AERO2: KONFIGURACJA: APN, użytkownik, hasło – co wpisać?

Konfiguracja bezpłatnego internetu od Aero2 jest naprawdę prosta. APN należy ustawić jako darmowy, pola Użytkownik i Hasło pozostawić puste, a pozostałe parametry ustawić na automatyczne pobieranie z serwera.

Aero2: konfiguracja. Jak zalogować się do Bezpłatnego Dostępu do Internetu?

APN – darmowy

Użytkownik – pozostawić puste

Hasło – pozostawić puste

Ustawienia sieci – wszystkie aprametry ustawić na automatycznie pobierane z serwera (adres IP, serwery DNS)

Konfiguracja Aero2: praktyczne rady

Dostawca darmowego internetu, spółka Aero2, na swej stronie pisze:

„Informujemy, że często przy pierwszym konfigurowaniu i uruchamianiu karty SIM Aero2 BDI w modemach pierwsze połączenie udaje się nawiązać dopiero za 2-3 razem. Prawdopodobnie modem obsługuje WCDMA 2100 i 900 MHz, co oznacza, że z definicji próbuje połączyć się z częstotliwością 2100 MHz, dopiero później przechodzi na 900 MHz.

Przy ręcznej konfiguracji połączenia należy łączyć się z siecią Plus(3G) i wybierać WCDMA900.

Nie należy ingerować w proces instalacji urządzeń. Trzeba poczekać, aż automatycznie uruchomi się aplikacja. Wcześniejsze ręczne włączenie programu często powoduje komplikacje z nawiązaniem połączenia.

Informujemy, że niektóre urządzenia potrzebują trochę więcej czasu na zalogowanie do sieci.

>>> AERO2: jaki jest zasięg? GDZIE NIE MA ZASIĘGU? [kliknij!]

Przypominamy, że urządzenia telekomunikacyjne Korzystający nabywa we własnym zakresie. Informujemy, że Aero 2 nie prowadzi dystrybucji urządzeń końcowych, w których używane są Karty SIM BDI, w związku z czym Aero2 nie ponosi odpowiedzialności za brak współdziałania urządzeń z naszymi kartami SIM. Jednocześnie informujemy, że nie mamy możliwości sprawdzenia wszystkich dostępnych na rynku terminali i wersji oprogramowania w nich zainstalowanego. Zwracamy uwagę, że w przypadku urządzeń niezmiernie istotne jest pochodzenie urządzenia i weryfikacja, czy nie posiada SIM-locka lub specjalnych ustawień wprowadzonych przez operatora w spersonalizowanym oprogramowaniu”.

>>> AERO2: do kiedy jest ZA DARMO? [kliknij!]

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!