ADAM KĘPIŃSKI, poseł RUCHU PALIKOTA - KIM JEST poseł RUCHU PALIKOTA z Ozimka. Zobacz SYLWETKĘ posła

Adam Kępiński, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Ruchu Palikota, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 21 (OKW Opole). Przedsiębiorca i działacz lokalnych struktur partii. W obecnej kadencji Sejmu RP bierze udział w pracach Komisji Skarbu Państwa, jest też członkiem Komisji do Spraw Unii Europejskiej.

ADAM KĘPIŃSKI jest posłem partii Ruch Palikota

Wybrany: 09-10-2011 

Liczba głosów: 11 175

Staż parlamentarny: brak

Klub/koło: Klub Poselski Ruch Palikota

Data i miejsce urodzenia: 05-12-1975Ozimek

Zawód: przedsiębiorca

Sylwetka Adam Kępińskiego

Adam Kępiński ukończył ekonomię na Uniwersytecie Opolskim. Początkowo zajmował się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, potem zarządzał spółką z ograniczoną odpowiedzialnością "Gazon". Karierę polityczną rozpoczął w 1999 roku; należał do Sojuszu Lewicy Demokratycznej i kierował strukturami partii w rodzinnym Ozimku, potem jednak zajął się pracą zawodową.

Do polityki powrócił w 2011 roku, startując w wyborach parlamentarnych z ramienia Ruchu Palikota. W obecnej kadencji Sejmu RP bierze udział w pracach Komisji Skarbu Państwa, jest też członkiem Komisji do Spraw Unii Europejskiej.

Ma dwóch synów, Stasia i Władka. Poseł prowadzi stronę internetową www.adamkepinski.pl

 

 

 

 

 



Tagi: fokus tv,

Redakcja 13/12/2011

Zobacz też

Jak poznać humor psa? Po czym poznać, że pies jest agresywny, smutny lub wesoły? Jak poznać humor psa? Po czym poznać, że pies jest agresywny, smutny lub wesoły? Pies to stworzenie niezwykle rozumne. Ma też swoje uczucia i humory - potrafi okazywać miłość oraz obrazić się na swojego pana - na szczęście ten stan nie trwa długo, gdyż z reguły psy łatwo wybaczają. Czy wiesz jak rozpoznać humor swojego psa? Podpowiadamy, jakie symptomy towarzyszą konkretnemu nastrojowi pupila! Jak wybrać szczeniaka? Jak obliczyć WIEK PSA? Jak wybrać szczeniaka? Jak obliczyć WIEK PSA? Najważniejsze rzeczy, na które powinniśmy uważać wybierając psa to przede wszystkim: jego wygląd, usposobienie, odpowiednie dokumenty i wiek. Jednak nie jest wcale łatwo obliczyć wiek psa. Mówimy, jak wybrać zdrowego szczeniaka i jak obliczyć jego wiek! Zmarł Michał Kulesza, autor reformy samorządowej, doradca prezydenta Komorowskiego. Kim był? Zmarł Michał Kulesza, autor reformy samorządowej, doradca prezydenta Komorowskiego. Kim był? Michał Kulesza zmarł w wieku 65 lat, 13 stycznia 2013. Kulesza przez ostatnie lata doradzał w sprawach samorządu prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu. Michał Kulesza był przede wszystkim autorem reformy samorządowej, dzięki której mamy w Polsce m.in. powiaty i mniej województw.  Jakie pupy kochają faceci? Jak powiększyć sobie pupę, aby była ponętna i też bardzo sexy? Jakie pupy kochają faceci? Jak powiększyć sobie pupę, aby była ponętna i też bardzo sexy? Aby dużą pupę mieć, warto dużo ćwiczyć i koniecznie tańczyć sambę. - Obserwujemy duży odwrót od anorektycznych sylwetek, na rzecz naprawdę kobiecych kształtów – zapewnia nas Sylwia Lula Raźna z tancerze.pl. - Zadbana i duża pupa staje się, na wzór krajów latynoskich, symbolem atrakcyjności kobiety.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!