5 typów damskich pośladków. Co oznaczają kształty kobiecych pup?

Kobiece pośladki podniecają i pobudzają mężczyzn do najśmielszych fantazji seksualnych. Mają niezwykłą moc erotyczną! Ale to nie wszystko. Jak twierdzą seksuolodzy, ich kształt może wiele powiedzieć o charakterze i temperamencie ich właścicielki. Dowiedz się, co mówi o kobiecie jej pupa. Poznaj 5 typów pośladków i charakterów, o jakich mówią!
Zdjęcie z artykułu: 5 typów damskich pośladków. Co oznaczają kształty kobiecych pup?
5 typów damskich pośladków. Co oznaczają kształty kobiecych pup?źródło:Thinkstockphotos.com/GeloKorol

5 typów pośladków - co mówią o kobiecie?

Podobno kobiece pośladki można podzielić, z uwagi na ich wymowę, na pięć grup. I tak:

  1. Małe i kształtne: oznaczają kobietę sukcesu, pewna siebie, zmierzającą prosto do celu. Taka potrafi być świetnym kumplem, ale też jest świetną kochanką, nie stroniącą od łóżkowych eksperymentów.

  2. W kształcie gruszki: choć, z uwagi na kształt, mogą wydawać się bliskie perfekcji (tak też się o nich mówi), świadczą o...zahamowaniach seksualnych. Kobiety o takim kształcie tyłeczka trudno się rozbudzają i nawet jeśli już partnerowi się to uda, jego partnerka nie stanie się w łóżku wulkanem. Za to będzie wierna "aż po grób".

  3. Płaskie: z taką kobietą w łóżku na początku raczej nie nacieszysz się seksem, bo jest dość oporna i nieśmiała. Za to, jak już ją rozbudzisz, może okazać się świetną kochanką.

  4. Kościste: takich unikaj, gdyż seks z ich posiadaczkami może okazać się nie tylko ryzykowny, ale i nudny. Uważaj, kobiety o takich kształtach pupy bywają niezrównoważone emocjonalnie...

  5. W kształcie jabłka: to rarytas, nie tylko w łóżku. Kobiety obdarzone takimi tyłeczkami są pełne ciepła, mogą ci zagwarantować miłe chwile w łóżku i poza nim.

Jakie pupy kochają faceci? Jak powiększyć sobie pupę, aby była sexy?

Aby wymodelować pośladki i poprawić kształt pupy, warto dużo ćwiczyć i koniecznie tańczyć sambę. - Obserwujemy duży odwrót od anorektycznych sylwetek, na rzecz naprawdę kobiecych kształtów – zapewnia nas Sylwia Lula Raźna z tancerze.pl. - Zadbana i duża pupa staje się, na wzór krajów latynoskich, symbolem atrakcyjności kobiety.

.. Jak się całować? 21 najlepszych pocałunków

Tancerka Sylwia Lula Raźna radzi najpierw ćwiczyć mięśnie pupy z obciążnikami na nogach. Proponuje 3 rodzaje ćwiczeń: 

  • Energiczne spacery (należy chodzić w określony sposób, np. szybkie tempo, lewa, prawa...).

  • Napinanie pośladków (ćwiczenie izometryczne - pobudzają mięśnie mimo braku lub niewielkiego ruchu). 

  • Chodzenie z odważnikami na nodze oraz tańczenie samby, szczególnie kilku prostych kroków z udziałem bioder, wszystko w rytm muzyki samby, której tempo motywuje do energicznych ćwiczeń. Takie ćwiczenia ładnie formują i seksownie powiększają pupę.

.. Edukacja seksualna. Czego jeszcze nie wiesz o seksie?

Redakcja 30/12/2015

Zobacz też

Ludzkie oblicze planety – 80 historii o związkach człowieka z naturą Ludzkie oblicze planety – 80 historii o związkach człowieka z naturą Dzięki swojej pomysłowości i odwadze człowiek jest zdolny do przetrwania w najbardziej ekstremalnych warunkach. Udowodnił to już nie raz, zaludniając wszystkie kontynenty i osiedlając się na najbardziej nawet, wydawałoby się, niesprzyjających przeżyciu terenach. Seria „Ludzkie oblicze planety" wyprodukowana przez BBC i Discovery we współpracy w Wanda Films, opowiada o związkach człowieka z naturą, o tym jak z nią walczy, współpracuje i jak potrafi wykorzystać jej zasoby. Para daje radę na weekend – magazyn poświęcony różnym sposobom spędzania wolnego czasu Para daje radę na weekend – magazyn poświęcony różnym sposobom spędzania wolnego czasu „Para daje radę” to magazyn poświęcony różnym sposobom spędzania wolnego czasu. Prowadzą go  Monika Tarka i Robert Kilen, którzy w studiu goszczą grono stałych ekspertów. Niepowstrzymani – tajski gwiazdor muzyki pop, trzej światowej sławy free runnerzy i jedna misja Niepowstrzymani – tajski gwiazdor muzyki pop, trzej światowej sławy free runnerzy i jedna misja Co to jest free running? To jeden ze sportów ekstremalnych, w którym zawodnicy pokonują różnego przeszkody, wykonując przy tym efektowne tricki. Trzej mistrzowie tego ekstremalnego sportu podejmują się realizacji niezwykłego wyzwania. Free running pojawi się gdzieś, gdzie jeszcze nigdy go nie było. Drobne gesty, wielkie sprawy. Jak dbać o środowisko naturalne? Drobne gesty, wielkie sprawy. Jak dbać o środowisko naturalne? Odcinek otwierający drugi sezon serii „Drobne gesty, wielkie sprawy" poświęcony jest energii, a w szczególności alternatywnym metodom jej pozyskiwania. Poznamy ludzi, którzy rozwijają nowoczesne metody produkcji energii, z wykorzystaniem słońca, wiatru czy odchodów. Poznamy też praktyczne metody pozyskiwania energii, które można zastosować we własnym domu.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!