Ada Szulc - kim jest, co osiągnęła, rodzina, życie prywatne

Ada Szulc - mówiono o niej, że to objawienie polskiej sceny muzycznej. Czy polska wokalistka i finalistka I edycji X Factora spoczęła na laurach? Szulc powraca w wielkim stylu i właśnie przygotowuje materiał na płytę. Dowiedz się więcej o znanej piosenkarce!

Ada Szulc to polska wokalistka i autorka tekstów. Szulc urodziła się w 1990 roku Krakowie, ale wychowała w Chrzanowie, jest studentką farmacji. Artystka od dziecka interesowała się muzyką, pisała teksty, należy do zespołu Chilitoy. Jest także absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec.

ADA SZULC - kim jest?

Ada Szulc stała się znana szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie X Factor. Charyzmatyczna wokalistka urzekła widzów i jury nie tylko cudownym,  mocnym głosem i możliwościami wokalnymi, ale także ciekawym wyglądem, poczuciem humoru i bardzo sympatycznym usposobieniem. Pomimo doskonałych recenzji i sympatii widzów, Szulc nie wygrała I edycji X Factora, zajęła jednak trzecie miejsce i znalazła się w ścisłym finale.

Po programie kariera Ady Szulc nabrała tempa! Szulc jest współautorką ścieżki dzwiękowej do filmu ''Big Love'' Barbary Białowąs. Artystka nawiązała również współpracę z producentem Dj Adamusem, a owocem kooperacji jest piosenka ''1000 miejsc''. Ada Szulc jest w trakcie nagrywania solowej płyty, jak sama mówi: Jeszcze nigdy nie byłam tak pewna tego, co robię. Dlatego tym bardziej nie mogę się doczekać Waszej reakcji. Wiem, że minęło dość dużo czasu od programu, ale właśnie tyle go potrzebowałam, żeby zrobić coś, z czego jestem w 100% zadowolona. Nikt i nic nie jest w stanie zachwiać mojej pewności!

Szulc trzyma swoje życie prywatne z dala od ciekawskich pytań dziennikarzy i aparatów paparazzi. Oprócz dokonań muzycznych i swoich ciekawych stylizacji, rzadko daje mediom powód do zainteresowania. Plotka głosi, że Adę łączy z Dj Adamusem coś więcej, niż tylko współpraca zawodowa.  Często widywani są razem, nie unikają także wspólnych zdjęć.

Możesz śledzić Adę Szulc na bieżąco odwiedzając jej bloga: blog.adaszulc.pl
Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Abby i Brittany – 16 lat później. Syjamskie bliźnięta zdobędą prawo jazdy? WIDEO Abby i Brittany – 16 lat później. Syjamskie bliźnięta zdobędą prawo jazdy? WIDEO Bliźniaczki syjamskie Abby i Brittany Hensel kończą 16 lat. Żyją zwykłym życiem nastolatek w małym miasteczku w Minnesocie. Chodzą do szkoły, uprawiają sport, mają przyjaciół. Postanowiły podjąć kolejne wyzwanie i… zdobyć prawo jazdy. „Dług” – historia bez wyjścia, która ściąga na samo dno „Dług” – historia bez wyjścia, która ściąga na samo dno „Dług” to poruszający, oparty na faktach, thriller Krzysztofa Krauzego, uważany za jeden z najważniejszych polskich filmów nakręconych po 1989 roku. Opowiada o dwóch biznesmenach, którzy doprowadzeni do ostateczności przez bezwzględnego szantażystę Gerarda (Andrzej Chyra), wplątują się w sytuacje, które ściągną ich na samo dno. Abby i Brittany – życie w jednym ciele. Codzienność bliźniąt syjamskich. WIDEO Abby i Brittany – życie w jednym ciele. Codzienność bliźniąt syjamskich. WIDEO Abby i Brittany Hensel to 11-letnie bliźniaczki syjamskie. Są inteligentne, pełne energii i wesołe. Tak jak rówieśnicy chcą się bawić, uprawiać sport i być szczęśliwe. Rodzice dziewczynek zgodzili się, aby kamera towarzyszyła córkom w ich codzienności przez 12 miesięcy. Rembrandt – holenderski geniusz, którego obrazy można zobaczyć w Ermitażu Rembrandt – holenderski geniusz, którego obrazy można zobaczyć w Ermitażu Rembrandt Harmenszoon van Rijn to holenderski malarz, rysownik i grafik. Jeden z największych artystów europejskich i światowych. Jeden z najważniejszych malarzy holenderskiego „złotego wieku”. Najbardziej słynne prace Rembrandta można zobaczyć m.in. w Petersburgu, w słynnym rosyjskim muzeum Ermitaż.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!