Amfibie ratunkowe jeżdżą po lądzie, po lodzie i pływają. Czy Kirsten i Will zdołają opanować obsługę tych skomplikowanych maszyn? FOKUS TV zaprasza na program Prawo jazdy na ciężkie pojazdy!

Amfibie ratunkowe Arktos to wysoce wyspecjalizowane pojazdy, przeznaczone do ratowaniu ludzi, którzy znaleźli się w sytuacji zagrożenia życia wskutek wypadków lub kataklizmów na wodzie lub na lądzie. Czy Kirsten i Will zdołają opanować obsługę tych wysoce wyspecjalizowanych wehikułów?  FOKUS TV zaprasza na program „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!

Kanada. To właśnie tu przenoszą się aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O'Brien, aby zasiąść za sterami jednego z najbardziej wyrafinowanych pojazdów świata! Będzie to amfibia ratunkowa Arktos. Czterdzieści siedem ton wagi, gigantyczne gąsienice i jeden cel. Ratować ludzi, którzy znaleźli się w sytuacji zagrożenia życia wskutek katastrof lub klęsk żywiołowych. Ten niesamowity pojazd może poruszać się po lądzie, przemieszczać się po lodzie, a także pływać na otwartym morzu! Przeznaczony jest do użytku podczas akcji ratunkowych na lądzie i na wodzie. Czy Kirsten i Will poradzą sobie z tym niesamowicie wymagającym i skomplikowanym wehikułem? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która budzi ciekawość, zachwyca i pomaga w odkrywaniu świata zaprasza na program z cyklu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!


 

Redakcja 27/05/2015

Zobacz też

Jak bezpiecznie ćwiczyć z ciężarkami w domu? Jak bezpiecznie ćwiczyć z ciężarkami w domu? Zamiast chodzić na siłownię, możesz ćwiczyć w domu. W takim przypadku ważne jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Chodzi przecież o to, aby ćwiczenia dały ci korzyść. Jeśli chcesz wzmocnić mięśnie piersi, zaopatrz się w ciężarki, ale możesz w ich charakterze użyć butelek z wodą. Sosnowiec - czy miasto na Śląsku może zainteresować turystę? Sosnowiec - czy miasto na Śląsku może zainteresować turystę? Sosnowiec, miasto w woj. śląskim, które tragicznie weszło na usta każdego w związku ze sprawą zmarłej, półrocznej Madzi. Wielu mieszkańców 200-tysięcznej miejscowości wzięło udział w pogrzebie 6-miesięcznej Madzi, była to okazja do manifestacji sprzeciwu wobec zachowania matki Madzi, Katarzyny W., oraz wyrażenia smutku po śmierci małego dziecka. Mówimy, czym jeszcze zasłynął Sosnowiec? Czy jest coś, co może przyciągać do śląskiego sąsiada Katowic? Gdzie rekiny atakują najczęściej? Gdzie rekiny atakują najczęściej? Dwa instytuty oceanologiczne, w Australii i na Florydzie, równocześnie rozpoczęły badania, a służby morskie alarmują: rekiny rozsmakowały się w ludzkim mięsie. Ilość ich ataków na pływaków i surferów w ostatnim roku wzrosła dwukrotnie. 15 lutego - ŚWIĘTO SINGLA. Dlaczego warto być singlem? 15 lutego - ŚWIĘTO SINGLA. Dlaczego warto być singlem? 15 lutego, dzień po walentynkach obchodzone jest święto singla. Jeszcze do niedawna bycie singlem budziło skrępowanie w towarzystwie. Teraz osoby wolne postrzega się zupełnie inaczej. Skąd moda na taki styl życia? Mówimy, dlaczego warto być singlem!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!