AERO2: JAK DOSTAĆ KARTĘ SIM? Instrukcja krok po kroku

Aby uzyskać od Aero2 kartę SIM dającą bezpłatny dostęp do internetu, wystarczy wypełnić wniosek, złożyć 20-zł. depozyt i pokryć koszt przesyłki – 7 zł.

Wniosek o uzyskanie i wysyłkę na własny koszt karty SIM Bezpłatnego Dostępu do Internetu z Aero2 można złożyć na stronie https://bdi.aero2.pl/. Znajdziesz tam prosty forumlarz.

Po wypełnieniu wniosku o kartę SIM BDI Aero2 na podany przez nas adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem służącym do potwierdzenia wniosku.

>>> AERO2: do kiedy jest ZA DARMO? [kliknij!]

Tu ważna uwaga: jeśli e-mail nie doszedł lub wniosek nie został potwierdzony przez zainteresowanego w ciągu 24h, to link staje się nieaktywny, a niepotwierdzony wniosek zostaje skasowany. Wówczas należy dokonać ponownej rejestracji w systemie online. Ponieważ każdy użytkownik jest rozpoznawany po numerze PESEL, nie ma obaw, że ewentualna już dokonana wpłata przepadnie. Dopiero po potwierdzeniu wniosku wysyłany jest kolejny e-maila z instrukcją i wypełnionym wnioskiem do wydruku.

Rejestrując zamówienie w trybie on-line podaj poprawny adres mailowy w celu uniknięcia niepotrzebnego oczekiwania.

Wypełniłeś wniosek o kartę SIM z Aero2. Co dalej?

• Wpłać na konto o numerze: 24 1680 1248 0000 3000 1872 7122 (Aero2, 00-660 Warszawa, ul. Lwowska 19) depozyt w wysokości 20 zł. W tytule przelewu wpisz: Depozyt – BDI Imię i nazwisko oraz numer PESEL dla obywateli RP lub numer paszportu dla obywateli innych państw;

• Wpłać na konto o numerze: 74 1680 1248 0000 3000 2077 9227 (Aero2, 00-660 Warszawa, ul. Lwowska 19) opłatę za wysyłkę w wysokości 7 zł. W tytule przelewu wpisz: Opłata za wysyłkę karty SIM BDI Imię i nazwisko oraz numer PESEL dla obywateli RP lub numer paszportu dla obywateli innych państw;

>>> AERO2: jaki jest zasięg? GDZIE NIE MA ZASIĘGU? [kliknij!]

• Po wypełnieniu wniosku online na adres e-mail w nim podany otrzymasz wypełniony Wniosek;

Wydrukuj i podpisz wniosek, a następnie wyślij je wraz z kopią dowodu tożsamości i kopią wniesienia ww. opłat na adres: Aero2 Sp. z o.o., Bezpłatny Dostęp do Internetu, ul. Trembeckiego 11A II piętro, 35-234 Rzeszów z dopiskiem „Bezpłatny Dostęp do Internetu". Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dokumenty dotarły – wyślij przesyłkę listem poleconym za potwierdzeniem odbioru;

• Czekaj na e-mail z Biura Obsługi Klienta informujący o wysyłce karty SIM.

Korzystanie z Bezpłatnego Dostępu do Internetu jest możliwe wyłącznie po zainstalowaniu karty SIM w Urządzeniu telekomunikacyjnym określonym w Regulaminie .

Kto może uzyskać kartę SIM od Aero2?

Bezpłatny Dostępu do Internetu (BDI) udostępniany przez spółkę Aero2 mogą zamówić osoby pełnoletnie, legitymujące się ważnym dokumentem tożsamości. Każda osoba zgodnie z Regulaminem może posiadać jedną kartę SIM.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 26/09/2013

Zobacz też

Dynastia Tudorów. Katarzyna Aragońska: królowa, która nie dała następcy Henrykowi VIII Dynastia Tudorów. Katarzyna Aragońska: królowa, która nie dała następcy Henrykowi VIII Katarzyna Aragońska to pierwsza z licznych żon Henryka VIII. Od niej zaczęła historia „walki” Henryka VIII o następcę tronu, która zaowocowała licznymi małżeństwami władcy, skandalami i odłączeniem się Kościoła Anglikańskiego od katolicyzmu. Katarzyna Aragońska, postać dramatyczna, ocaliła jednak życie – co nie zawsze dane było kolejnym żonom Henryka VIII. Serial Dynastia Tudorów. Kim był kardynał Wolsey? Serial Dynastia Tudorów. Kim był kardynał Wolsey? Kardynał Wolsey, szara eminencja w świecie serialu „Dynastia Tudorów”, więcej zajmuje się polityką niż sprawami duchowymi. Henryka VIII nakłania przy tym do decyzji, które wkrótce przysporzą mu wrogów. Jaki był historyczny Tomasz Wolsey, bohater serialu emitowanego w Fokus TV? Serial Dynastia Tudorów. Kim była Anna Boleyn? Serial Dynastia Tudorów. Kim była Anna Boleyn? Anna Boleyn, która stała się jedną z bohaterek „Dynastii Tudorów”, swą wielką karierę zaczęła jako dama dworu Katarzyny Aragońskiej. Jej też, pierwszej żonie Henryka VIII, zdołała odebrać zarówno męża, jak i koronę. W serialu emitowanym przez Fokus TV bohaterka nie cofa się przed niczym, by spełnić swe największe marzenie – zostać królową. Czy właśnie taka była historyczna Anna Boleyn? Dynastia Tudorów: Henryk VIII. Król, który miał 6 żon i założył nowy kościół Dynastia Tudorów: Henryk VIII. Król, który miał 6 żon i założył nowy kościół Dynastia Tudorów to serial, który prezentuje dzieje Henryka VIII, jego licznych żon, a także dzieci, które kolejno odziedziczyły po nim koronę. W serialu rolę Henryka VIII odtwarza Jonathan Rhys Meyers, który szczerze polubił postać króla. Jaki był naprawdę Henryk VIII? Czy był mordercą żon i schizmatykiem, czy oświeconym władcą dbałym o swoje interesy dynastyczne? Dowiedz się tego oglądając Dynastię Tudorów.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!