5 typów damskich pośladków. Co oznaczają kształty kobiecych pup?

Kobiece pośladki podniecają i pobudzają mężczyzn do najśmielszych fantazji seksualnych. Mają niezwykłą moc erotyczną! Ale to nie wszystko. Jak twierdzą seksuolodzy, ich kształt może wiele powiedzieć o charakterze i temperamencie ich właścicielki. Dowiedz się, co mówi o kobiecie jej pupa. Poznaj 5 typów pośladków i charakterów, o jakich mówią!
Zdjęcie z artykułu: 5 typów damskich pośladków. Co oznaczają kształty kobiecych pup?
5 typów damskich pośladków. Co oznaczają kształty kobiecych pup?źródło:Thinkstockphotos.com/GeloKorol

5 typów pośladków - co mówią o kobiecie?

Podobno kobiece pośladki można podzielić, z uwagi na ich wymowę, na pięć grup. I tak:

  1. Małe i kształtne: oznaczają kobietę sukcesu, pewna siebie, zmierzającą prosto do celu. Taka potrafi być świetnym kumplem, ale też jest świetną kochanką, nie stroniącą od łóżkowych eksperymentów.

  2. W kształcie gruszki: choć, z uwagi na kształt, mogą wydawać się bliskie perfekcji (tak też się o nich mówi), świadczą o...zahamowaniach seksualnych. Kobiety o takim kształcie tyłeczka trudno się rozbudzają i nawet jeśli już partnerowi się to uda, jego partnerka nie stanie się w łóżku wulkanem. Za to będzie wierna "aż po grób".

  3. Płaskie: z taką kobietą w łóżku na początku raczej nie nacieszysz się seksem, bo jest dość oporna i nieśmiała. Za to, jak już ją rozbudzisz, może okazać się świetną kochanką.

  4. Kościste: takich unikaj, gdyż seks z ich posiadaczkami może okazać się nie tylko ryzykowny, ale i nudny. Uważaj, kobiety o takich kształtach pupy bywają niezrównoważone emocjonalnie...

  5. W kształcie jabłka: to rarytas, nie tylko w łóżku. Kobiety obdarzone takimi tyłeczkami są pełne ciepła, mogą ci zagwarantować miłe chwile w łóżku i poza nim.

Jakie pupy kochają faceci? Jak powiększyć sobie pupę, aby była sexy?

Aby wymodelować pośladki i poprawić kształt pupy, warto dużo ćwiczyć i koniecznie tańczyć sambę. - Obserwujemy duży odwrót od anorektycznych sylwetek, na rzecz naprawdę kobiecych kształtów – zapewnia nas Sylwia Lula Raźna z tancerze.pl. - Zadbana i duża pupa staje się, na wzór krajów latynoskich, symbolem atrakcyjności kobiety.

.. Jak się całować? 21 najlepszych pocałunków

Tancerka Sylwia Lula Raźna radzi najpierw ćwiczyć mięśnie pupy z obciążnikami na nogach. Proponuje 3 rodzaje ćwiczeń: 

  • Energiczne spacery (należy chodzić w określony sposób, np. szybkie tempo, lewa, prawa...).

  • Napinanie pośladków (ćwiczenie izometryczne - pobudzają mięśnie mimo braku lub niewielkiego ruchu). 

  • Chodzenie z odważnikami na nodze oraz tańczenie samby, szczególnie kilku prostych kroków z udziałem bioder, wszystko w rytm muzyki samby, której tempo motywuje do energicznych ćwiczeń. Takie ćwiczenia ładnie formują i seksownie powiększają pupę.

.. Edukacja seksualna. Czego jeszcze nie wiesz o seksie?

Redakcja 30/12/2015

Zobacz też

Śladem francuskiego dżihadysty. Dlaczego Europejczycy zasilają Państwo Islamskie? Śladem francuskiego dżihadysty. Dlaczego Europejczycy zasilają Państwo Islamskie? Co europejskich muzułmanów – urodzonych i wychowanych we Francji, w Belgii, w Niemczech czy w Anglii – popycha ku Państwu Islamskiemu, wyjątkowo krwawej organizacji terrorystycznej? Odpowiedź w niezwykłym dokumencie. Jasełka – co to jest? Skąd się wzięła tradycja jasełek? Jasełka – co to jest? Skąd się wzięła tradycja jasełek? Jasełka to widowisko przedstawiające narodzenie Chrystusa. Ich nazwa wywodzi się od staropolskiego słowa jasło, oznaczającego żłób. Ale tradycja jasełek, mimo tego strapolskiego słowa, nie pochodzi z Polski - jasełka wywodzą się z Włoch, a przedstawienia o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem z udziałem ludzi i zwierząt zainicjował święty Franciszek z Asyżu. Jasełka –  skąd się wzięła nazwa jasełek? Jasełka – skąd się wzięła nazwa jasełek? Jasełka to widowisko przedstawiające narodzenie Chrystusa. Ich nazwa wywodzi się od staropolskiego słowa jasło, oznaczającego żłób. Ale tradycja jasełek, mimo tego strapolskiego słowa, nie pochodzi z Polski - jasełka wywodzą się z Włoch, a przedstawienia o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem z udziałem ludzi i zwierząt zainicjował święty Franciszek z Asyżu. Jasełka - jakie postaci występują w jasełkach? Jasełka - jakie postaci występują w jasełkach? Jasełka to przedstawienia związane z historią narodzenia Jezusa w Betlejem i spisku Heroda. Dlatego w widowiskach jasełkowych występują głównie postacie przedstawione w Biblii przez Mateusza i Łukasza – ewangelistów, którzy opisali narodzenie Chrystusa. Dowiedz się, kto występuje w jasełkach?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!