AERO2: JAK DOSTAĆ KARTĘ SIM? Instrukcja krok po kroku

Aby uzyskać od Aero2 kartę SIM dającą bezpłatny dostęp do internetu, wystarczy wypełnić wniosek, złożyć 20-zł. depozyt i pokryć koszt przesyłki – 7 zł.

Wniosek o uzyskanie i wysyłkę na własny koszt karty SIM Bezpłatnego Dostępu do Internetu z Aero2 można złożyć na stronie https://bdi.aero2.pl/. Znajdziesz tam prosty forumlarz.

Po wypełnieniu wniosku o kartę SIM BDI Aero2 na podany przez nas adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem służącym do potwierdzenia wniosku.

>>> AERO2: do kiedy jest ZA DARMO? [kliknij!]

Tu ważna uwaga: jeśli e-mail nie doszedł lub wniosek nie został potwierdzony przez zainteresowanego w ciągu 24h, to link staje się nieaktywny, a niepotwierdzony wniosek zostaje skasowany. Wówczas należy dokonać ponownej rejestracji w systemie online. Ponieważ każdy użytkownik jest rozpoznawany po numerze PESEL, nie ma obaw, że ewentualna już dokonana wpłata przepadnie. Dopiero po potwierdzeniu wniosku wysyłany jest kolejny e-maila z instrukcją i wypełnionym wnioskiem do wydruku.

Rejestrując zamówienie w trybie on-line podaj poprawny adres mailowy w celu uniknięcia niepotrzebnego oczekiwania.

Wypełniłeś wniosek o kartę SIM z Aero2. Co dalej?

• Wpłać na konto o numerze: 24 1680 1248 0000 3000 1872 7122 (Aero2, 00-660 Warszawa, ul. Lwowska 19) depozyt w wysokości 20 zł. W tytule przelewu wpisz: Depozyt – BDI Imię i nazwisko oraz numer PESEL dla obywateli RP lub numer paszportu dla obywateli innych państw;

• Wpłać na konto o numerze: 74 1680 1248 0000 3000 2077 9227 (Aero2, 00-660 Warszawa, ul. Lwowska 19) opłatę za wysyłkę w wysokości 7 zł. W tytule przelewu wpisz: Opłata za wysyłkę karty SIM BDI Imię i nazwisko oraz numer PESEL dla obywateli RP lub numer paszportu dla obywateli innych państw;

>>> AERO2: jaki jest zasięg? GDZIE NIE MA ZASIĘGU? [kliknij!]

• Po wypełnieniu wniosku online na adres e-mail w nim podany otrzymasz wypełniony Wniosek;

Wydrukuj i podpisz wniosek, a następnie wyślij je wraz z kopią dowodu tożsamości i kopią wniesienia ww. opłat na adres: Aero2 Sp. z o.o., Bezpłatny Dostęp do Internetu, ul. Trembeckiego 11A II piętro, 35-234 Rzeszów z dopiskiem „Bezpłatny Dostęp do Internetu". Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dokumenty dotarły – wyślij przesyłkę listem poleconym za potwierdzeniem odbioru;

• Czekaj na e-mail z Biura Obsługi Klienta informujący o wysyłce karty SIM.

Korzystanie z Bezpłatnego Dostępu do Internetu jest możliwe wyłącznie po zainstalowaniu karty SIM w Urządzeniu telekomunikacyjnym określonym w Regulaminie .

Kto może uzyskać kartę SIM od Aero2?

Bezpłatny Dostępu do Internetu (BDI) udostępniany przez spółkę Aero2 mogą zamówić osoby pełnoletnie, legitymujące się ważnym dokumentem tożsamości. Każda osoba zgodnie z Regulaminem może posiadać jedną kartę SIM.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!