować ludzi, którzy znaleźli się w sytuacji zagrożenia życia wskutek katastrof lub klęsk żywiołowych. Ten niesamowity pojazd może poruszać się po lądzie, przemieszczać się po lodzie, a także pływać na otwartym morzu! Przeznaczony jest do użytku podczas akcji ratunkowych na lądzie i na wodzie. Czy Kirsten i Will poradzą sobie z tym niesamowicie wymagającym i skomplikowanym wehikułem? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która budzi ciekawość, zachwyca i pomaga w odkrywaniu świata zaprasza na program z cyklu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!


 

Redakcja 27/05/2015

Zobacz też

Dakarskie zapasy – historia Ndeye Ndiaye Tyson, najpopularniejszej managerki tego sportu w Zachodniej Afryce Dakarskie zapasy – historia Ndeye Ndiaye Tyson, najpopularniejszej managerki tego sportu w Zachodniej Afryce Mieszkająca w Senegalu pani Ndeye Ndiaye Tyson jest analfabetką, jednak po kraju przemieszcza się ogromną Hondą z szoferem, w towarzystwie asystenta, a wśród swoich rodaków cieszy się podziwem i szacunkiem. Kim jest, czym się zajmuje i dzięki czemu zjednała sobie sympatię Senegalczyków? Korea Północna - reżim umysłu. Życie w cieniu dyktatora Korea Północna - reżim umysłu. Życie w cieniu dyktatora Korea Północna to jeden z najpilniej strzegących swoich tajemnic krajów na świecie. Zrealizowanie filmu w obiektywny sposób pokazującego prawdziwe oblicze tego państwa i codzienne życie jest mieszkańców to nie lada wyzwanie. Twórcom filmu udało się jednak tego dokonać. Dzięki ich staraniom, odwadze i sprytowi możemy zajrzeć za niewidzialną zasłonę skrywającą prawdziwe życie mieszkańców tego tajemniczego azjatyckiego państwa. Michał Szpak - kim jest? Michał Szpak - kim jest? Michał Szpak, to jeden z najbardziej kontrowersyjnych artystów. Można podziwiać go za świetny wokal i nienawidzić za oryginalny styl, ale w obu przypadkach - warto po prostu coś o nim wiedzieć! Dowiedz się, kim jest Michał Szpak. Przeczytaj o jego karierze i życiu prywatnym. Paweł Wawrzecki - kim jest? Co osiągnął? Paweł Wawrzecki - kim jest? Co osiągnął? Paweł Wawrzecki - jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Widzowie pokochali go przede wszystkim za doskonałe role komediowe w serialach i na deskach teatrów. Mało kto jednak wie, że życie znanego aktora nie zawsze usłane było różami. Dowiedz się, kim jest Paweł Wawrzecki i co osiągnął.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!