Amfibie ratunkowe jeżdżą po lądzie, po lodzie i pływają. Czy Kirsten i Will zdołają opanować obsługę tych skomplikowanych maszyn? FOKUS TV zaprasza na program Prawo jazdy na ciężkie pojazdy!

Amfibie ratunkowe Arktos to wysoce wyspecjalizowane pojazdy, przeznaczone do ratowaniu ludzi, którzy znaleźli się w sytuacji zagrożenia życia wskutek wypadków lub kataklizmów na wodzie lub na lądzie. Czy Kirsten i Will zdołają opanować obsługę tych wysoce wyspecjalizowanych wehikułów?  FOKUS TV zaprasza na program „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!

Kanada. To właśnie tu przenoszą się aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O'Brien, aby zasiąść za sterami jednego z najbardziej wyrafinowanych pojazdów świata! Będzie to amfibia ratunkowa Arktos. Czterdzieści siedem ton wagi, gigantyczne gąsienice i jeden cel. Ratować ludzi, którzy znaleźli się w sytuacji zagrożenia życia wskutek katastrof lub klęsk żywiołowych. Ten niesamowity pojazd może poruszać się po lądzie, przemieszczać się po lodzie, a także pływać na otwartym morzu! Przeznaczony jest do użytku podczas akcji ratunkowych na lądzie i na wodzie. Czy Kirsten i Will poradzą sobie z tym niesamowicie wymagającym i skomplikowanym wehikułem? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która budzi ciekawość, zachwyca i pomaga w odkrywaniu świata zaprasza na program z cyklu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!


 

Redakcja 30/05/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!